Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
25. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Turniiride ja mängijate otsing

Turniirid
nimeliselt
Turniirid
varia
Eesti
meistrivõistlused
Korraldaja:
Eesti Maleliit
Mängijad

[ + nädala turniirid ]  [ + kuu turniirid ]  [ + aasta turniirid ]       [ viimati muudetud ]       [ - nädala turniirid ]  [ - kuu turniirid ]  [ - aasta turniirid

[ rahvusvahelised ]  [ Eesti MV ]  [ vabariiklikud ]  [ maakondlikud ]  [ kohalikud ]       [ tavamale ]  [ kiirmale ]  [ välkmale ]  [ võistkondlik

 
aasta algus lõpp liik juhend nimi koht korraldajasisestasid
2018 17. jan 29. det kiirmale EV 100 maleturniiride sarja üldjuhend Eesti Eesti MaleliitHendrik Olde216
2018 25. apr 01. mai tavamale Eesti meistrivõistlused males (sh. U20) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde228
2018 26. apr 01. mai tavamale Eesti naiste meistrivõistlused males (sh U20 neiud) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde229
2018 29. apr 29. apr kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VI etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde282
2018 30. apr 30. apr välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 15 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde277
2018 03. mai 06. mai tavamale Eesti noorte meistrivõistlused U14 noortele ja neidudele Narva Laste Loomemaja Eesti Maleliit / Spordiklubi MaletähtHendrik Olde231
2018 04. mai 06. mai tavamale Eesti noorte meistrivõistlused U8 noortele ja neidudele Narva Laste Loomemaja Eesti Maleliit / Spordiklubi MaletähtHendrik Olde232
2018 07. mai 07. mai välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 16 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde278
2018 12. mai 12. mai kiirmale Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 Laagri Kool Laagri Huvikool ja Laagri KoolRainer Raud255
2018 12. mai 12. mai kiirmale Värska Originaal kiirturniir / Värska Originaal Rapid Chess Tournament - EV 100 sari Põlva Kultuurikeskus Põlva Male-kabeklubi koostöös EML-gaHendrik Olde289
2018 13. mai 13. mai kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VII etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde283
2018 14. mai 20. mai tavamale Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - Tallinn Paul Kerese Malemaja Eesti Maleliit/ FIDE Balti tsooni president A.OzolinsHendrik Olde239
2018 17. mai 20. mai tavamale Eesti noorte meistrivõistlused U16 noortele ja neidudel Pärnu Keskraamatukogu Pärnumaa MK / EestiMaleliitHendrik Olde243
2018 18. mai 20. mai tavamale Eesti noorte meistrivõistlused U10 noortele ja neidudel Pärnu Keskraamatukogu Pärnumaa MK / EestiMaleliitHendrik Olde244
2018 18. mai 19. mai kiirmale SELL GAMES 2018 Tartu EASLAndres Karba245
2018 18. mai 20. mai tavamale Saaremaa Malekuninganna 27.karikaturniir Kuressaare Saaremaa MaleklubiMarko Siil288
2018 26. mai 26. mai välkmale Paul Kerese tänava VIII maleturniir - EV 100 sari Tallinn, Nõmme Jüri RatasTarmo Tuul290
2018 27. mai 27. mai kiirmale Keila linna kiirmaleturniir - EV 100 sari AS Harju Elekter, Keila Keila MaleklubiHendrik Olde286
2018 01. jun 03. jun tavamale Tõrva – Helme XVII maleturniir / Eesti seenioride mv 50+ ja 65+ vanuseklassis - EV 100 sari Tõrva linna Spordihoone Valgamaa Spordiliit koostöös Eesti MaleliidugaHendrik Olde280
2018 02. jun 03. jun kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VIII etapp) - EV 100 sari Madsa Spordi – ja Puhkekeskuses Tallinna MaleklubiHendrik Olde249
2018 14. jun 20. jun tavamale Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - Palanga Hotel Vanagupe FIDE Balti tsooni president / Leedu Maleföderatsioon/ SMK Juoda baltaHendrik Olde240
2018 17. jun 17. jun kiirmale Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari Nõmme Kultuurikeskuses Nõmme Paul Kerese nim. MaleklubiHendrik Olde237
2018 21. jun 24. jun kiirmale 2 nd FIDE World Cadet Rapid & Blitz Chess Championships 2018 (U8-U12) BELARUS, Minsk Belarus Chess FederationHendrik Olde259
2018 09. jul 15. jul tavamale Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s -2018 - Liepaja Liepaja, Hotel Amrita FIDE Balti tsooni president Aris OzolinšHendrik Olde241
2018 11. jul 18. jul võistkondlik EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP U12&U18 Bad Blankenburg, Germany German Chess FederationHendrik Olde260
2018 31. jul 09. aug tavamale 16th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14 Mureck, Austria AUSTRIAN CHESS FEDERATIONHendrik Olde217
2018 31. jul 04. aug kiirmale 18th EUROPEAN YOUTH RAPID and BLITZ CHAMPIONSHIP U8,10,12,14,16,18 Oradea, Romania Romanian Chess FederationHendrik Olde238
2018 19. aug 30. aug tavamale   European Youth Chess Championship U8-U18 2018 Riga, Latvia Latvian Chess FederationHendrik Olde265
2018 23. sep 06. okt võistkondlik   43rd World Chess Olympiad 2018 Batumi, Georgia Georgian Chess FederationHendrik Olde264
2018 11. okt 19. okt võistkondlik 34th European Club Cup / 23rd European Club Cup for Women Porto Carras (Greece) European Chess UnionHendrik Olde261
2018 16. okt 19. okt kiirmale   World Youth U14, U16, U18 Rapid and Blitz Championships 2018 Halkidiki, Greece Hendrik Olde262
2018 19. okt 01. nov tavamale   World Youth U14, U16, U18 Championships 2018 Halkidiki, Greece Hendrik Olde263
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017