E T K N R L P
17. november
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Turniiride ja mängijate otsing

Turniirid
nimeliselt
Turniirid
varia
Eesti
meistrivõistlused
Korraldaja:
Eesti Maleliit
Mängijad

[ + nädala turniirid ]  [ + kuu turniirid ]  [ + aasta turniirid ]       [ viimati muudetud ]       [ - nädala turniirid ]  [ - kuu turniirid ]  [ - aasta turniirid

[ rahvusvahelised ]  [ Eesti MV ]  [ vabariiklikud ]  [ maakondlikud ]  [ kohalikud ]       [ tavamale ]  [ kiirmale ]  [ välkmale ]  [ võistkondlik

 
aasta algus lõpp liik juhend nimi koht korraldajasisestasid
2017 12. nov 25. nov FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2017 Tarvisio (Italy) Accademia Internazionale di ScacchiHendrik Olde149

oktoober

2017 28. okt 05. nov 21. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee Saksamaa Marek Kolk190
2017 27. okt 28. okt   Narva SK Maletaht 2 etapp Narva, Partisani 2 NLL, Narva SK Maletaht, L. Peleshev, M.KorstinMaris Korstin182
2017 21. okt 22. okt Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017 Kohtla-Järve Svetlana PritulinaSvetlana Pritulina106
2017 20. okt 22. okt Ida-Virumaa Lahtised MV males 2017 Kohtla-Järve SK Valge RatsuSvetlana Pritulina107
2017 06. okt 08. okt Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused Kohtla-Järve, SK Diagonaal Eesti Maleliit/ SK DiagonaalHendrik Olde95

september

2017 30. sep 01. okt Gunnar Uusi mälestusturniir noortele Tartu Tartu SS KalevMarek Kolk163
2017 29. sep 01. okt Gunnar Uusi mälestusturniir ja Tartu MV Tartu Tartu SS KalevMarek Kolk162
2017 16. sep 26. sep World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017 Uruguay, Sheraton Montevideo Hotel Bernardo Roselli – FIDE IOHendrik Olde94
2017 04. sep 15. sep European Youth Chess Championship 2017 Mamaia, Romania Romanian Chess FederationHendrik Olde96

august

2017 21. aug 31. aug World Cadet U-8,10, 12 Chess Championship 2017 Poços de Caldas, Brazil Brazilian Chess Federation; FIDEHendrik Olde93
2017 19. aug 25. aug   Gigant Chess Open Panevezys Leedu Marek Kolk161
2017 18. aug 27. aug 15th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14 Kouty nad Desnou, Czech Republ Czech Chess FederationHendrik Olde92
2017 18. aug 19. aug Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused Kilingi-Nõmme klubi Pärnumaa maleklubiEiki Lehemets147
2017 07. aug 13. aug Riga Technical University Open 2017 Läti Marek Kolk156
2017 02. aug 10. aug   European Union Youth Championship Austria Marek Kolk157
2017 01. aug 06. aug Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja, Tallinn Eesti MaleliitHendrik Olde144

juuli

2017 14. jul 16. jul P.Kerese mälestusturniir noortele males 2017 Pärnu Keskraamatukogu Pärnumaa maleklubiEiki Lehemets137
2017 13. jul 16. jul P.Keres 101 mälestusturniir males Pärnu Keskraamatukogu Pärnu maleklubiEiki Lehemets138
2017 06. jul 08. jul SAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSED Kuressaare Saaremaa MaleklubiMarko Siil132
2017 06. jul 09. jul SAAREMAA 48.KARIKATURNIIR MALES Kuressaare Saaremaa MaleklubiMarko Siil133

juuni

2017 16. jun 22. jun Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Liepaja stage Europa City Amrita Hotel Latvian Chess FederationHendrik Olde98

mai

2017 29. mai 10. jun European Individual Chess Championship Minsk, Valgevene Belarus Chess FederationHendrik Olde88
2017 26. mai 28. mai Eesti U8 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Narva Laste Loomemaja Spordiklubi Maletäht / Eesti MaleliitHendrik Olde85
2017 26. mai 28. mai 16. Tõrva-Helme maleturniir / Eesti seenioride MV-d 50+ ja 65+ vanuseklassis Tõrva linna Spordihoone Valgamaa MK Helme ja Valgamaa SpordiliitHendrik Olde127
2017 25. mai 28. mai Eesti U14 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Narva Laste Loomemaja Spordiklubi Maletäht / Eesti MaleliitHendrik Olde84
2017 19. mai 21. mai SAAREMAA MALEKUNINGANNA 26.KARIKATURNIIR EESTI NAISSEENIORIDE 2017.A. MEISTRIVÕISTLUSED JA SAARE KURESSAARE SAAREMAA MALEKLUBIMarko Siil125
2017 04. mai 07. mai Eesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi / Eesti MaleliitHendrik Olde82
2017 04. mai 07. mai Eesti U12 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi / Eesti MaleliitHendrik Olde83

aprill

2017 15. apr 29. apr   Narva kevad Narva Marek Kolk159
2017 14. apr 16. apr   Saare maakonna 2017. a. MV males Kuressaare Marek Kolk158
2017 10. apr 22. apr EUROPEAN WOMEN’S INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017 4* Radisson Blu Hotel Latvija, Latvian Chess FederationHendrik Olde87

märts

2017 31. mär 02. apr Eesti U10 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Pärnu Keskraamatukogu Pärnumaa Maleklubi / Eesti MaleliitHendrik Olde80
2017 30. mär 02. apr Eesti U16 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Pärnu Keskraamatukogu Pärnumaa Maleklubi / Eesti MaleliitHendrik Olde81
2017 21. mär 27. mär Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Vilnius stage Karolina Hotel Conference Cent Lithuanian Chess FederationHendrik Olde90
2017 18. mär 20. mär Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2017 (valikturniir) Spordiklubi Diagonaal Kohtla-Järve SK Kalev ja Eesti MaleliitHendrik Olde75

november

2016 06. nov 28. mai   MK Areng meistrivõistlused 2016/2017 Tallinn MK ArengMonika Tsõganova185
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017