Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Heldur Valgmäe II mälestusturniir kiirmales   ( id=998 )
02. juuli 2022 - 02. juuli 2022
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
30. juuni 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks, koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.danisamudok@eamglav.samoot
Info sisestajaSISESTAJA
Margus Sööt  (09. jaanuar 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 2 sekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
54
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2127 2256 2158 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2022-06-24 21:08:01
2.AAlbrecht Andero 1191 1373 1302 M 2005 Võru MK 180121 Andero Albrecht
2022-06-24 22:54:48
3.AAndrijaškin Deniss 2092 2163 2019 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2022-05-26 17:01:27
4.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-06-23 15:50:15
5.ABondarenko Dmitry 1907 1973 1924 M - - - 130744 Tarmo Tuul
2022-06-19 06:36:21
6.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Andres Karba
2022-06-27 11:48:37
7.ADzjuba Jegor 1625 1862 1790 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-06-26 18:15:24
8.AHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-06-27 23:22:35
9.AJõgi Henry 1348 1488 1417 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2022-06-05 21:51:57
10.AJüris Aivo 1294 1331 1394 M 2003 - - - 181495 Aivo Jüris
2022-06-11 11:07:02
11.AKanep Meelis 2427 2510 2373 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Margus Sööt
2022-06-07 16:55:39
12.AKarba Andres 1993 2079 2024 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2022-06-27 11:48:52
13.AKiik Kalle 2362 2386 2286 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Margus Sööt
2022-06-07 16:55:45
14.AKuusik Jüri 1889 1982 1860 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2022-05-18 10:14:55
15.AKülaots Kaido 2532 2543 2543 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2022-06-07 16:56:01
16.ALaurusas Tomas 2561 2487 2442 M 1996 GM 12803731 Margus Sööt
2022-06-07 16:57:28
17.ALeede Gutnar 1709 1872 1737 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2022-06-26 11:07:49
18.ALehes Erik Johannes 1465 1753 1704 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2022-06-13 17:30:25
19.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-06-02 17:34:48
20.AMertins Ostap 1600 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2022-06-26 18:17:10
21.AMiezis Normunds 2448 2526 2449 M 1971 GM 11600136 Tarmo Tuul
2022-06-17 12:50:52
22.AMöldre Allar-Joel 1293 1406 1393 M 2005 Tallinna Reaalkool 181016 Allar-Joel Möldre
2022-06-19 23:05:31
23.ANarva Jaan 2146 2156 2141 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Tarmo Tuul
2022-06-26 16:21:05
24.ANarva Regina 2003 1962 1905 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2022-06-27 21:41:43
25.ANarva Triin 2093 2083 2116 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-06-12 21:40:02
26.ANaslund Mikael 2169 2066 2072 M 1962 FM 1708260 Tarmo Tuul
2022-06-16 14:35:15
27.ANaumo?kins Svens 0 0 0 M u-32236 Tarmo Tuul
2022-06-20 10:50:45
28.AObolonin Filipp 1918 2110 2013 M 1997 Vabaettur 061105 Filipp Obolonin
2022-06-23 15:54:53
29.APedmanson Herman 2053 2126 2139 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2022-06-07 00:39:11
30.APovilaitis Tomas 2000 2000 1995 M 2005 12811700 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:24:46
31.AProtassov Vladislav 1903 2041 1972 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2022-06-07 15:31:59
32.APultinevicius Paulius 2524 2524 2385 M 2001 GM 12809390 Margus Sööt
2022-06-07 16:57:42
33.APuusepp Kaimar 2210 2206 2141 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2022-06-16 20:24:04
34.APõvvat Aalo 1200 1280 1135 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2022-05-17 11:13:43
35.ARuus Rein 1973 1920 1853 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2022-06-16 19:28:16
36.ASakalauskas Vaidas 2327 2325 2283 M 1971 IM 12800457 Margus Sööt
2022-06-07 16:57:14
37.ASalmanic Jozo 0 0 1241 M - - - 181887 Tarmo Tuul
2022-06-27 10:38:05
38.ASamberk Vahur 1678 1747 1585 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2022-06-16 19:27:17
39.ASaviir Villy 1591 1559 1691 M 1943 Kose Male-kabeklubi 171205 Tarmo Tuul
2022-06-26 16:21:56
40.ASeeman Tarvo 2389 2387 2359 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarvo Seeman
2022-06-17 21:35:21
41.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-05-14 19:02:33
42.ASiroš Ilja 2383 2304 2243 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Ilja Siroš
2022-05-20 21:14:38
43.ASirp Karl Aleksander 2001 2167 2140 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2022-06-07 17:41:38
44.AStaub Madis 1672 1708 1669 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2022-05-21 22:26:25
45.ASööt Margus 2142 2294 2204 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2022-05-21 22:26:38
46.ATiisler Ander 1514 1760 1574 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2022-06-24 22:01:23
47.ATiisler Tanel 1793 2077 1844 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2022-06-24 22:01:09
48.ATsõganova Monika 2081 2079 1989 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2022-05-14 22:46:22
49.AUrgas Jaan 1675 1622 1753 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2022-06-10 21:39:56
50.AVeski Rauno 1544 1731 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2022-06-20 17:06:33
51.AViira Aimot 0 0 0 M 1959 - - - 181482 Aimot Viira
2022-05-23 10:14:14
52.AZafra Kim Yutangco 0 43 1780 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-06-11 20:26:14
53.AŠnurov Daniil 2049 2102 1983 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2022-06-27 22:07:24
54.AŠvõrjov Igor 2359 2273 2281 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2022-06-26 16:21:35