Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
56. Ilmar Raua mälestusturniir males / Eesti meeste ja naiste meistrivõistluste valikturniir (sh U20 vanuseastme Eesti noormeeste ja neidude meistrivõistlused ning seenioride 50+ ja 65+ Eesti meistrivõistlused)   ( id=997 )
03. juuli 2022 - 10. juuli 2022
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
27. juuni 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Faalanks, Viljandi Maleklubi CC Fellin, Viljandi Mõttemängude Klubi, Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Margus Sööt  (09. jaanuar 2022 )
Muutis: Margus Sööt  (07. mai 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 tund 30 minutit 40-le käigule + 15 minutit partii lõpuni ning igale käigule alates 1. käigust lisandub 30 sekundit.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
68
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2092 2163 2019 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2022-05-26 17:00:49
2.ABarea Tarin Pedro Jose 1501 1373 1407 M 1993 54588553 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:26:45
3.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-06-23 14:40:03
4.ABorsos Bogdan 2200 2121 2055 M 1966 IM 14100568 Tarmo Tuul
2022-06-10 08:24:10
5.ACruz Lledo Pablo 2438 2417 2354 M 1995 IM 2297361 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:26:19
6.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Andres Karba
2022-06-27 11:45:36
7.AGolubovskis Maksims 2219 2209 2102 M 2003 FM 11608528 Tarmo Tuul
2022-06-16 14:27:38
8.AGomar Fas Jaime 1379 1409 1410 M 1989 32083203 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:27:04
9.AHaitin Ilja 2328 2412 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2022-06-27 20:14:35
10.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-05-08 23:50:46
11.AHeinmets Tõnu 2073 2167 2053 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Tõnu Heinmets
2022-05-15 13:46:07
12.AIvanova Lidia 1627 1708 1671 N 1999 Vabaettur 110331 Lidia Ivanova
2022-06-27 22:19:02
13.AJõgi Henry 1348 1488 1417 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2022-06-21 14:38:04
14.AKanep Meelis 2427 2510 2373 M 1983 T. Truusi MKK GM 030123 Margus Sööt
2022-06-07 16:58:23
15.AKiik Kalle 2362 2386 2286 M 1963 Pühajärve MK IM 030143 Margus Sööt
2022-06-07 16:58:30
16.AKortšagin Oleg 2090 2126 2058 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2022-06-26 20:44:58
17.AKrivenko Dion 2114 2174 2056 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2022-05-04 13:50:21
18.AKull Tormi 1954 2056 1860 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2022-06-12 22:47:04
19.AKäo Kermo 1447 1628 1524 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andre Uibos
2022-06-12 13:14:07
20.AKülaots Kaido 2532 2543 2543 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Margus Sööt
2022-06-07 16:58:46
21.ALain Sander 1464 1523 1703 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2022-06-12 12:59:37
22.ALainevool Mirko 1598 1836 1640 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2022-06-24 13:24:12
23.ALaurusas Tomas 2561 2487 2442 M 1996 GM 12803731 Margus Sööt
2022-06-07 16:59:24
24.ALehes Erik Johannes 1465 1753 1704 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2022-06-07 18:28:51
25.AMaiorov Nikita 2474 2431 2417 M 1985 GM 13501720 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:27:20
26.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-06-08 00:11:23
27.AMertins Ostap 1600 1772 1674 M 2009 Maleklubi Vektor 170220 Aleksander Dusman
2022-06-25 13:06:52
28.AMiezis Normunds 2448 2526 2449 M 1971 GM 11600136 Tarmo Tuul
2022-06-10 08:54:35
29.ANarva Triin 2093 2083 2116 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-06-20 13:19:49
30.ANikulin Oleg 2070 2116 2105 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Oleg Nikulin
2022-06-22 04:47:57
31.ANovikov Sergei 1709 1740 1832 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2022-06-16 15:59:56
32.APallum Rasmus 1638 1828 1696 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rasmus Pallum
2022-06-05 11:11:03
33.APedak Egert 1136 1270 1198 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2022-06-27 08:55:34
34.APedmanson Albert 2066 2088 2080 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2022-06-06 22:47:09
35.APedmanson Herman 2053 2126 2139 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2022-06-27 21:00:36
36.APedoson Georg Aleksander 2320 2360 2262 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Andres Karba
2022-06-27 11:45:53
37.APool Linda Maria 1476 1605 1459 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2022-06-26 20:07:15
38.APovilaitis Tomas 2000 2000 1995 M 2005 12811700 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:29:04
39.AProtassov Vladislav 1903 2041 1972 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2022-06-07 15:32:24
40.APultinevicius Paulius 2524 2524 2385 M 2001 GM 12809390 Margus Sööt
2022-06-07 16:59:36
41.APõlendik Tiina 1682 1528 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Margus Sööt
2022-06-06 21:12:14
42.APõvvat Aalo 1200 1280 1135 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2022-05-17 11:13:09
43.ARaag Ardi 2041 2049 1959 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2022-06-23 14:16:20
44.ARezniks Roberts 1648 1404 1430 M 2009 11624884 Tarmo Tuul
2022-06-16 14:27:26
45.ARoots Lem-Leonhard 1426 1562 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2022-06-10 17:29:07
46.ARuus Rein 1973 1920 1853 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2022-06-16 19:34:01
47.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-06-27 00:42:07
48.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-06-27 00:41:42
49.ASadekov Maksim 2109 2022 1992 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2022-06-07 19:45:07
50.ASakalauskas Vaidas 2327 2325 2283 M 1971 IM 12800457 Margus Sööt
2022-06-07 16:59:12
51.ASamberk Vahur 1678 1747 1585 M 1993 Harjumaa 141131 Rein Ruus
2022-06-16 19:33:18
52.ASeeman Tarvo 2389 2387 2359 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Tarmo Tuul
2022-06-10 08:54:26
53.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-05-14 19:03:12
54.ASinitsõna Anastassija 2133 2261 2198 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2022-06-23 15:23:50
55.ASiroš Ilja 2383 2304 2243 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Ilja Siroš
2022-05-17 12:18:29
56.AStarostits Ilmars 2441 2358 2422 M 1979 GM 11600748 Tarmo Tuul
2022-06-13 18:17:04
57.AStaub Madis 1672 1708 1669 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Margus Sööt
2022-05-21 22:26:52
58.ASööt Margus 2142 2294 2204 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Margus Sööt
2022-05-21 22:26:59
59.ATobak Mikhail 2307 2164 2114 M 2007 FM 14165570 Tarmo Tuul
2022-06-15 08:25:21
60.ATomson Mihkel 1808 1877 1967 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2022-06-26 12:54:18
61.AUrgas Jaan 1675 1622 1753 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2022-06-10 21:39:37
62.AVorobjov Pavel 2316 2385 2371 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2022-06-07 21:29:37
63.AZafra Kim Yutangco 0 43 1780 M 1982 - - - 181912 Kim Yutangco Zafra
2022-06-11 20:28:40
64.AZaitsev Boris 1958 1958 1896 M 1950 SK Diagonaal 030433 Einar Vaino
2022-06-22 11:44:04
65.AÕim Mikk Kaarel 1532 1757 1768 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2022-06-09 14:52:20
66.AŠiškov Andrei 2371 2364 2405 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Margus Sööt
2022-06-07 17:00:10
67.AŠnurov Daniil 2049 2102 1983 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2022-06-27 22:09:47
68.AŠvõrjov Igor 2359 2273 2281 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Tarmo Tuul
2022-06-26 16:22:39