E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti maleliidu reitingutabel

Turniirid Otsing Perioodid Lae alla Info

Arvutamiseks esitatud turniirid ( kõik )

Turniiri arvestamiseks peab see olema eelnevalt kalendersüsteemi lisatud (koos eesti reitignuarvestuse valikuga).

Arvutatud turniirid   Ootel turniirid   Toimumise järjekorras (kõik)

1OOTEL 21716th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14
 
2018-07-31 2018-08-09
Mureck, Austria
AUSTRIAN CHESS FEDERATION
2OOTEL 222EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (IV etapp)
 
2018-03-24 2018-03-24
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
3OOTEL 221EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (III etapp)
 
2018-03-10 2018-03-10
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
4OOTEL 219EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (II etapp)
 
2018-02-17 2018-02-17
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
5OOTEL 220Paul Keres 102. sünniaastapäeva karikaturniir Narvas - EV 100 sari
 
2018-02-16 2017-02-17
Narva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht
6OOTEL 215Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales
 
2018-02-10 2018-02-10
Pärnu Koidula Gümnaasium
Eesti Maleliit
7OOTEL 214Eesti maleklubide 2018. aasta meistrivõistlused
 
2018-02-02 2018-02-04
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
8OOTEL 218EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (I etapp)
 
2018-01-28 2018-01-28
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
9OOTEL 212Kiirmaleturniir VINNI VÄLK - EV 100 sari
 
2018-01-27 2018-01-27
Vinni Spordikompleks
Rakvere Maleklubi koostöös Vinni Spordihoonega
10OOTEL 223Narva SK Maletaht karikas 5 etapp
 
2018-01-26 2018-01-27
Narva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht
11TEHTUD 210K-Järve SK Valge Ratsu Lahtiste male MV 2018
 
2018-01-20 2018-01-20
Kohtla-Järve, Spordikeskus
SK Valge Ratsu
12OOTEL 216EV 100 maleturniiride sarja üldjuhend
 
2018-01-17 2018-12-29
Eesti
Eesti Maleliit
13TEHTUD 19727. kiirturniir MEENUTADES PAUL KEREST / 27th Paul Keres Memorial
 
2018-01-13 2018-01-14
Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus
ESS Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
14TEHTUD 19827. Meenutades Paul Kerest välkturniir (Blitz tournament)
 
2018-01-12 2018-01-12
Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus
ESS Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
15TEHTUD 199Rahvusvaheline noorteturniir / International Youth Tournament TALLINN 2018
 
2018-01-04 2018-01-07
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
16TEHTUD 208Tallinna kiirmale lahtised meistrivõistlused 2017
 
2017-12-30 2017-12-30
Paul Kerese Malemaja
Tallinna MK koostöös SK Reval-Sport
17TEHTUD 209Male festival Jõulud 2017/2018
 
2017-12-25 2017-12-29
Sankt-Peterburg, Venemaa
Venemaa
18TEHTUD 207Veteranide sügisvälk 2017 (XIII etapp)
 
2017-12-18 2017-12-18
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
19TEHTUD 155NOORTE SARI SÜGIS 2017; VI etapp - Tallinna Maleklubi Jõuluturniir
 
2017-12-17 2017-12-17
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
20TEHTUD 174Kiviõli linna MV males 2017
 
2017-12-16 2017-12-16
Kiviõli linn
Lootuse MK
21TEHTUD 173Kiviõli linna Lahtised laste MV males 2017
 
2017-12-15 2017-12-15
Kiviõli linn
Lootuse MK
22TEHTUD 99European Rapid and Blitz Championship 2017
 
2017-12-14 2017-12-18
Katowice, Poland
Polish Chess Federation
23TEHTUD 206Veteranide sügisvälk 2017 (XII etapp)
 
2017-12-11 2017-12-11
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
24TEHTUD 154NOORTE SARI SÜGIS 2017; V etapp - Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused
 
2017-12-09 2017-12-10
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
25TEHTUD 200SK Maletäht Karikas 4 etapp
 
2017-12-09 2017-12-09
Narva Laste Loomemaja
M.Korstin
26TEHTUD 205Veteranide sügisvälk 2017 (XI etapp
 
2017-12-04 2017-12-04
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
27TEHTUD 184MK Areng meistrivõistlused kiirmales
 
2017-12-03 2017-12-03
Tallinn
MK Areng
28TEHTUD 189Eesti kiirmale meistrivõistlused 2017 (mehed, naised, seeniorid)
 
2017-12-02 2017-12-02
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
29TEHTUD 204Veteranide sügisvälk 2017 (X etapp
 
2017-11-27 2017-11-27
Paul Kerese Malemaja
30TEHTUD 175Ida-Virumaa Lahtine võistkondlik maleturniir kuni 8.aa. lastele
 
2017-11-25 2017-11-25
Kiviõli linn
Lootuse MK
31TEHTUD 186IX- Saku kiirturniir H.Tomsoni mälestuseks
 
2017-11-25 2017-11-25
Saku alevik, Teaduse 1, II-korruse saal
Saku Maleklubi
32TEHTUD 196Narva MV-d 2017 final
 
2017-11-22 2017-12-08
Narva Laste Loomemaja
Maris Korstin
33TEHTUD 203Veteranide sügisvälk 2017 (IX etapp)
 
2017-11-20 2017-11-20
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
34TEHTUD 176Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales
 
2017-11-19 2017-11-19
Kuimetsa rahvamajas
Eestimaa Spordiliit JÕUD / Rapla Maakonna Spordiliit
35TEHTUD 153NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva turniir
 
2017-11-18 2017-11-18
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
36TEHTUD 195SK Diagonaal -35
 
2017-11-18 2017-11-19
Järveküla tee 44, Kohtla-Järve
SK Diagonaal
37TEHTUD 202Veteranide sügisvälk 2017 (VIII etapp)
 
2017-11-13 2017-11-13
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
38TEHTUD 149FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2017
 
2017-11-12 2017-11-25
Tarvisio (Italy)
Accademia Internazionale di Scacchi
39TEHTUD 188Läänemere Maletähed 2017 välkturniir
 
2017-11-07 2017-11-07
Narva Laste Loomemaja
Narva Laste loomemaja
40TEHTUD 193Veteranid 50+ sügisvälk VII turniir
 
2017-11-06 2017-11-06
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
41TEHTUD 181AVRO-38 mälestusturniir välkmales
 
2017-11-05 2017-11-05
Tartu
Tartu Spordiselts Kalev
42TEHTUD 187Läänemere Maletähed 2017
 
2017-11-05 2017-11-10
Narva Laste Loomemaja
Narva Laste loomemaja
43TEHTUD 172K-Järve Spordiselts Lahtiste male EV 2017
 
2017-11-04 2017-11-04
Kohtla-Järve, Spordikeskus
K-Järve Spordiselts Kalev
44TEHTUD 180AVRO-38 mälestusturniir kiirmales
 
2017-11-04 2017-11-04
Tartu
Tartu Spordiselts Kalev
45TEHTUD 192Veteranid 50+ sügisvälk VI turniir
 
2017-10-30 2017-10-30
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
46TEHTUD 152NOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniir
 
2017-10-29 2017-10-29
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
47TEHTUD 19441. A.Hammeri mälestusturniir
 
2017-10-29 2017-10-29
Kohila Spordikeskus
Rapla Maleklubi
48TEHTUD 19021. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee
 
2017-10-28 2017-11-05
Saksamaa
49TEHTUD 1481st FIDE World Youth Rapid & Blitz Chess Ch for Boys and Girls U14-U18
 
2017-10-27 2017-10-30
Hersonissos Crete, GREECE
Nikos Kalesis - FIDE International Organizer - Tel.: (+30) 6938326161
50TEHTUD 182Narva SK Maletaht 2 etapp
 
2017-10-27 2017-10-28
Narva, Partisani 2
NLL, Narva SK Maletaht, L. Peleshev, M.Korstin
51TEHTUD 169Veteranid 50+ sügisvälk V turniir
 
2017-10-23 2017-10-23
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
52TEHTUD 106Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017
 
2017-10-21 2017-10-22
Kohtla-Järve
Svetlana Pritulina
53TEHTUD 179Euroopa naiste meistrivõistlused kiir- ja välkmales
 
2017-10-21 2017-10-23
Monaco
54TEHTUD 107Ida-Virumaa Lahtised MV males 2017
 
2017-10-20 2017-10-22
Kohtla-Järve
SK Valge Ratsu
55TEHTUD 168Veteranid 50+ sügisvälk IV turniir
 
2017-10-16 2017-10-16
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
56TEHTUD 151NOORTE SARI SÜGIS 2017; II etapp - Tallinna Maleklubi noorte kiirmale MV-d
 
2017-10-15 2017-10-15
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
57TEHTUD 177K-Järve linna noorte (U10) Lahtiste male EV 2017
 
2017-10-14 2017-10-14
Kohtla-Järve, Spordikeskus
K-Järve Spordiselts Kalev
58TEHTUD 164Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele
 
2017-10-13 2017-10-13
Paide Ühisgümnaasium
Järva Noorte Maleklubi / Paide Ühisgümnaasium
59TEHTUD 167Veteranid 50+ sügisvälk III turniir
 
2017-10-09 2017-10-09
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
60TEHTUD 95Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused
 
2017-10-06 2017-10-08
Kohtla-Järve, SK Diagonaal
Eesti Maleliit/ SK Diagonaal
61TEHTUD 166Veteranid 50+ sügisvälk II turniir
 
2017-10-02 2017-10-02
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
62TEHTUD 191Veteranid 50+ sügisvälk
 
2017-10-02 2017-10-02
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
63TEHTUD 163Gunnar Uusi mälestusturniir noortele
 
2017-09-30 2017-10-01
Tartu
Tartu SS Kalev
64TEHTUD 162Gunnar Uusi mälestusturniir ja Tartu MV
 
2017-09-29 2017-10-01
Tartu
Tartu SS Kalev
65TEHTUD 171SK Maletaht karikas
 
2017-09-29 2017-09-30
Narva Laste Loomemaja
Maris Korstin
66TEHTUD 165Veteranid 50+ sügisvälk I turniir
 
2017-09-25 2017-09-25
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
67TEHTUD 150NOORTE SARI SÜGIS 2017; I etapp - Septembri kiirturniir
 
2017-09-23 2017-09-23
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
68TEHTUD 178Narva Sugis 2017
 
2017-09-19 2017-10-19
Narva Laste Loomemaja, Partisani 2
69TEHTUD 94World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017
 
2017-09-16 2017-09-26
Uruguay, Sheraton Montevideo Hotel
Bernardo Roselli – FIDE IO
70TEHTUD 96European Youth Chess Championship 2017
 
2017-09-04 2017-09-15
Mamaia, Romania
Romanian Chess Federation
71TEHTUD 146Rae Spordikooli lahtised MV males 2017
 
2017-08-26 2017-08-26
Jüri Gümnaasium
Rae Huvialakool
72TEHTUD 161Gigant Chess Open Panevezys
 
2017-08-19 2017-08-25
Leedu
73TEHTUD 9215th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14
 
2017-08-18 2017-08-27
Kouty nad Desnou, Czech Republ
Czech Chess Federation
74TEHTUD 147Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused
 
2017-08-18 2017-08-19
Kilingi-Nõmme klubi
Pärnumaa maleklubi
75TEHTUD 86EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP
 
2017-08-16 2017-08-24
Rymanów Zdrój, POOLA
Polish Chess Federation
76TEHTUD 156Riga Technical University Open 2017
 
2017-08-07 2017-08-13
Läti
77TEHTUD 157European Union Youth Championship
 
2017-08-02 2017-08-10
Austria
78TEHTUD 144Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused
 
2017-08-01 2017-08-06
Paul Kerese Malemaja, Tallinn
Eesti Maleliit
79TEHTUD 143Eesti klubide välkmale meistrivõistlused
 
2017-07-23 2017-07-23
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
80TEHTUD 142Eesti meistrivõistlused välkmales (mehed, naised, seeniorid)
 
2017-07-22 2017-07-22
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
81TEHTUD 139Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U18 vanuseklassis
 
2017-07-21 2017-07-21
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
82TEHTUD 140Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U14 vanuseklassis
 
2017-07-21 2017-07-21
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
83TEHTUD 141Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U10 vanuseklassis
 
2017-07-21 2017-07-21
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
84TEHTUD 137P.Kerese mälestusturniir noortele males 2017
 
2017-07-14 2017-07-16
Pärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa maleklubi
85TEHTUD 138P.Keres 101 mälestusturniir males
 
2017-07-13 2017-07-16
Pärnu Keskraamatukogu
Pärnu maleklubi
86TEHTUD 132SAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSED
 
2017-07-06 2017-07-08
Kuressaare
Saaremaa Maleklubi
87TEHTUD 133SAAREMAA 48.KARIKATURNIIR MALES
 
2017-07-06 2017-07-09
Kuressaare
Saaremaa Maleklubi
88TEHTUD 136Saue-Vanamõisa Malefestival
 
2017-07-01 2017-07-01
Vanamõisa küla
89TEHTUD 131Paul Keres 101. kiirmaleturniir Avatud Nõmme
 
2017-06-18 2017-06-18
Tallinn, Nõmme Kultuurikeskus
Nõmme P.Kerese MK koostöös Eesti Maleliiduga
90TEHTUD 98Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Liepaja stage
 
2017-06-16 2017-06-22
Europa City Amrita Hotel
Latvian Chess Federation
91TEHTUD 130Kiirturniir TARTU SUVI 2017
 
2017-06-03 2017-06-04
Tartu, Haridus- ja Teadusministeerium
Tartu Spordiselts KALEV
92TEHTUD 73Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017
 
2017-06-01 2017-06-01
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
93TEHTUD 170I kadettide kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused
 
2017-06-01 2017-06-05
Valgevene, Minsk
94TEHTUD 88European Individual Chess Championship
 
2017-05-29 2017-06-10
Minsk, Valgevene
Belarus Chess Federation
95TEHTUD 129Keila linna kiirmaleturniir
 
2017-05-28 2017-05-28
AS Harju Elekter ruumides
Keila Maleklubi koostöös Eesti Maleliiduga
96TEHTUD 85Eesti U8 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
 
2017-05-26 2017-05-28
Narva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht / Eesti Maleliit
97TEHTUD 12716. Tõrva-Helme maleturniir / Eesti seenioride MV-d 50+ ja 65+ vanuseklassis
 
2017-05-26 2017-05-28
Tõrva linna Spordihoone
Valgamaa MK Helme ja Valgamaa Spordiliit
98TEHTUD 84Eesti U14 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
 
2017-05-25 2017-05-28
Narva Laste Loomemaja
Spordiklubi Maletäht / Eesti Maleliit
99TEHTUD 119Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U8 vanuseastmele
 
2017-05-20 2017-05-20
Paide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
100TEHTUD 120Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U10 vanuseastmele
 
2017-05-20 2017-05-20
Paide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
101TEHTUD 121Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U12 vanuseastmele
 
2017-05-20 2017-05-20
Paide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
102TEHTUD 122Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U14 vanuseastmele
 
2017-05-20 2017-05-20
Paide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
103TEHTUD 123Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U16 vanuseastmele
 
2017-05-20 2017-05-20
Paide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
104TEHTUD 124Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U18 vanuseastmele
 
2017-05-20 2017-05-20
Paide Ühisgümnaasium
Eesti Maleliit
105TEHTUD 125SAAREMAA MALEKUNINGANNA 26.KARIKATURNIIR EESTI NAISSEENIORIDE 2017.A. MEISTRIVÕISTLUSED JA SAARE
 
2017-05-19 2017-05-21
KURESSAARE
SAAREMAA MALEKLUBI
106TEHTUD 72Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017
 
2017-05-14 2017-05-14
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
107TEHTUD 11528. Paul Kerese mälestusturniir Raplas
 
2017-05-13 2017-05-13
Rapla vallamaja
Rapla Maleklubi
108TEHTUD 126Maleturniir Värska Originaal 2017
 
2017-05-13 2017-05-13
Põlva Kultuurikeskuses
Põlva Male-Kabeklubi
109TEHTUD 116Laagri Kool lahtised meistrivõistlused 2017
 
2017-05-07 2017-05-07
Laagri Kool
Laagri Kool ja Laagri Huvialakool
110TEHTUD 82Eesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
 
2017-05-04 2017-05-07
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi / Eesti Maleliit
111TEHTUD 83Eesti U12 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
 
2017-05-04 2017-05-07
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi / Eesti Maleliit
112TEHTUD 71Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017
 
2017-04-29 2017-04-29
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
113TEHTUD 10118. Lembit Olli mälestusturniir
 
2017-04-23 2017-04-23
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
114TEHTUD 160Lembit Olli mälestusturniir kiirmales
 
2017-04-23 2017-04-23
Kohtla-Järve
115TEHTUD 112Venevere kiirmale turniir noortele
 
2017-04-19 2017-04-19
Venevere Seltsimaja
Venevere Haridus- ja Kultuuriselts
116TEHTUD 100Firmaspordi kevadspartakiaad`2017 malevõistlus
 
2017-04-17 2017-04-17
Paul Kerese Malemaja
Eesti Firmaspordi Liit
117TEHTUD 159Narva kevad
 
2017-04-15 2017-04-29
Narva
118TEHTUD 158Saare maakonna 2017. a. MV males
 
2017-04-14 2017-04-16
Kuressaare
119TEHTUD 87EUROPEAN WOMEN’S INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017
 
2017-04-10 2017-04-22
4* Radisson Blu Hotel Latvija,
Latvian Chess Federation
120TEHTUD 57KRISTIINE OPEN`2017 KIIRMALES
 
2017-04-08 2017-04-08
Tallinna Puuetega Inimeste Koj
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Eesti Maleliiduga
121TEHTUD 76Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused
 
2017-04-08 2017-04-09
Kohtla-Järve
Järve Vene Gümnaasium
122TEHTUD 110X Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males
 
2017-04-01 2017-04-01
Tartu Descartes`i Kool
Hans Oidjärv
123TEHTUD 80Eesti U10 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
 
2017-03-31 2017-04-02
Pärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa Maleklubi / Eesti Maleliit
124TEHTUD 81Eesti U16 noormeeste ja neidude meistrivõistlused
 
2017-03-30 2017-04-02
Pärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa Maleklubi / Eesti Maleliit
125TEHTUD 54Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017
 
2017-03-25 2017-03-25
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
126TEHTUD 89Eesti maleklubide 2017. aasta meistrivõistlused
 
2017-03-24 2017-03-26
Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
127TEHTUD 111Tartu MV kiirmales
 
2017-03-23 2017-03-23
Tartu Turu 8 maleklass
Tartu Kalev ja Tartu Linn
128TEHTUD 90Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Vilnius stage
 
2017-03-21 2017-03-27
Karolina Hotel Conference Cent
Lithuanian Chess Federation
129TEHTUD 75Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2017 (valikturniir)
 
2017-03-18 2017-03-20
Spordiklubi Diagonaal
Kohtla-Järve SK Kalev ja Eesti Maleliit
130TEHTUD 74Tallinna koolinoorte võistkondlikud meistrivõistlused males`2017
 
2017-03-15 2017-03-29
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Haridusamet ja Male- ja spordiklubi KASMAR
131TEHTUD 211Tallinna koolinoorte võistkondlikud MV reitinguparandus
 
2017-03-15 2017-03-29
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Haridusamet ja Male- ja spordiklubi KASMAR
132TEHTUD 53Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017
 
2017-03-11 2017-03-11
Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
133TEHTUD 109Nõmme kiirmale meistrivõistlused
 
2017-03-11 2017-03-11
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
Paul Kerese nimeline Nõmme Maleklubi
134TEHTUD 185MK Areng meistrivõistlused 2016/2017
 
2016-11-06 2017-05-28
Tallinn
MK Areng
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017