E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

European Youth Chess Championship 2017   ( id=96 )

Aeg 04. september 2017 - 15. september 2017

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Mamaia, Romania Ajakontroll Ajakontroll 90 minutit 40. käigule + 30 minutit partii lõpuni
Võistluspaik Võistluspaik www.ecuyouth2017.ro Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 03. juuli 2017 FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Romanian Chess Federation Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.oohay)ta(7102htuoyuce :liam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (30. mai 2017 )
 
Osavõtumaks ECU tasu 65€; osavõtumaks 100€
LisainfoEesti koondise EM-ks komplekteerib Eesti Maleliidu juhatus
KontaktTournament Director: IO Elena Cristian +40 723 309 101

Turniirile registreeritud mängijad ( 16 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:11
2. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:48
3. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2017-09-12 13:53:45
4. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Hendrik Olde
2017-09-12 13:55:20
5. FM Garanin Aleksei 2161 2107 2107 M 2001 MK Avesta 091000 Hendrik Olde
2017-09-12 13:53:54
6. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2017-09-12 13:55:39
7. Ivanov Platon-Jaan 2174 1875 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Hendrik Olde
2017-09-12 13:53:23
8. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2017-09-12 13:55:03
9. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2017-09-12 13:55:11
10. Mikko Rondo 1653 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:55
11. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-09-12 13:53:36
12. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:39
13. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:22
14. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Hendrik Olde
2017-09-12 13:55:30
15. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:30
16. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Hendrik Olde
2017-09-12 13:54:03
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017