Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (II etapp)   ( id=988 )
29. jaanuar 2022 (kell 10:45) - 29. jaanuar 2022 (kell 15:00)
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
28. jaanuar 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. jaanuar 2022 )
Muutis: Hendrik Olde  (28. jaanuar 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tavamales- 7€, seeniorid (sa 1952 ja vanemad) - 5€; korraldava klubi maletajad - 4€
Võistlussarjas saavad osaleda kõik malehuvilised, kes järgivad ausa mängu reegleid. Sarjas toimub kokku 9 etappi (4 onlines ja 5 malelaua taga), millest arvesse läheb 5 paremat tulemust. Võistlused toimuvad kolmes vanuseklassis: A- kõik malehuvilised; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-a (võimalikud erisused on võistlusjuhendis).

Osavõtumaksu tasumine toimub online etappidel Tallinna MK kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) enne võistluse algust. Teistel etappidel on võimalik kanda osavõtutasu klubi kontole või tasuda sularahas võistluspaigas.
IO Hendrik Olde - tel 5142625
90
Kokku
26
Grupp A
31
Grupp B
33
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalder Ian Gregor 1382 1449 1400 M 2005 SK Reval-Sport 181012 Hendrik Olde
2022-01-27 15:50:03
2.ABiveinis Alexander 0 0 0 M 1980 12821446 Hendrik Olde
2022-01-27 10:48:28
3.ABlokhin Sofia 2117 2044 1892 N 2006 Maleklubi Vektor WCM 140712 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
4.ABušujeva Jelizaveta 1510 1502 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2022-01-25 16:06:12
5.ACherentsov Mikhail 1376 1636 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
6.ADukov Vladimir 1456 1703 1778 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Monika Tsõganova
2022-01-27 18:52:48
7.ADunajev Nikolai 1755 1822 1706 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2022-01-26 18:20:40
8.ADzjuba Jegor 1567 1909 1781 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-01-23 07:44:15
9.AGarber Vjatšeslav 2093 1950 1961 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-01-25 10:24:16
10.AGorkov Kirill 1519 1691 1478 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2022-01-27 20:12:06
11.AHansson Markus 1823 1949 1890 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Markus Hansson
2022-01-25 20:38:18
12.AIlves Jüri 2028 1881 1931 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2022-01-27 12:19:51
13.AKull Tormi 1926 2029 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2022-01-26 22:02:53
14.AKärner Kert 1159 1266 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2022-01-25 13:25:35
15.ALainevool Mirko 1598 1812 1617 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2022-01-26 22:03:11
16.ANikitin Pjotr 2053 1986 1929 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2022-01-25 10:24:38
17.AOlde Karl Erik 1875 2037 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-01-28 09:20:27
18.APedak Egert 1093 1185 1198 M 2007 MK Areng 181568 Egert Pedak
2022-01-18 16:09:15
19.APoom Mati 1775 1707 1751 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2022-01-27 12:02:20
20.ARoots Lem-Leonhard 1305 1526 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2022-01-26 22:03:41
21.ARosin Heigo 1454 1524 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-01-15 22:32:13
22.ASepandi Jaak 1601 1636 1689 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2022-01-23 10:42:18
23.ASmirnova Jekaterina 1584 1724 1621 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2022-01-26 18:21:12
24.ATaro Marko 1357 1388 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2022-01-25 16:09:01
25.AÕim Mikk Kaarel 1541 1728 1687 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2022-01-28 10:49:01
26.AŠadrina Eva 1526 1673 1527 N 2008 SK Reval-Sport 160153 Eva Šadrina
2022-01-27 15:38:20
27.BAleksejev Artjom 1311 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-01-25 16:09:25
28.BAndreeva Olga 1011 1064 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-01-25 09:56:37
29.BBlokhin Georg 1052 1184 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
30.BDukova Sofia 1134 1111 1022 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-01-23 12:19:29
31.BJarts Nikita 1269 1183 1329 M 2010 Kadrioru MK 171202 Nikita Jarts
2022-01-28 08:42:57
32.BJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2022-01-25 09:59:32
33.BJuhkental-Rus Juuta 1020 1099 1093 N 2005 SK Reval-Sport 180619 Hendrik Olde
2022-01-27 17:53:02
34.BKuzmina Oleksandra 1216 1360 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-01-25 09:56:21
35.BKäo Kermo 1309 1636 1351 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andre Uibos
2022-01-26 17:48:42
36.BKöösel Hans-Georg 1495 1618 1603 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2022-01-25 09:02:47
37.BLain Sander 1466 1484 1454 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2022-01-26 17:50:38
38.BLehes Ott Oskar 1257 1376 1392 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andre Uibos
2022-01-26 17:52:21
39.BLillend Fredi 1137 1255 1112 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Fredi Lillend
2022-01-27 19:23:20
40.BMaapalu Ralf 1351 1583 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2022-01-24 17:06:44
41.BOrgse Kalev 1000 1234 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2022-01-28 11:52:40
42.BOrlova Sofiya 1377 1305 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
43.BPiir Kristjan 1193 1232 1317 M 2009 Kadrioru MK 180741 Roman Jezov
2022-01-11 13:24:29
44.BPisnja Timofei 0 0 0 M SK Reval-Sport 181632 Hendrik Olde
2022-01-27 15:36:40
45.BPritulina Nadezda 1393 1533 1507 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2022-01-26 12:42:04
46.BProkopovych Antonina 0 0 0 N 2008 Kadrioru MK u-29070 Roman Jezov
2022-01-25 12:37:49
47.BPunning Andero 1000 1189 1198 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-01-20 20:46:12
48.BRahula Darian 0 0 0 M SK Reval-Sport 181709 Darian Rahula
2022-01-25 11:04:37
49.BReinsalu Timur 1149 1249 1217 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2022-01-27 16:59:49
50.BRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 Kadrioru MK 180884 Roman Jezov
2022-01-11 13:24:50
51.BRüdiger Maria Helena 1114 1314 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
52.BSizov Lev 1362 1504 1443 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2022-01-26 12:41:48
53.BSokolova Sofiya 0 0 0 N Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
54.BTimohhin Daniel 1154 1281 1279 M 2008 Narva SK Maletäht 160437 Natalia Glušakova
2022-01-26 17:22:16
55.BTolmachev Artem 1171 1205 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2022-01-27 16:30:22
56.BTsotsov Fedor 0 0 0 M 2011 MK Areng u-29051 Monika Tsõganova
2022-01-23 12:21:34
57.BVinkel Torm 0 0 0 M 2010 - - - 181487 Hendrik Olde
2022-01-25 17:56:29
58.CBeljajev Andrei 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181593 Sergey Titov
2022-01-26 18:23:23
59.CBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-01-11 22:59:18
60.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Lootus Maleklubi u-29066 Sergey Titov
2022-01-25 10:02:34
61.CChernov Iakov 0 0 0 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-01-14 11:29:35
62.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2022-01-26 18:24:49
63.CDeforge Miron 0 0 0 M 2013 MK Areng 181591 Monika Tsõganova
2022-01-26 19:16:53
64.CDukov Aleksandr 0 0 0 M 2015 MK Areng 181677 Monika Tsõganova
2022-01-27 18:16:17
65.CGilan Daniel 0 1012 0 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-01-25 16:08:45
66.CGoroshin Georg 0 0 0 M 2013 MK Areng 181493 Monika Tsõganova
2022-01-23 12:34:03
67.CGvozdev Artjom 1224 1355 1293 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Artjom Gvozdev
2022-01-24 15:56:52
68.CIvanov Denis 1091 1201 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-01-23 12:20:51
69.CIvanova Sofia 0 0 0 N 2015 MK Areng 181504 Monika Tsõganova
2022-01-23 12:20:51
70.CJulge Karl 0 0 0 M 2012 - - - 181720 Karl Julge
2022-01-25 13:59:26
71.CKharkhan Igor 1206 1253 1340 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-01-25 16:08:26
72.CKnut Carina 0 0 0 N 2012 Kadrioru MK 181461 Roman Jezov
2022-01-26 08:16:10
73.CKojus Lukas 1000 1025 1000 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2022-01-27 11:23:09
74.CLaidvee Norman 0 0 0 M 2014 MK Areng 181609 Monika Tsõganova
2022-01-26 22:37:08
75.CLasberg Aaron 0 0 0 M 2013 MK Areng u-29127 Monika Tsõganova
2022-01-28 09:56:08
76.CLaur Mark 0 0 0 M 2013 Maleklubi Lootus 181665 Sergey Titov
2022-01-25 09:56:01
77.CMaksimenko Vitalina 0 0 0 N 2014 Lootus Maleklubi u-29098 Sergey Titov
2022-01-26 18:29:31
78.CMäesepp Stella 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2022-01-26 18:22:29
79.CNovikov Georgi 0 0 0 M MK Areng 181492 Monika Tsõganova
2022-01-26 23:08:50
80.CPechonkin Andrii 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-01-25 16:08:07
81.CPeus Mihhail 1042 998 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-01-26 18:23:49
82.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
83.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-01-28 12:05:19
84.CToomast Nora 1000 1001 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2022-01-26 22:57:16
85.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-01-24 16:57:58
86.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-01-27 11:22:55
87.CVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2022-01-26 18:24:28
88.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-01-25 09:55:41
89.CZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2022-01-26 18:22:57
90.CÕim Ruudi Johannes 0 0 0 M 2015 Tartu Kalev 181642 Ruudi Johannes Õim
2022-01-28 10:50:37