Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
25. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Turniiride ja mängijate otsing

Turniirid
nimeliselt
Turniirid
varia
Eesti
meistrivõistlused
Korraldaja:
Eesti Maleliit
Mängijad

[ + nädala turniirid ]  [ + kuu turniirid ]  [ + aasta turniirid ]       [ viimati muudetud ]       [ - nädala turniirid ]  [ - kuu turniirid ]  [ - aasta turniirid

[ rahvusvahelised ]  [ Eesti MV ]  [ vabariiklikud ]  [ maakondlikud ]  [ kohalikud ]       [ tavamale ]  [ kiirmale ]  [ välkmale ]  [ võistkondlik

 
aasta algus lõpp liik juhend nimi koht korraldajasisestasid
2018 25. apr 01. mai tavamale Eesti meistrivõistlused males (sh. U20) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde228
2018 23. apr 23. apr välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 14 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde276
2018 22. apr 22. apr kiirmale Lembit Olli mälestusturniir kiirmales/ Турнир по быстрым шахматам памяти Лембита Олля - EV 100 Kohtla-Järve Spordiklubi DiagonaalHendrik Olde253
2018 22. apr 22. apr kiirmale Jüripäeva maleturniir 2018 Kilingi-Nõmme Pärnumaa maleklubiEiki Lehemets287
2018 21. apr 21. apr kiirmale 19. LEMBIT OLLI MÄLESTUSTURNIIR / 19th LEMBIT OLL MEMORIAL TOURNAMENT - EV 100 sari Tallinn Eesti MaleliitHendrik Olde246
2018 18. apr 18. apr kiirmale 14. Venevere noorte kiirturniir - EV 100 sari Venevere Seltsimaja Venevere Haridus- ja KultuuriseltsHendrik Olde258
2018 16. apr 16. apr välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 13 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde275
2018 15. apr 15. apr kiirmale Eesti üliõpilaste 2018. a male meistrivõistlused Tallinn Eesti Akadeemiline Spordiliit (EASL)Rein Ruus213
2018 14. apr 15. apr kiirmale Eesti noorte laht. kiirmale MV-d Järve Vene Gümnaasiumi auhindadele Kohtla- Järve Kohtla-Järve Järve Vene GümnaasiumHendrik Olde250
2018 14. apr 14. apr kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (V etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde281
2018 09. apr 09. apr välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 12 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde274
2018 09. apr 09. apr kiirmale Firmaspordi kevadspartakiaad - maleturniir Paul Kerese Malemaja Eesti Firmaspordi LiitHendrik Olde285
2018 07. apr 20. apr tavamale THE 19th EUROPEAN WOMEN’S INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2018 Vysoke Tatry, Slovakia Slovak Chess Federation / European Chess UnionHendrik Olde234
2018 07. apr 07. apr kiirmale KRISTIINE OPEN 2018 - EV 100 sari Tallinn Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus / Eesti MaleliitHendrik Olde248
2018 07. apr 07. apr kiirmale XI Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males Tartu Descates`i Kool Tartu Descartes`i KoolAndres Karba268
2018 02. apr 02. apr välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 11 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde273
2018 31. mär 31. mär kiirmale   Kalju Kajaku ja Mart Kaljase mälestusturniir AS Harju Elekter Keila MaleklubiHendrik Olde284
2018 29. mär 01. apr tavamale Eesti noorte meistrivõistlused U18 noortele ja neidudele Paul Kerese Malemaja Eesti Maleliit / Tallinna MaleklubiHendrik Olde226
2018 29. mär 01. apr tavamale Eesti noorte meistrivõistlused U12 noortele ja neidudele Paul Kerese Malemaja Eesti Maleliit / Tallinna MaleklubiHendrik Olde227
2018 29. mär 01. apr kiirmale EUROPEAN – ACP WOMEN RAPID and BLITZ CHAMPIONSHIP 2018 Georgia, Tbilisi Georgian Chess Federation, European Chess Union, ACPHendrik Olde235
2018 26. mär 26. mär välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 10 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde272
2018 24. mär 24. mär kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (IV etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde222
2018 23. mär 24. mär tavamale   SK Maletaht Karikas Narva Narva SK MaletahtMaris Korstin267
2018 20. mär 20. mär võistkondlik TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES (finaal) Paul Kerese Malemaja Tallinna Haridusamet / MSK KasmarMarek Kolk266
2018 19. mär 12. mär välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 9 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde271
2018 17. mär 17. mär kiirmale Lev Braschinsky mälestusturniir kiirmales Viljandi Viljandi Maleklubi CC Fellin koos Eesti Male ToetusühingugaMarek Kolk251
2018 16. mär 29. mär tavamale EUROPEAN INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2018 Georgia, Batumi Georgian Chess Federation / European Chess UnionHendrik Olde233
2018 13. mär 13. mär võistkondlik TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVÕISTLUSED MALES (eelturniir) Paul Kerese Malemaja Tallinna Haridusamet / MSK KasmarHendrik Olde236
2018 12. mär 12. mär välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 8 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde270
2018 11. mär 11. mär kiirmale VIII Nipernaadi kiirmaleturniir - EV 100 sari Võnnu, Tartumaa Võnnu spordiklubi, Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskondJürgen Innos247
2018 11. mär 11. mär kiirmale Nipernaadi noorte kiirmaleturniir Võnnu, Tartumaa Võnnu spordiklubi, Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskondMarek Kolk256
2018 10. mär 10. mär kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (III etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde221
2018 08. mär 10. mär tavamale   Narva MV 2018 U16 Narva SK MaletahtMaris Korstin254
2018 05. mär 05. mär välkmale Veteranid 50+ kevadvälk sarjaturniirid 2018 - 7 etapp Paul Kerese Malemaja Eesti maleliitHendrik Olde269
2018 03. mär 04. mär võistkondlik 34. Eesti omavalitsuste talimängud (male) Viljandi Eestimaa MSL JõudHendrik Olde230
2018 26. veb 28. veb tavamale Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 (valikturniir) Spordiklubi Diagonaal Eesti Maleliit / Kohtla-Järva SK KALEVHendrik Olde225
2018 17. veb 17. veb kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (II etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde219
2018 17. veb 17. veb kiirmale Paul Keres 102. sünniaastapäeva karikaturniir Narvas - EV 100 sari Narva Laste Loomemaja Spordiklubi MaletähtHendrik Olde220
2018 14. veb 18. veb tavamale XII Termo-Eko cup 2018 Jurmala Läti maleliitAndres Karba252
2018 10. veb 10. veb kiirmale Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales Pärnu Koidula Gümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde215
2018 02. veb 04. veb tavamale Eesti maleklubide 2018. aasta meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde214
2018 29. jan 04. veb tavamale Orsha 2018 Valgevene Marek Kolk279
2018 28. jan 28. jan kiirmale EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (I etapp) Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde218
2018 27. jan 27. jan kiirmale Kiirmaleturniir VINNI VÄLK - EV 100 sari Vinni Spordikompleks Rakvere Maleklubi koostöös Vinni SpordihoonegaHendrik Olde212
2018 26. jan 27. jan tavamale   Narva SK Maletaht karikas 5 etapp Narva Laste Loomemaja Spordiklubi MaletähtMaris Korstin223
2018 20. jan 20. jan kiirmale K-Järve SK Valge Ratsu Lahtiste male MV 2018 Kohtla-Järve, Spordikeskus SK Valge RatsuSvetlana Pritulina210
2018 19. jan 28. jan tavamale Tata Steel 2018 Amateurs Nine-round tournaments group 3F Wijk aan Zee Holland Ervin Liebert242
2018 17. jan 29. det kiirmale EV 100 maleturniiride sarja üldjuhend Eesti Eesti MaleliitHendrik Olde216
2018 13. jan 14. jan kiirmale 27. kiirturniir MEENUTADES PAUL KEREST / 27th Paul Keres Memorial Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus ESS Kalev koostöös Eesti MaleliidugaAnneli Saarma197
2018 12. jan 12. jan välkmale 27. Meenutades Paul Kerest välkturniir (Blitz tournament) Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus ESS Kalev koostöös Eesti MaleliidugaAnneli Saarma198
2018 04. jan 07. jan tavamale Rahvusvaheline noorteturniir / International Youth Tournament TALLINN 2018 Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde199
2017 30. det 30. det kiirmale Tallinna kiirmale lahtised meistrivõistlused 2017 Paul Kerese Malemaja Tallinna MK koostöös SK Reval-SportHendrik Olde208
2017 25. det 29. det tavamale   Male festival Jõulud 2017/2018 Sankt-Peterburg, Venemaa VenemaaSvetlana Pritulina209
2017 18. det 18. det välkmale Veteranide sügisvälk 2017 (XIII etapp) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde207
2017 17. det 17. det kiirmale NOORTE SARI SÜGIS 2017; VI etapp - Tallinna Maleklubi Jõuluturniir Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde155
2017 16. det 16. det kiirmale Kiviõli linna MV males 2017 Kiviõli linn Lootuse MKSvetlana Pritulina174
2017 15. det 15. det kiirmale Kiviõli linna Lahtised laste MV males 2017 Kiviõli linn Lootuse MKSvetlana Pritulina173
2017 14. det 18. det kiirmale   European Rapid and Blitz Championship 2017 Katowice, Poland Polish Chess FederationHendrik Olde99
2017 12. det 12. det välkmale Tartu MV välmales Tartu Turu 8 Malekalass Tartu SS KalevAndres Karba201
2017 11. det 11. det välkmale   Veteranide sügisvälk 2017 (XII etapp) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde206
2017 09. det 10. det tavamale NOORTE SARI SÜGIS 2017; V etapp - Tallinna noorte lahtised meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde154
2017 09. det 09. det kiirmale SK Maletäht Karikas 4 etapp Narva Laste Loomemaja M.KorstinMaris Korstin200
2017 04. det 04. det välkmale   Veteranide sügisvälk 2017 (XI etapp Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde205
2017 02. det 02. det kiirmale Eesti kiirmale meistrivõistlused 2017 (mehed, naised, seeniorid) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde189
2017 27. nov 27. nov välkmale   Veteranide sügisvälk 2017 (X etapp Paul Kerese Malemaja Hendrik Olde204
2017 25. nov 25. nov võistkondlik Ida-Virumaa Lahtine võistkondlik maleturniir kuni 8.aa. lastele Kiviõli linn Lootuse MKSvetlana Pritulina175
2017 25. nov 25. nov kiirmale IX- Saku kiirturniir H.Tomsoni mälestuseks Saku alevik, Teaduse 1, II-korruse saal Saku MaleklubiEnno Arulaid186
2017 22. nov 08. det tavamale   Narva MV-d 2017 final Narva Laste Loomemaja Maris KorstinMaris Korstin196
2017 20. nov 20. nov välkmale   Veteranide sügisvälk 2017 (IX etapp) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde203
2017 19. nov 19. nov kiirmale Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales Kuimetsa rahvamajas Eestimaa Spordiliit JÕUD / Rapla Maakonna SpordiliitHendrik Olde176
2017 18. nov 18. nov kiirmale NOORTE SARI SÜGIS 2017; IV etapp - Jüri Randviiru 90. sünniaastapäeva turniir Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde153
2017 18. nov 19. nov kiirmale   SK Diagonaal -35 Järveküla tee 44, Kohtla-Järve SK DiagonaalSvetlana Zainetdinova195
2017 13. nov 13. nov välkmale   Veteranide sügisvälk 2017 (VIII etapp) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde202
2017 12. nov 25. nov tavamale FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2017 Tarvisio (Italy) Accademia Internazionale di ScacchiHendrik Olde149
2017 11. nov 11. nov kiirmale Isadepäeva maleturniir Kilingi-Nõmme Pärnumaa maleklubiEiki Lehemets183
2017 07. nov 07. nov välkmale   Läänemere Maletähed 2017 välkturniir Narva Laste Loomemaja Narva Laste loomemajaMaris Korstin188
2017 06. nov 06. nov välkmale Veteranid 50+ sügisvälk VII turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitMarek Kolk193
2017 05. nov 05. nov välkmale AVRO-38 mälestusturniir välkmales Tartu Tartu Spordiselts KalevMarek Kolk181
2017 05. nov 10. nov võistkondlik Läänemere Maletähed 2017 Narva Laste Loomemaja Narva Laste loomemajaMaris Korstin187
2017 04. nov 04. nov kiirmale K-Järve Spordiselts Lahtiste male EV 2017 Kohtla-Järve, Spordikeskus K-Järve Spordiselts KalevSvetlana Pritulina172
2017 04. nov 04. nov kiirmale AVRO-38 mälestusturniir kiirmales Tartu Tartu Spordiselts KalevMarek Kolk180
2017 30. okt 30. okt välkmale Veteranid 50+ sügisvälk VI turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitMarek Kolk192
2017 29. okt 29. okt kiirmale NOORTE SARI SÜGIS 2017; III etapp - Koolivaheaja kiirturniir Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde152
2017 29. okt 29. okt kiirmale   41. A.Hammeri mälestusturniir Kohila Spordikeskus Rapla MaleklubiHendrik Olde194
2017 28. okt 05. nov tavamale 21. Offene Internationale Bayerische Meisterschaft Tegernsee Saksamaa Marek Kolk190
2017 27. okt 07. nov võistkondlik   European Team Championships 2017 Crete, Greece Hendrik Olde97
2017 27. okt 30. okt kiirmale 1st FIDE World Youth Rapid & Blitz Chess Ch for Boys and Girls U14-U18 Hersonissos Crete, GREECE Nikos Kalesis - FIDE International Organizer - Tel.: (+30) 6938326161Hendrik Olde148
2017 27. okt 28. okt tavamale   Narva SK Maletaht 2 etapp Narva, Partisani 2 NLL, Narva SK Maletaht, L. Peleshev, M.KorstinMaris Korstin182
2017 23. okt 23. okt välkmale Veteranid 50+ sügisvälk V turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde169
2017 21. okt 22. okt tavamale Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2017 Kohtla-Järve Svetlana PritulinaSvetlana Pritulina106
2017 21. okt 23. okt kiirmale   Euroopa naiste meistrivõistlused kiir- ja välkmales Monaco Marek Kolk179
2017 20. okt 22. okt tavamale Ida-Virumaa Lahtised MV males 2017 Kohtla-Järve SK Valge RatsuSvetlana Pritulina107
2017 16. okt 16. okt välkmale Veteranid 50+ sügisvälk IV turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde168
2017 15. okt 15. okt kiirmale NOORTE SARI SÜGIS 2017; II etapp - Tallinna Maleklubi noorte kiirmale MV-d Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde151
2017 14. okt 14. okt kiirmale K-Järve linna noorte (U10) Lahtiste male EV 2017 Kohtla-Järve, Spordikeskus K-Järve Spordiselts KalevSvetlana Pritulina177
2017 13. okt 13. okt kiirmale Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele Paide Ühisgümnaasium Järva Noorte Maleklubi / Paide ÜhisgümnaasiumHendrik Olde164
2017 09. okt 09. okt välkmale Veteranid 50+ sügisvälk III turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde167
2017 06. okt 08. okt tavamale Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused Kohtla-Järve, SK Diagonaal Eesti Maleliit/ SK DiagonaalHendrik Olde95
2017 02. okt 02. okt välkmale Veteranid 50+ sügisvälk II turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde166
2017 02. okt 02. okt välkmale Veteranid 50+ sügisvälk Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitMarek Kolk191
2017 30. sep 01. okt tavamale Gunnar Uusi mälestusturniir noortele Tartu Tartu SS KalevMarek Kolk163
2017 29. sep 01. okt tavamale Gunnar Uusi mälestusturniir ja Tartu MV Tartu Tartu SS KalevMarek Kolk162
2017 29. sep 30. sep kiirmale   SK Maletaht karikas Narva Laste Loomemaja Maris KorstinMaris Korstin171
2017 25. sep 25. sep välkmale Veteranid 50+ sügisvälk I turniir Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde165
2017 23. sep 23. sep kiirmale NOORTE SARI SÜGIS 2017; I etapp - Septembri kiirturniir Paul Kerese Malemaja Tallinna MaleklubiHendrik Olde150
2017 19. sep 19. okt     Narva Sugis 2017 Narva Laste Loomemaja, Partisani 2 Maris Korstin178
2017 16. sep 26. sep tavamale World Youth U-14, 16, 18 Chess Championship 2017 Uruguay, Sheraton Montevideo Hotel Bernardo Roselli – FIDE IOHendrik Olde94
2017 04. sep 15. sep tavamale European Youth Chess Championship 2017 Mamaia, Romania Romanian Chess FederationHendrik Olde96
2017 26. aug 26. aug kiirmale Rae Spordikooli lahtised MV males 2017 Jüri Gümnaasium Rae HuvialakoolRainer Raud146
2017 21. aug 31. aug tavamale World Cadet U-8,10, 12 Chess Championship 2017 Poços de Caldas, Brazil Brazilian Chess Federation; FIDEHendrik Olde93
2017 19. aug 25. aug tavamale   Gigant Chess Open Panevezys Leedu Marek Kolk161
2017 18. aug 27. aug tavamale 15th EUROPEAN UNION YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 8 - 14 Kouty nad Desnou, Czech Republ Czech Chess FederationHendrik Olde92
2017 18. aug 19. aug tavamale Pärnumaa MK noorte lahtised meistrivõistlused Kilingi-Nõmme klubi Pärnumaa maleklubiEiki Lehemets147
2017 16. aug 24. aug võistkondlik EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP Rymanów Zdrój, POOLA Polish Chess FederationHendrik Olde86
2017 13. aug 13. aug kiirmale Karksi Ratsu kiirmaleturniir Karksi-Nuia Karksi valdRein Ruus145
2017 07. aug 13. aug tavamale Riga Technical University Open 2017 Läti Marek Kolk156
2017 02. aug 10. aug tavamale   European Union Youth Championship Austria Marek Kolk157
2017 01. aug 06. aug tavamale Eesti meeste ja naiste meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja, Tallinn Eesti MaleliitHendrik Olde144
2017 23. jul 23. jul välkmale Eesti klubide välkmale meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde143
2017 22. jul 22. jul välkmale Eesti meistrivõistlused välkmales (mehed, naised, seeniorid) Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde142
2017 21. jul 21. jul välkmale Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U18 vanuseklassis Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde139
2017 21. jul 21. jul välkmale Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U14 vanuseklassis Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde140
2017 21. jul 21. jul välkmale Eesti noorte välkmale meistrivõistlused U10 vanuseklassis Paul Kerese Malemaja Eesti MaleliitHendrik Olde141
2017 14. jul 16. jul tavamale P.Kerese mälestusturniir noortele males 2017 Pärnu Keskraamatukogu Pärnumaa maleklubiEiki Lehemets137
2017 13. jul 16. jul tavamale P.Keres 101 mälestusturniir males Pärnu Keskraamatukogu Pärnu maleklubiEiki Lehemets138
2017 08. jul 08. jul kiirmale Paikuse maleselts Caissa kiirturniir Paikuse valla spordihoone Paikuse maleselts CaissaAare Külaots134
2017 06. jul 08. jul tavamale SAAREMAA NOORTE 38. LAHTISED MALEVÕISTLUSED Kuressaare Saaremaa MaleklubiMarko Siil132
2017 06. jul 09. jul tavamale SAAREMAA 48.KARIKATURNIIR MALES Kuressaare Saaremaa MaleklubiMarko Siil133
2017 01. jul 02. jul kiirmale 51. Ilmar Raua mälestusturniir Viljandi Eesti Male Toetusühing koostöös Viljandi Maleklubi CC FellinigaMarek Kolk135
2017 19. jun 23. jun kiirmale 17th EUROPEAN YOUTH RAPID & BLITZ U - 8,10,12,14,16,18 CHAMPIONSHIP Budva, Montenegro Montenegro Chess FederationHendrik Olde91
2017 18. jun 18. jun kiirmale Paul Keres 101. kiirmaleturniir Avatud Nõmme Tallinn, Nõmme Kultuurikeskus Nõmme P.Kerese MK koostöös Eesti MaleliidugaHendrik Olde131
2017 16. jun 22. jun tavamale Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s Liepaja stage Europa City Amrita Hotel Latvian Chess FederationHendrik Olde98
2017 03. jun 04. jun kiirmale Kiirturniir TARTU SUVI 2017 Tartu, Haridus- ja Teadusministeerium Tartu Spordiselts KALEVHendrik Olde130
2017 01. jun 05. jun kiirmale 1st FIDE World Cadet Rapid and Blitz Chess Championships 2017 Palace of Sport in Minsk, Belarus Belarus Chess FederationHendrik Olde117
2017 01. jun 05. jun kiirmale   I kadettide kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused Valgevene, Minsk Hendrik Olde170
2017 29. mai 10. jun tavamale European Individual Chess Championship Minsk, Valgevene Belarus Chess FederationHendrik Olde88
2017 28. mai 28. mai kiirmale Keila linna kiirmaleturniir AS Harju Elekter ruumides Keila Maleklubi koostöös Eesti MaleliidugaHendrik Olde129
2017 27. mai 27. mai välkmale Paul Kerese tänava VII maleturniir Tallinn, Nõmme Jüri RatasJane Jaakson128
2017 26. mai 28. mai tavamale Eesti U8 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Narva Laste Loomemaja Spordiklubi Maletäht / Eesti MaleliitHendrik Olde85
2017 26. mai 28. mai tavamale 16. Tõrva-Helme maleturniir / Eesti seenioride MV-d 50+ ja 65+ vanuseklassis Tõrva linna Spordihoone Valgamaa MK Helme ja Valgamaa SpordiliitHendrik Olde127
2017 25. mai 28. mai tavamale Eesti U14 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Narva Laste Loomemaja Spordiklubi Maletäht / Eesti MaleliitHendrik Olde84
2017 20. mai 20. mai kiirmale Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U8 vanuseastmele Paide Ühisgümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde119
2017 20. mai 20. mai kiirmale Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U10 vanuseastmele Paide Ühisgümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde120
2017 20. mai 20. mai kiirmale Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U12 vanuseastmele Paide Ühisgümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde121
2017 20. mai 20. mai kiirmale Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U14 vanuseastmele Paide Ühisgümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde122
2017 20. mai 20. mai kiirmale Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U16 vanuseastmele Paide Ühisgümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde123
2017 20. mai 20. mai kiirmale Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused U18 vanuseastmele Paide Ühisgümnaasium Eesti MaleliitHendrik Olde124
2017 19. mai 21. mai tavamale SAAREMAA MALEKUNINGANNA 26.KARIKATURNIIR EESTI NAISSEENIORIDE 2017.A. MEISTRIVÕISTLUSED JA SAARE KURESSAARE SAAREMAA MALEKLUBIMarko Siil125
2017 13. mai 13. mai kiirmale   28. Paul Kerese mälestusturniir Raplas Rapla vallamaja Rapla MaleklubiHendrik Olde115
2017 13. mai 13. mai kiirmale Maleturniir Värska Originaal 2017 Põlva Kultuurikeskuses Põlva Male-KabeklubiAndres Karba126
2017 07. mai 07. mai kiirmale Laagri Kool lahtised meistrivõistlused 2017 Laagri Kool Laagri Kool ja Laagri HuvialakoolRainer Raud116
2017 04. mai 07. mai tavamale Eesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi / Eesti MaleliitHendrik Olde82
2017 04. mai 07. mai tavamale Eesti U12 noormeeste ja neidude meistrivõistlused Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi / Eesti MaleliitHendrik Olde83
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017