Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleliidu reitingutabel

TURNIIRID
OTSING
PERIOODID
LAE ALLA
INFO

Arvutamiseks esitatud turniirid ( ootel )

Arvutatud turniirid

nr
id
liik
algus
lõpp
nimetus
koht/korraldaja
periood
olek
1272välkmale26. mär 26. märVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 10 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
2273välkmale02. apr 02. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 11 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
3275välkmale16. apr 16. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 13 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
4246kiirmale21. apr 21. apr19. LEMBIT OLLI MÄLESTUSTURNIIR / 19th LEMBIT OLL MEMORIAL TOURNAMENT - EV 100 sariTallinn
Eesti Maleliit
OOTEL
5253kiirmale22. apr 22. aprLembit Olli mälestusturniir kiirmales/ Турнир по быстрым шахматам памяти Лембита Олля - EV 100Kohtla-Järve
Spordiklubi Diagonaal
OOTEL
6276välkmale23. apr 23. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 14 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
7228tavamale25. apr 01. maiEesti meistrivõistlused males (sh. U20)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
8229tavamale26. apr 01. maiEesti naiste meistrivõistlused males (sh U20 neiud)Paul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
9282kiirmale29. apr 29. aprEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VI etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
OOTEL
10277välkmale30. apr 30. aprVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 15 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
11231tavamale03. mai 06. maiEesti noorte meistrivõistlused U14 noortele ja neidudeleNarva Laste Loomemaja
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
OOTEL
12232tavamale04. mai 06. maiEesti noorte meistrivõistlused U8 noortele ja neidudeleNarva Laste Loomemaja
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
OOTEL
13278välkmale07. mai 07. maiVeteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 16 etappPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit
OOTEL
14255kiirmale12. mai 12. maiLaagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018Laagri Kool
Laagri Huvikool ja Laagri Kool
OOTEL
15289kiirmale12. mai 12. maiVärska Originaal kiirturniir / Värska Originaal Rapid Chess Tournament - EV 100 sariPõlva Kultuurikeskus
Põlva Male-kabeklubi koostöös EML-ga
OOTEL
16283kiirmale13. mai 13. maiEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VII etapp)Paul Kerese Malemaja
Tallinna Maleklubi
OOTEL
17239tavamale14. mai 20. maiBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - TallinnPaul Kerese Malemaja
Eesti Maleliit/ FIDE Balti tsooni president A.Ozolins
OOTEL
18243tavamale17. mai 20. maiEesti noorte meistrivõistlused U16 noortele ja neidudelPärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa MK / EestiMaleliit
OOTEL
19244tavamale18. mai 20. maiEesti noorte meistrivõistlused U10 noortele ja neidudelPärnu Keskraamatukogu
Pärnumaa MK / EestiMaleliit
OOTEL
20245kiirmale18. mai 19. maiSELL GAMES 2018Tartu
EASL
OOTEL
21288tavamale18. mai 20. maiSaaremaa Malekuninganna 27.karikaturniirKuressaare
Saaremaa Maleklubi
OOTEL
22290välkmale26. mai 26. maiPaul Kerese tänava VIII maleturniir - EV 100 sariTallinn, Nõmme
Jüri Ratas
OOTEL
23286kiirmale27. mai 27. maiKeila linna kiirmaleturniir - EV 100 sariAS Harju Elekter, Keila
Keila Maleklubi
OOTEL
24280tavamale01. jun 03. junTõrva – Helme XVII maleturniir / Eesti seenioride mv 50+ ja 65+ vanuseklassis - EV 100 sariTõrva linna Spordihoone
Valgamaa Spordiliit koostöös Eesti Maleliiduga
OOTEL
25249kiirmale02. jun 03. junEV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VIII etapp) - EV 100 sariMadsa Spordi – ja Puhkekeskuses
Tallinna Maleklubi
OOTEL
26240tavamale14. jun 20. junBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - PalangaHotel Vanagupe
FIDE Balti tsooni president / Leedu Maleföderatsioon/ SMK Juoda balta
OOTEL
27237kiirmale17. jun 17. junPaul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sariNõmme Kultuurikeskuses
Nõmme Paul Kerese nim. Maleklubi
OOTEL
28259kiirmale21. jun 24. jun2 nd FIDE World Cadet Rapid & Blitz Chess Championships 2018 (U8-U12)BELARUS, Minsk
Belarus Chess Federation
OOTEL
29241tavamale09. jul 15. julBaltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - LiepajaLiepaja, Hotel Amrita
FIDE Balti tsooni president Aris Ozolinš
OOTEL
30260võistkondlik11. jul 18. julEUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP U12&U18Bad Blankenburg, Germany
German Chess Federation
OOTEL
31217tavamale31. jul 09. aug16th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14Mureck, Austria
AUSTRIAN CHESS FEDERATION
OOTEL
32238kiirmale31. jul 04. aug18th EUROPEAN YOUTH RAPID and BLITZ CHAMPIONSHIP U8,10,12,14,16,18Oradea, Romania
Romanian Chess Federation
OOTEL
33265tavamale19. aug 30. augEuropean Youth Chess Championship U8-U18 2018Riga, Latvia
Latvian Chess Federation
OOTEL
34264võistkondlik23. sep 06. okt43rd World Chess Olympiad 2018Batumi, Georgia
Georgian Chess Federation
OOTEL
35261võistkondlik11. okt 19. okt34th European Club Cup / 23rd European Club Cup for WomenPorto Carras (Greece)
European Chess Union
OOTEL
36262kiirmale16. okt 19. oktWorld Youth U14, U16, U18 Rapid and Blitz Championships 2018Halkidiki, Greece
OOTEL
37263tavamale19. okt 01. novWorld Youth U14, U16, U18 Championships 2018Halkidiki, Greece
OOTEL
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017