Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (IV etapp) ONLINE`s   ( id=993 )
26. veebruar 2022 (kell 10:45) - 26. veebruar 2022 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. veebruar 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. jaanuar 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Online etapil - 4€, seeniorid (sa 1952 ja vanemad) ja korraldava klubi maletajad - 3€.
Võistlussarjas saavad osaleda kõik malehuvilised, kes järgivad ausa mängu reegleid. Sarjas toimub kokku 9 etappi (4 onlines ja 5 malelaua taga), millest arvesse läheb 5 paremat tulemust.

Võistlused toimuvad kolmes vanuseklassis: A- kõik malehuvilised; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-a (võimalikud erisused on võistlusjuhendis).

Osavõtumaksu tasumine toimub online etappidel Tallinna MK kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) enne võistluse algust. Teistel etappidel on võimalik kanda osavõtutasu klubi kontole või tasuda sularahas võistluspaigas.
IO Hendrik Olde - tel 5142625
100
Kokku
20
Grupp A
34
Grupp B
46
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalder Ian Gregor 1382 1416 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Ian Gregor Balder
2022-02-25 14:57:55
2.ACherentsov Mikhail 1512 1698 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-02-25 15:30:02
3.ADukov Vladimir 1440 1699 1778 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-02-25 18:13:05
4.ADzjuba Jegor 1625 1835 1781 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Hendrik Olde
2022-02-25 22:19:41
5.AGarber Vjatšeslav 2093 1933 1961 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-02-23 10:59:07
6.AGridin Maksim 1332 1443 1104 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Hendrik Olde
2022-02-25 23:32:43
7.AHaapsal Maria Ioanna 1615 1709 1470 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-02-21 10:03:35
8.AKais Kaarel 1463 1768 1605 M 1974 Pühajärve MK 170526 Kaarel Kais
2022-01-07 12:32:12
9.AKoppel Siim 1727 1753 1731 M 1988 - - - 080807 Siim Koppel
2022-02-12 16:35:36
10.AKällo Kaur 1251 1349 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2022-02-21 10:21:12
11.AKöösel Hans-Georg 1493 1684 1603 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2022-02-22 11:03:33
12.ALevchenko Marina 1651 1789 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:10:39
13.AMaapalu Ralf 1351 1612 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-02-23 21:47:03
14.AMendoza Jonathan 1572 1579 1672 M 1988 - - - 181244 Hendrik Olde
2022-02-24 15:58:21
15.AOlde Karl Erik 1925 2015 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-02-25 12:57:43
16.APeterson Andreas 1340 1440 1408 M 2004 - - - 181507 Andreas Peterson
2022-02-25 17:55:48
17.APoom Mati 1775 1663 1751 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2022-02-23 10:57:01
18.ARosin Heigo 1454 1475 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-02-03 19:41:08
19.ASmirnova Jekaterina 1598 1715 1621 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Hendrik Olde
2022-02-24 15:57:33
20.ATuru Indrek 1970 1933 2007 M 1988 K. Külaotsa MK 070511 Indrek Turu
2022-02-25 16:06:39
21.BAasma Sander 1043 1216 1141 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Hendrik Olde
2022-02-26 10:55:31
22.BAleksejev Artjom 1311 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:11:20
23.BAndreeva Olga 1004 1152 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Hendrik Olde
2022-02-25 22:23:51
24.BBeškin Lev 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-02-25 14:00:32
25.BBlokhin Georg 1129 1276 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Hendrik Olde
2022-02-25 15:12:53
26.BDadon Eva 1008 1069 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Eva Dadon
2022-02-25 09:54:38
27.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1087 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Hendrik Olde
2022-02-23 15:36:34
28.BDudakov Andrei 1401 1522 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Hendrik Olde
2022-02-26 09:49:20
29.BDukova Sofia 1134 1109 1022 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-02-22 17:02:01
30.BEhala Rikardo 0 0 0 M 2005 - - - 181081 Jüri Hansen
2022-02-23 12:01:13
31.BFadeev Justin 1266 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2022-02-15 13:52:06
32.BHelme Edgar 0 0 0 M 2009 Vabaettur u-29380 Lidia Ivanova
2022-02-22 17:59:59
33.BJeltsov Artjom 1011 1133 1133 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Hendrik Olde
2022-02-25 16:01:12
34.BJeltsova Jelizaveta 1000 1005 1121 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Hendrik Olde
2022-02-25 16:01:12
35.BJuhkental-Rus Juuta 1020 1040 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Hendrik Olde
2022-02-25 15:47:05
36.BKuzmina Oleksandra 1271 1373 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Hendrik Olde
2022-02-25 22:24:58
37.BLillend Fredi 1137 1295 1112 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Fredi Lillend
2022-02-23 08:24:11
38.BLinnamägi Alexander 1024 1072 1052 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2022-02-22 22:03:05
39.BMazajev Ilja 1000 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Hendrik Olde
2022-02-26 09:50:16
40.BMägi Ramon 1195 1213 1304 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2022-02-21 08:30:18
41.BNikiforov Rivo 1000 1096 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2022-02-22 16:52:26
42.BOjakäär Mihkel 1000 1029 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2022-02-23 12:01:34
43.BOrlova Sofiya 1374 1337 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-02-25 15:30:02
44.BPisnja Timofei 0 0 0 M SK Reval-Sport 181632 Hendrik Olde
2022-02-25 22:18:27
45.BPritulina Nadezda 1445 1424 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-02-24 20:56:35
46.BPunning Andero 1024 1228 1206 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-02-25 11:08:24
47.BRassokhin Valery 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2022-02-25 18:38:45
48.BReinsalu Timur 1149 1153 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2022-02-22 17:01:38
49.BRoi Kristjan 1000 1042 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Kristjan Roi
2022-02-17 09:53:22
50.BRüdiger Maria Helena 1190 1305 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-02-25 15:30:02
51.BSokolova Sofiya 1000 1168 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-02-25 15:30:02
52.BStepanov Roman 1229 1306 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:06:09
53.BTolmachev Artem 1171 1203 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2022-02-25 16:57:28
54.BVisnapu Kevin 0 1181 0 M - - - 181117 Jüri Hansen
2022-02-23 12:01:53
55.CAnvelt Karl-Mathias 0 0 0 M 2012 Lahmuse Kool 181414 Jüri Hansen
2022-02-23 11:59:59
56.CBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Hendrik Olde
2022-02-25 09:47:15
57.CBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-02-22 00:27:28
58.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Hendrik Olde
2022-02-25 15:13:05
59.CChernov Iakov 1000 1080 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-02-23 14:33:37
60.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Hendrik Olde
2022-02-25 09:48:01
61.CEhala Raido 0 1176 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2022-02-23 12:01:13
62.CFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 Lahmuse Kool 181082 Jüri Hansen
2022-02-23 12:02:31
63.CGilan Daniel 1000 1182 1012 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:09:54
64.CGludina Alia 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Hendrik Olde
2022-02-23 16:01:07
65.CGvozdev Artjom 1244 1397 1293 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Artjom Gvozdev
2022-02-21 08:09:38
66.CIvanov Denis 1131 1153 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-02-22 17:00:48
67.CJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2022-02-25 09:51:24
68.CKais Kristofer 1077 1164 1045 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-01-07 12:29:46
69.CKangur Karl-Markus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181415 Jüri Hansen
2022-02-23 12:03:48
70.CKask Richard 0 0 0 M - - - 181719 Hendrik Olde
2022-02-25 22:24:28
71.CKharkhan Igor 1117 1272 1340 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:06:46
72.CKojus Lukas 1000 1048 1000 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-02-25 11:27:32
73.CKurakin Martin 0 0 0 M 2013 MK Areng u-29401 Monika Tsõganova
2022-02-23 21:04:36
74.CLagoda Linda-Alisia 1086 1117 1082 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Hendrik Olde
2022-02-25 09:29:44
75.CLaur Mark 0 0 0 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Hendrik Olde
2022-02-26 09:50:00
76.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Rainer Raud
2022-02-25 11:43:15
77.CMjagkova Milana 0 0 0 N 2013 - - - 181715 Milana Mjagkova
2022-02-22 20:54:51
78.CMäesepp Stella 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Hendrik Olde
2022-02-24 15:54:28
79.CPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Hendrik Olde
2022-02-25 15:12:06
80.CPanarin Yaroslav 0 0 0 M 2014 MA Vabaettur u-29383 Natalia Glušakova
2022-02-22 23:41:01
81.CPechonkin Andrii 1092 1125 1116 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:07:19
82.CPeus Mihhail 1000 1032 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Hendrik Olde
2022-02-25 12:56:31
83.CPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2022-02-23 12:00:33
84.CPlaks Margus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181416 Jüri Hansen
2022-02-23 12:00:33
85.CPravlinš Stiven 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu u-29416 Svetlana Pritulina
2022-02-24 20:58:54
86.CPrushinskii Gleb 0 0 0 M 2013 MK Areng u-29402 Monika Tsõganova
2022-02-23 21:05:54
87.CReineberg Aleksander 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool u-29438 Rainer Raud
2022-02-25 14:48:31
88.CReškin David 0 0 0 M 2014 SK Valge Ratsu u-29458 Svetlana Pritulina
2022-02-25 18:40:46
89.CRüdiger Camilla Anna 0 1041 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-02-25 15:30:02
90.CRüdiger Emma Viktoria 1017 1050 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-02-25 15:30:02
91.CStepanova Veronika 0 0 0 N 2013 - - - 181716 Veronika Stepanova
2022-02-25 14:27:19
92.CToomast Nora 1000 1030 1084 N 2012 MK Areng 181211 Hendrik Olde
2022-02-26 09:49:32
93.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-02-22 17:01:08
94.CTreumuth Mirtel 1072 1111 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2022-02-23 12:02:13
95.CTserenko Alina 0 0 0 N 2013 Kohtla-Järve Kalev u-29413 Hendrik Olde
2022-02-24 19:01:44
96.CTsernov Jevgeni 0 0 0 M MK Lootus u-29464 Hendrik Olde
2022-02-25 22:28:06
97.CTüür Toomas 1049 1149 1133 M 2011 Pärnumaa 181444 Eiki Lehemets
2022-02-25 11:28:00
98.CVaar Mart 1052 1091 1102 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-02-25 11:27:47
99.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Hendrik Olde
2022-02-24 15:56:47
100.CYurov Maxim 1094 1072 1094 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-02-22 16:10:13