Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Diagonaali MV 2021   ( id=973 )
27. november 2021 (kell 09:45) - 28. november 2021 (kell 14:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
kohtla-Jarve
WIRU spordikeskus, konverentsisaal 2. korrusel (Järveküla tee 41)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. november 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@elam.laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Zainetdinova  (23. november 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
1-2 voorus - 15 min + 10 sek, 3-5 voorus 45 min + 10 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A-turniir 5-, B-turniir 3-
A-turniir: kõigile, B-turniir: ilma reitinguta või kuni 1200 (2009 s.a. ja nooremad).
58057092
17
Kokku
9
Grupp A
8
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAalund Daniel 1037 1104 1003 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Daniel Aalund
2021-11-23 19:21:57
2.AAbramov Roman 1902 1905 1897 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2021-11-23 11:44:36
3.AAndrejev Arseni 1051 1320 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2021-11-25 20:47:16
4.ADunajev Nikolai 1755 1838 1713 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Einar Vaino
2021-11-23 11:44:55
5.AEast Marek 1298 1383 1481 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2021-11-23 21:17:36
6.AGvozdev Artjom 1197 1318 1293 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2021-11-23 12:35:32
7.ANikitin Arseni 1789 2020 1989 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2021-11-25 20:20:44
8.ANovikov Sergei 1709 1780 1786 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2021-11-23 11:43:59
9.APitsevitš Georgi 1620 1768 1717 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2021-11-23 11:44:20
10.BGludina Alia 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2021-11-24 22:36:30
11.BIvanovski Mihhail 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 181394 Svetlana Zainetdinova
2021-11-25 20:31:25
12.BSalabugin Edgar 0 0 0 M Jõhvi u-28178 Einar Vaino
2021-11-25 15:04:39
13.BTashkevitzh Stefan 0 0 0 M - - - 181628 Einar Vaino
2021-11-25 15:02:49
14.BTero Ruslan 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180752 Svetlana Zainetdinova
2021-11-24 22:40:40
15.BTserenko Alina 0 0 0 N 2013 Kohtla-Järve SK Kalev u-28163 Svetlana Zainetdinova
2021-11-24 22:39:09
16.BTsõganov Vladislav 1000 1059 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2021-11-24 22:35:55
17.BZõrjanov Vladislav 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181391 Svetlana Zainetdinova
2021-11-24 22:37:35