Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (VIII etapp)   ( id=991 )
30. aprill 2022 (kell 10:45) - 30. aprill 2022 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. aprill 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. jaanuar 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tavavales- 7€, seeniorid (sa 1952 ja vanemad) - 5€; korraldava klubi maletajad - 4€
Võistlussarjas saavad osaleda kõik malehuvilised, kes järgivad ausa mängu reegleid. Sarjas toimub kokku 9 etappi (4 onlines ja 5 malelaua taga), millest arvesse läheb 5 paremat tulemust. Võistlused toimuvad kolmes vanuseklassis: A- kõik malehuvilised; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-a (võimalikud erisused on võistlusjuhendis). Osavõtumaksu tasumine toimub online etappidel Tallinna MK kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) enne võistluse algust. Teistel etappidel on võimalik kanda osavõtutasu klubi kontole või tasuda sularahas võistluspaigas.
IO Hendrik Olde - tel 5142625
81
Kokku
27
Grupp A
19
Grupp B
35
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalder Ian Gregor 1382 1416 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Ian Gregor Balder
2022-04-29 17:05:47
2.ACherentsov Mikhail 1569 1739 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
3.ADomoskanov Ivan 1739 1345 1411 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2022-04-30 11:15:33
4.ADukov Vladimir 1425 1717 1767 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-04-29 10:43:55
5.ADunajev Nikolai 1755 1777 1713 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2022-04-26 18:26:42
6.AGarber Vjatšeslav 2093 1973 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-04-27 22:12:08
7.AHansson Markus 1860 1980 1936 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-04-08 21:00:15
8.AIlves Jüri 2028 1837 1931 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2022-04-27 22:12:00
9.AJõgi Henry 1348 1488 1417 M 2007 MK Areng 150249 Henry Jõgi
2022-04-19 11:02:05
10.AKasak Roman 1228 1528 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2022-04-27 10:13:05
11.AKokk Karl Mattias 1653 1835 1801 M 2007 SK Reval-Sport 160709 Karl Mattias Kokk
2022-04-24 10:32:22
12.AKoppel Siim 1727 1734 1731 M 1988 - - - 080807 Siim Koppel
2022-03-19 15:46:55
13.ALevchenko Marina 1651 1797 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-04-26 17:11:00
14.ALoopere Katarina 1000 1000 1011 N 2005 MK Areng 181741 Monika Tsõganova
2022-04-26 18:10:05
15.ALumi Wilhelm 1380 1385 1289 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2022-04-29 15:28:55
16.AMaapalu Ralf 1355 1628 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-04-27 18:10:23
17.AMendoza Jonathan 1572 1579 1672 M 1988 - - - 181244 Hendrik Olde
2022-04-30 11:15:42
18.ANaestema Joonas Aditya 1598 1604 1624 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2022-04-27 18:57:55
19.ANemeev Semjon 0 0 0 M 1978 u-30834 Hendrik Olde
2022-04-30 11:16:04
20.ANikitin Pjotr 2053 1912 1929 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2022-04-27 22:12:18
21.APedak Egert 1136 1270 1198 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2022-04-17 19:29:57
22.ARoots Lem-Leonhard 1426 1562 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2022-04-21 18:01:20
23.ARosin Heigo 1454 1489 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-04-29 11:01:39
24.ARõtšagov Anton 1589 1765 1700 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2022-04-29 12:39:36
25.ASepandi Jaak 1601 1615 1668 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-04-24 19:23:18
26.ATarakanov Oleg 2119 2108 2045 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2022-04-30 11:15:26
27.AÕim Mikk Kaarel 1532 1757 1768 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2022-04-28 21:55:42
28.BBeškin Lev 0 1018 0 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2022-04-29 17:54:03
29.BBlokhin Georg 1140 1287 1106 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
30.BDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1116 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2022-04-26 19:41:25
31.BDudakov Andrei 1381 1512 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2022-04-29 17:52:57
32.BDukova Sofia 1077 1126 1026 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-04-26 19:20:48
33.BGilden Lukas 0 0 0 M 2011 MK Areng 181679 Monika Tsõganova
2022-04-28 08:07:51
34.BKuzmina Oleksandra 1295 1386 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-04-21 21:26:25
35.BLinnamägi Alexander 1024 1090 1062 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2022-04-26 20:11:28
36.BMazajev Ilja 1000 1015 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-04-26 18:27:10
37.BNikiforov Rivo 1000 1076 1075 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Hendrik Olde
2022-04-30 11:16:32
38.BOrlova Sofiya 1400 1348 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
39.BPikh Denys 1100 1208 1200 M 2011 MK Areng 181817 Monika Tsõganova
2022-04-28 06:38:38
40.BPunning Andero 1000 1237 1186 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-04-21 09:39:17
41.BRoi Kristjan 1000 1056 1018 M 2011 Kadrioru MK 180884 Roman Jezov
2022-04-26 09:44:12
42.BRüdiger Maria Helena 1221 1330 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
43.BSnitsarenko Ilja 1391 1385 1438 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2022-04-29 16:13:06
44.BSokolova Sofiya 1000 1169 1066 N 2009 Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
45.BTorkin Edward 1000 1090 1139 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2022-04-29 16:39:54
46.BTsotsov Fedor 1000 1107 1086 M 2011 MK Areng 181726 Monika Tsõganova
2022-04-28 16:34:40
47.CBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-04-27 22:48:14
48.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Sergey Titov
2022-04-26 18:38:39
49.CChernov Iakov 1000 1040 1101 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-04-21 22:36:29
50.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2022-04-26 18:37:34
51.CGilan Daniel 1000 1194 1017 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-04-26 17:13:01
52.CGilden Kaspar 0 0 0 M 2016 MK Areng 181678 Monika Tsõganova
2022-04-28 08:07:51
53.CGvozdev Artjom 1244 1441 1358 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Artjom Gvozdev
2022-04-23 12:17:38
54.CIvanov Denis 1155 1159 1132 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-04-26 19:17:12
55.CJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2022-04-28 10:24:11
56.CKharkhan Igor 1117 1312 1342 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-04-26 17:12:42
57.CKochetov Vadym 0 0 0 M 2014 MK Areng 181801 Monika Tsõganova
2022-04-26 18:10:58
58.CKojus Lukas 1000 1044 1004 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-04-29 10:55:34
59.CLasberg Aaron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181742 Monika Tsõganova
2022-04-28 08:41:40
60.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Rainer Raud
2022-04-29 17:42:29
61.CMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Lootus Maleklubi u-30706 Sergey Titov
2022-04-26 18:43:14
62.CMazurtchak Frank 0 0 0 M 2015 MK Areng 181734 Monika Tsõganova
2022-04-29 18:01:50
63.CMäesepp Stella 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2022-04-26 18:39:38
64.CNemeev Mergen 0 0 0 M Avatud Kool u-30805 Hendrik Olde
2022-04-29 12:55:02
65.CNovikov Vesta 0 0 0 N 2015 MK Areng 181671 Monika Tsõganova
2022-04-27 16:57:27
66.CPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2022-04-26 18:38:17
67.CPanarin Yaroslav 0 1126 0 M 2014 Vabaettur 181763 Natalia Glušakova
2022-04-26 19:41:04
68.CPechonkin Andrii 1092 1161 1116 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-04-26 17:11:25
69.CPeus Mihhail 1000 1035 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-04-21 21:27:08
70.CPikh Akim 1153 1287 1253 M 2014 MK Areng 181816 Monika Tsõganova
2022-04-28 06:38:38
71.CPrushinskii Gleb 0 0 0 M 2013 MK Areng 181735 Monika Tsõganova
2022-04-27 20:02:35
72.CRüdiger Camilla Anna 1000 1022 1041 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
73.CRüdiger Emma Viktoria 1000 1027 1131 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-04-29 01:17:04
74.CToomast Nora 1000 1018 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-04-27 18:58:13
75.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-04-27 16:56:11
76.CTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2022-04-26 18:38:04
77.CVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2022-04-26 18:27:38
78.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-04-21 21:29:22
79.CYurov Maxim 1094 1070 1094 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2022-04-26 17:09:11
80.CZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2022-04-29 17:21:38
81.CÕim Ruudi Johannes 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 181642 Ruudi Johannes Õim
2022-04-28 21:56:21