Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
8. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD`2022 (I etapp) ONLINE`s   ( id=987 )
15. jaanuar 2022 (kell 10:45) - 15. jaanuar 2022 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. jaanuar 2022, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. jaanuar 2022 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Online etapil - 4€, seeniorid (sa 1952 ja vanemad) ja korraldava klubi maletajad - 3€.
Võistlussarjas saavad osaleda kõik malehuvilised, kes järgivad ausa mängu reegleid. Sarjas toimub kokku 9 etappi (4 onlines ja 5 malelaua taga), millest arvesse läheb 5 paremat tulemust.

Võistlused toimuvad kolmes vanuseklassis: A- kõik malehuvilised; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-a (võimalikud erisused on võistlusjuhendis).

Osavõtumaksu tasumine toimub online etappidel Tallinna MK kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) enne võistluse algust. Teistel etappidel on võimalik kanda osavõtutasu klubi kontole või tasuda sularahas võistluspaigas.
IO Hendrik Olde - tel 5142625
97
Kokku
21
Grupp A
38
Grupp B
38
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 2117 2044 1892 N 2006 Maleklubi Vektor WCM 140712 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
2.ACherentsov Mikhail 1376 1636 1472 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
3.ADukov Vladimir 1456 1703 1778 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2022-01-10 18:57:43
4.ADzjuba Jegor 1567 1909 1781 M 2006 SK Reval-Sport 180753 Jegor Dzjuba
2022-01-09 02:13:01
5.AGarber Vjatšeslav 2093 1950 1961 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2022-01-12 17:16:20
6.AHaapsal Maria Ioanna 1614 1736 1470 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2022-01-12 09:26:10
7.AKais Kaarel 1457 1744 1605 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2022-01-07 12:31:08
8.AKikkas Daniel 1277 1477 1351 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2022-01-14 13:20:12
9.AKull Tormi 1926 2029 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2022-01-14 14:02:16
10.AKuznetsova Valeria 1441 1598 1554 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2022-01-14 18:53:49
11.AKällo Kaur 1164 1325 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2022-01-14 14:00:16
12.AKärner Kert 1159 1266 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2022-01-12 20:44:20
13.ALevchenko Marina 1681 1829 1770 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2022-01-12 15:02:04
14.AMendoza Jonathan 0 1672 0 M 1988 - - - 181244 Hendrik Olde
2022-01-14 09:48:40
15.AMikko Rondo 1826 2121 2097 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2022-01-14 17:10:43
16.AOlde Karl Erik 1875 2037 1928 M 2005 SK Reval-Sport 120608 Hendrik Olde
2022-01-14 10:58:04
17.APoom Mati 1775 1707 1751 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2022-01-12 22:52:30
18.ARoots Lem-Leonhard 1305 1526 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2022-01-14 15:01:39
19.ARosin Heigo 1454 1524 1519 M 1989 SK Reval-Sport 181459 Heigo Rosin
2022-01-10 09:45:39
20.ASchneider Uku 1513 1677 1610 M 2007 SK Reval-Sport 150506 Uku Schneider
2022-01-13 11:22:04
21.ASmirnova Jekaterina 1584 1724 1621 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2022-01-14 16:43:25
22.BAalund Daniel 1037 1106 1003 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Daniel Aalund
2022-01-13 22:44:12
23.BAleksejev Artjom 1311 1531 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2022-01-12 15:01:01
24.BAndreeva Olga 1011 1064 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2022-01-14 16:47:50
25.BAndrejev Arseni 1051 1318 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Hendrik Olde
2022-01-14 21:46:37
26.BAnton Julius 0 0 0 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 181627 Julius Anton
2022-01-14 16:52:20
27.BBlokhin Georg 1052 1184 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
28.BDudakov Andrei 1401 1506 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2022-01-11 14:10:59
29.BDukova Sofia 1134 1111 1022 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2022-01-11 18:25:34
30.BEhala Rikardo 0 0 0 M 2005 - - - 181081 Jüri Hansen
2022-01-13 17:42:45
31.BGridin Maksim 1318 1394 1104 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2022-01-07 12:49:23
32.BHaavistu German 0 0 0 M Reval-Sport u-28921 Hendrik Olde
2022-01-14 12:10:40
33.BJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2022-01-14 17:29:26
34.BJeltsova Jelizaveta 1000 1000 1121 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2022-01-14 17:29:26
35.BKaris Fredi 1397 1557 1582 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2022-01-10 18:56:13
36.BKuzmina Oleksandra 1216 1360 1290 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2022-01-14 16:49:46
37.BKuznetsov Erik 1000 1002 1012 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Rainer Raud
2022-01-11 15:33:23
38.BKöösel Hans-Georg 1495 1618 1603 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2022-01-11 08:41:49
39.BLeito Erik 1299 1371 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2022-01-13 22:42:09
40.BLillend Fredi 1137 1255 1112 M 2008 SK Reval-Sport 180770 Fredi Lillend
2022-01-14 07:27:32
41.BMaapalu Ralf 1351 1583 1577 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2022-01-14 22:15:05
42.BMazajev Ilja 1000 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2022-01-14 16:44:02
43.BMeidra Markus Harald 1000 1039 1018 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Rainer Raud
2022-01-14 14:01:51
44.BNikiforov Rivo 0 0 0 M 2010 T. Truusi MKK 181158 Rivo Nikiforov
2022-01-13 19:26:10
45.BOjakäär Mihkel 1000 1051 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2022-01-13 17:44:34
46.BOrlova Sofiya 1377 1305 1475 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
47.BPesti Mette Marta 0 0 0 N 2006 MK Kaksikodad 181718 Tarmo Tuul
2022-01-15 07:42:32
48.BPisnja Timofei 0 0 0 M SK Reval-Sport 181632 Hendrik Olde
2022-01-15 09:50:23
49.BPunning Andero 1000 1189 1198 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2022-01-05 20:00:32
50.BRajandu Aaron 1544 1646 1508 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2022-01-11 15:36:26
51.BRüdiger Maria Helena 1114 1314 1159 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
52.BSokolova Sofiya 0 0 0 N Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
53.BTolmachev Artem 1171 1205 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2022-01-12 19:01:01
54.BTreumuth Mirtel 1072 1130 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2022-01-13 17:44:17
55.BTsõganov Vladislav 1000 1062 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Hendrik Olde
2022-01-14 20:19:07
56.BTüür Toomas 1049 1149 1133 M 2011 Pärnumaa 181444 Eiki Lehemets
2022-01-14 17:11:15
57.BVeerpalu Rihard 0 0 0 M 2008 - - - 181717 Rihard Veerpalu
2022-01-14 12:21:17
58.BVernik Nelis 1240 1263 1248 M 2008 Rae Huvialakool 180727 Hendrik Olde
2022-01-14 21:46:21
59.BVisnapu Kevin 0 1181 0 M - - - 181117 Jüri Hansen
2022-01-13 17:43:23
60.CAnvelt Karl-Mathias 0 0 0 M 2012 Lahmuse Kool 181414 Jüri Hansen
2022-01-13 17:41:19
61.CBelokury Artemy 0 0 0 M 2013 MK Areng 181705 Monika Tsõganova
2022-01-13 21:02:09
62.CBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2022-01-14 16:44:40
63.CBulanov Ilia 0 0 0 M 2013 MK Chess Continent 181695 Oleg Kortšagin
2022-01-06 21:43:06
64.CCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181662 Hendrik Olde
2022-01-15 12:35:20
65.CChernov Iakov 0 0 0 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2022-01-08 11:23:42
66.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2022-01-14 16:43:42
67.CEhala Raido 0 1176 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2022-01-13 17:42:45
68.CFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 Lahmuse Kool 181082 Jüri Hansen
2022-01-13 17:41:39
69.CGilan Daniel 0 1012 0 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2022-01-12 14:56:41
70.CGludina Alia 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Hendrik Olde
2022-01-14 09:49:23
71.CGoroshin Georg 0 0 0 M 2013 MK Areng 181493 Monika Tsõganova
2022-01-13 21:02:28
72.CGvozdev Artjom 1224 1355 1293 M 2012 SK Valge Ratsu 181093 Artjom Gvozdev
2022-01-12 19:26:16
73.CIndus Liisa-Maria 0 0 0 N 2013 Järva Noorte MK u-28947 Toomas Mihkelev
2022-01-14 18:33:44
74.CIvanov Denis 1091 1201 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2022-01-11 18:24:46
75.CJaaniste Gerret 0 0 0 M 2012 Pärnumaa 181460 Eiki Lehemets
2022-01-14 17:12:19
76.CJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool 181026 Jüri Hansen
2022-01-13 17:43:02
77.CKais Kristofer 1025 1137 1045 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2022-01-07 12:28:54
78.CKangur Karl-Markus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181415 Jüri Hansen
2022-01-13 17:42:20
79.CKask Richard 0 0 0 M SK Reval-Sport 2011 u-28948 Hendrik Olde
2022-01-14 18:41:44
80.CKharkhan Igor 1206 1253 1340 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2022-01-12 14:59:56
81.CLagoda Linda-Alisia 1095 1133 1082 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Hendrik Olde
2022-01-14 10:57:17
82.CLeht Karl Samuel 0 0 0 M 2013 Vanalinna Hariduskolleegium 181700 Hendrik Olde
2022-01-14 19:44:44
83.CLelov Amelia 0 0 0 N 2012 Lahmuse Kool 181413 Jüri Hansen
2022-01-13 17:42:02
84.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2022-01-13 21:50:36
85.CMjagkova Milana 0 0 0 N 2013 - - - 181715 Milana Mjagkova
2022-01-10 09:23:24
86.CNovikov Georgi 0 0 0 M MK Areng 181492 Monika Tsõganova
2022-01-13 21:02:58
87.CPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Hendrik Olde
2022-01-14 20:19:19
88.CPechonkin Andrii 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2022-01-12 15:00:15
89.CPeus Mihhail 1042 998 1007 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2022-01-14 16:56:13
90.CPlaks Margus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181416 Jüri Hansen
2022-01-13 17:38:14
91.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2022-01-14 09:04:11
92.CStepanova Veronika 0 0 0 N 2013 - - - 181716 Veronika Stepanova
2022-01-10 15:28:15
93.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2022-01-14 16:54:17
94.CTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Hendrik Olde
2022-01-14 20:20:02
95.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2022-01-14 17:12:53
96.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2022-01-13 15:58:35
97.CZauram Crisjan 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181326 Toomas Mihkelev
2022-01-14 18:28:55