Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kristiine Open 2022   ( id=996 )
23. aprill 2022 (kell 10:30) - 23. aprill 2022 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinna Puuetega Inimeste Koda
Endla 59, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
12. aprill 2022, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi koostöös Kristiine LOV-ga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. jaanuar 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (15. aprill 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Ei ole (osalejate arvu piirang on 80 mängijat)
Kuna võistlustele on registreerunud 80 huvilist, siis on hetkel online registreerimine suletud. Edaspidi palume huvilistel registreeruda e-posti aadressil tallinnamaleklubi@gmail.com ja kui tekib vabu kohti, siis lisatakse võistlejad osalejate nimekirja.

Palve kõikidele seni registreerunud mängijatele. Kes hetkel on ennast kirja pannud nn "igaks juhuks" ja on selge, et ta ei saa võistlustel osaleda, siis palun võtke ennast osalejate nimekirjast maha. Nii saavad osaleda need, kes kindlasti tahaksid mängida. Aitäh!





Turniiril võivad osaleda kõik soovijad (noored, seeniorid, harrastajad, jne), kes on eelnevalt registreerunud. Kuna korraldajad saavad võistlema lubada kuni 80 osalejat, siis suurema arvu soovijate korral lubatakse mängima varem registreerunud malehuvilised, sh harrastajad ja seeniorid.

Info telefonil IO Hendrik Olde 5142615 ja Maret Truusalu 6 457 120 (Kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist)
5142625
88
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1329 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-04-04 18:43:45
2.AAljas Kalle 1667 1567 1681 M 1949 Kose Male-kabeklubi 180400 Hendrik Olde
2022-04-11 18:07:33
3.ABalder Ian Gregor 1382 1416 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Ian Gregor Balder
2022-04-12 15:41:02
4.ABlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
5.ABlokhin Sofia 2129 2069 1894 N 2006 Maleklubi Vektor WFM 140712 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:17:36
6.ABluman Eero 1601 1636 1730 M 1954 - - - 180759 Hendrik Olde
2022-04-15 09:44:54
7.ABuklov Stepan 1112 1148 1212 M 2009 MK Chess Continent 180822 Oleg Kortšagin
2022-04-12 23:49:28
8.ABulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-04-12 23:49:28
9.ABõstrov Mihhail 0 1304 0 M 2002 - - - 181802 Mihhail Bõstrov
2022-04-12 10:56:00
10.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
11.AChernov Iakov 1000 1040 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-04-04 10:38:33
12.ADubov Vladislav 1553 1682 1682 M 2003 SK Reval-Sport 181419 Vladislav Dubov
2022-04-07 21:36:55
13.ADzjuba Jegor 1625 1862 1790 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-04-12 00:18:28
14.AEhrlich Sten Andreas 1772 1856 1886 M 1992 Pühajärve MK 160715 Sten Andreas Ehrlich
2022-04-07 11:21:36
15.AGarber Vjatšeslav 2093 1973 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-04-15 09:45:07
16.AGilan Daniel 1000 1194 1017 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-04-04 18:44:13
17.AGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-04-10 13:46:17
18.AGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-04-10 13:46:17
19.AGomez Kõlar Kennet Nikola 1127 1265 1261 M 2007 MK Kaksikodad 181589 Hendrik Olde
2022-04-14 13:54:49
20.AGvozdev Artjom 1244 1441 1358 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Svetlana Pritulina
2022-04-10 16:36:36
21.AHaapsal Maria Ioanna 1633 1716 1541 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-04-05 13:08:06
22.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-03-25 23:21:13
23.AHeinapuu Kaspar-Andreas 0 1897 0 M 2002 - - - 181739 Kaspar-Andreas Heinapuu
2022-03-22 17:13:34
24.AIlves Jüri 2028 1837 1931 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2022-03-29 17:37:25
25.AIvanov Stepan 1923 1911 1914 M 1952 - - - 030090 Hendrik Olde
2022-04-11 09:28:55
26.AJankowsky Alex 0 0 0 M 2014 Vabaettur 181647 Alex Jankowsky
2022-04-06 22:33:50
27.AJuhkental-Rus Juuta 1020 1033 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Juuta Juhkental-Rus
2022-04-12 15:40:29
28.AJärnström Henrik 2032 1855 1874 M 1952 Soome 090402 Hendrik Olde
2022-03-14 16:03:31
29.AKalvet Tõnu 1589 1605 1743 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Tõnu Kalvet
2022-04-11 17:46:31
30.AKharkhan Igor 1117 1312 1342 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-04-04 18:44:26
31.AKiisk Heino 1543 1501 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2022-04-13 11:12:45
32.AKokk Karl Mattias 1653 1835 1801 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-03-24 06:09:28
33.AKuivallik Johannes 0 0 0 M 2013 Kose MKK u-30378 Hendrik Olde
2022-04-14 13:56:12
34.AKuuskmäe Sulev 0 1708 1708 M 1956 - - - 160721 Hendrik Olde
2022-03-25 00:24:29
35.AKušnir Roman 1785 1903 1857 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2022-04-10 22:12:26
36.AKäos Jaan 1686 1751 1762 M 1974 - - - 090305 Jaan Käos
2022-03-18 16:04:54
37.AKõlar Karl-Ustav 1658 1731 1651 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Hendrik Olde
2022-04-14 13:54:49
38.AKütt Sulev 1781 1847 1793 M 1950 - - - 130722 Hendrik Olde
2022-04-11 13:07:22
39.ALevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-04-04 18:42:50
40.ALiebert Robin 1351 1616 1486 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2022-04-12 18:29:34
41.ALillend Fredi 1137 1317 1123 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Fredi Lillend
2022-04-12 22:56:16
42.ALoopere Katarina 1000 1000 1011 N 2005 MK Areng 181741 Monika Tsõganova
2022-03-31 18:40:02
43.AMaapalu Ralf 1355 1628 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-04-11 14:48:27
44.AMashkov Sergei 1723 1807 1814 M 1983 - - - 181308 Sergei Mashkov
2022-03-29 13:36:51
45.AMaznitsa Leonid 1686 1621 1654 M 2001 Vabaettur 160148 Hendrik Olde
2022-04-11 09:28:30
46.AMedar Marti 2104 2144 2256 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2022-03-24 09:16:58
47.AMogilnõi Jevgeni 1898 1790 1914 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2022-04-15 09:45:01
48.AMüütnik Ain-Valdo 2118 2104 2041 M 1961 Kadrioru MK mk 030260 Hendrik Olde
2022-04-01 16:55:30
49.AMüütnik Janno 1208 1255 1308 M 1994 - - - 091010 Hendrik Olde
2022-04-01 17:07:49
50.AMüütnik Ranno 1049 1150 1166 M 1997 - - - 181800 Ranno Müütnik
2022-04-01 17:50:45
51.ANarva Jaan 2146 2156 2141 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2022-04-12 20:51:13
52.ANarva Triin 2093 2083 2116 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2022-04-11 22:36:16
53.ANeff Sergei 2214 2122 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2022-04-15 09:44:47
54.ANiinepuu Elmar 2061 1688 1832 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2022-04-13 11:12:36
55.AOlde Karl Erik 1925 2035 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-04-12 15:37:20
56.AOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
57.AOro Anneli 1126 1217 1220 N 2005 Järva Noorte MK 130303 Anneli Oro
2022-04-10 16:46:28
58.APadam Leonhard 0 0 0 M 2012 Kose MKK u-30333 Hendrik Olde
2022-04-12 12:46:10
59.APechonkin Andrii 1092 1161 1116 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-04-04 18:43:21
60.APoom Mati 1775 1660 1751 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2022-03-30 16:50:34
61.APritulina Nadezda 1407 1452 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-04-10 16:36:36
62.APritulina Svetlana 2023 1931 1930 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2022-04-10 16:36:36
63.APõlendik Tiina 1682 1528 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Hendrik Olde
2022-04-12 12:45:41
64.ARosin Heigo 1454 1489 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-04-11 13:27:02
65.ARõtova Merike 1625 1650 1722 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2022-04-12 21:05:49
66.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-04-10 21:55:28
67.ARõtšagov Nikita 2143 2255 2114 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2022-04-10 21:54:56
68.ARüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
69.ARüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
70.ARüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
71.ASander Jaan 2047 1855 1840 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2022-03-29 17:37:16
72.ASchmidt Mait 1751 1767 1660 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Hendrik Olde
2022-04-14 13:54:27
73.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-04-05 19:20:47
74.ASildam Indrek 0 0 0 M 1974 u-30272 Monika Tsõganova
2022-04-10 13:49:33
75.ASizov Lev 1397 1500 1443 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2022-04-10 16:36:36
76.ASokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-04-11 11:16:58
77.ASulg Sander 0 0 0 M 2013 Kose MKK u-30379 Hendrik Olde
2022-04-14 13:56:39
78.ATarto Tiit 1724 1826 1840 M 1950 - - - 051202 Hendrik Olde
2022-04-20 16:59:28
79.ATeemäe Leo 1893 1870 1948 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2022-04-11 18:07:42
80.ATolmachev Artem 1171 1203 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2022-04-03 14:06:11
81.ATsotsov Fedor 1000 1107 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-04-03 14:01:29
82.AUibokant Mathias Robert 2083 2128 2108 M 2002 SK Reval-Sport 121006 Mathias Robert Uibokant
2022-04-06 17:01:52
83.AVolodin Aleksander 2453 2513 2499 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2022-04-10 20:47:33
84.AVäärtnõu Thomas 0 1556 0 M 2001 - - - 181725 Thomas Väärtnõu
2022-02-28 05:20:28
85.AŠafigullin Raul 1266 1218 1364 M 2008 MK Chess Continent 170926 Oleg Kortšagin
2022-04-12 23:49:28
86.AŠiškov Andrei 2371 2364 2405 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Hendrik Olde
2022-04-14 13:55:14
87.AŠnurov Daniil 2049 2102 1983 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2022-04-11 22:46:39
88.AŠvõrjov Igor 2359 2273 2281 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2022-04-11 20:06:29