Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
ESL Jõud meistrivõistlused kiirmales ONLINE`s (www.vint.ee)   ( id=946 )
20. november 2021 (kell 10:40) - 20. november 2021 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. november 2021, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eestimaa Spordiliit JÕUD koostöös Tallinna Maleklubiga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (30. september 2021 )
Muutis: Hendrik Olde  (05. november 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks on 4€ (A-turniiril) ja 3€ (B-, C- ja D-turniiril) Hilinejatel lisandub osavõtumaksule 2€
Arvestades kehtivaid piiranguid, korraldatakse MSL Jõud kiirmale meistrivõistlused online`s. Võistlus toimub järgmistele vanusegruppidele: A-turniir täiskasvanud (mehed ja naised); B-turniir 2003.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele); C-turniir 2007.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele); D-turniir 2011.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele). Olenevalt osalejate arvust võib korraldaja vajadusel liita erinevaid vanuseklasse. Mehed ja naised ning noormehed ja neiud mängivad samal turniiril, kuid arvestust peetakse eraldi. A-, B-, C- ja D- turniiril mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis. EMSL Jõud autasustab kõikide võistlusklasside (A, B, C, D) I, II ja III koha võitnuid võistlejaid diplomite ja medalitega. Võistlusklasside üldvõitjaid autasustatakse eriauhindadega. Osalustasu tuleb kanda Tallinna Maleklubi kontole SEB Pangas EE541010220237168226 hiljemalt registreerimistähtaja lõpuks (vajadusel esitatakse osavõtutasu ettemaksuarve). Registreerimisel alates 19. novembrist lisandub osavõtutasule 2 eurot. Eelregistreerimine palume teha EML-i elektroonilises kalenderplaanis http://www.maleliit.ee/kalender/ hiljemalt 18. november kell 15.00 ning võistleja nimi ja Vint.ee kasutajanimi tuleb saata samaks ajaks e-posti aadressile tallinnamaleklubi@gmail.com . Turniiriruumiga liitumine www.Vint.ee `s, avatakse 30 minutit enne võistluste algust. NB! Kõikidel osalejatel palume siduda kasutajanimi oma pärisnimega. Nii teame kellega mängime ja konkureerime.
Peakohtunik on FA Hendrik Olde - tel 5142625 (tallinnamaleklubi@gmail.com)
111
Kokku
16
Grupp A
15
Grupp B
33
Grupp C
47
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABitkova Elizavetta 1618 1745 1699 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2021-11-18 10:22:20
2.ABlokhin Sofia 2099 2060 1925 N 2006 Maleklubi Vektor WCM 140712 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:16:49
3.AHansson Markus 1843 1955 1890 M 2001 MK Kaksikodad 110505 Eiki Lehemets
2021-11-17 21:58:43
4.AKais Kaarel 1457 1706 1576 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2021-11-04 11:12:27
5.AKrehhov Valentin 1464 1521 1572 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2021-11-18 10:15:59
6.AKull Tormi 1970 2044 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2021-11-18 13:44:16
7.AMashkov Sergei 1723 1816 1823 M 1983 - - - 181308 Sergei Mashkov
2021-11-18 10:40:14
8.AMikko Rondo 1826 2081 2097 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2021-11-18 09:45:53
9.ANovikov Sergei 1709 1780 1786 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2021-11-15 07:59:23
10.AOlde Karl Erik 1875 2045 1904 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2021-11-19 10:04:35
11.AOlde Margareth 2239 2207 2107 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2021-11-19 10:38:32
12.APitsevitš Georgi 1620 1768 1717 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2021-11-15 07:59:34
13.APoom Mati 1775 1724 1779 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Hendrik Olde
2021-11-19 12:56:04
14.APritulina Svetlana 2023 1966 1925 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:38:26
15.APõlendik Tiina 1682 1548 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Hendrik Olde
2021-11-10 23:27:57
16.ASchneider Uku 1513 1696 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2021-11-19 15:33:11
17.BBeet Marcus 1292 1389 1383 M 2004 Järva Noorte MK 140604 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:25:18
18.BBeljajeva Diana 1408 1556 1617 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2021-11-18 10:15:03
19.BDzjuba Jegor 1567 1809 1762 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2021-11-17 13:40:18
20.BEhala Rikardo 0 0 0 M 2005 - - - 181081 Jüri Hansen
2021-11-15 08:48:50
21.BEinmann Anette 1143 1321 1158 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2021-11-17 22:08:37
22.BKokk Karl Mattias 1657 1866 1768 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2021-11-17 16:45:02
23.BOjakäär Mihkel 1000 1051 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2021-11-15 08:47:31
24.BPriks Andre 1029 1098 1122 M 2006 Järva Noorte MK 140710 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:23:59
25.BRandrüüt Robin 1388 1523 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2021-11-18 10:26:51
26.BRebane Romet 1354 1365 1350 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2021-11-17 22:06:00
27.BRosme Margo 1269 1318 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:26:20
28.BSmirnova Jekaterina 1550 1722 1621 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2021-11-18 10:22:49
29.BSooväli Markus 1342 1432 1460 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2021-11-17 21:59:26
30.BSuits Egert 0 0 0 M 2005 Järvamaa u-28115 Hendrik Olde
2021-11-19 10:37:31
31.BUussalu Kasper Gregor 0 1255 0 M 2006 Järva Noorte MK 181596 Toomas Mihkelev
2021-11-18 00:14:27
32.CAasma Sander 1133 1216 1141 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2021-11-18 10:09:21
33.CAndreeva Olga 1037 1053 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2021-11-18 10:12:52
34.CAndrejev Arseni 1051 1320 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Hendrik Olde
2021-11-18 21:58:30
35.CAnton Julius 0 0 0 M Tallinna Nõmme HK 2008 u-28114 Hendrik Olde
2021-11-19 10:36:28
36.CBlokhin Georg 1052 1182 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:16:49
37.CCherentsov Mikhail 1376 1580 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:16:49
38.CDukov Vladimir 1492 1708 1731 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2021-11-16 10:46:35
39.CEhala Raido 0 1176 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2021-11-15 08:48:50
40.CFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 Lahmuse Kool 181082 Jüri Hansen
2021-11-15 08:49:08
41.CGridin Maksim 1278 1388 1104 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2021-11-18 10:29:53
42.CJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2021-11-15 08:44:36
43.CKangur Karl-Markus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181415 Jüri Hansen
2021-11-15 08:48:21
44.CKaris Fredi 1350 1572 1582 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2021-11-18 23:08:51
45.CKoor Reila 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 181275 Jüri Hansen
2021-11-15 08:45:05
46.CKuzmina Oleksandra 1235 1342 1258 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2021-11-18 10:13:12
47.CKöösel Hans-Georg 1495 1637 1642 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2021-11-17 21:59:52
48.CLillend Fredi 1137 1247 1101 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2021-11-18 12:43:34
49.CMaapalu Ralf 1351 1536 1564 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2021-11-19 23:00:04
50.CMaarend Aaron 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-28040 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:41:35
51.CMüürsepp Milena 1000 1020 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2021-11-18 10:30:22
52.CNikiforov Jevgeni 0 0 0 M 2009 Sillamäe SK Kalev u-28056 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:35:13
53.COrlova Sofiya 1377 1345 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:16:49
54.CPallum Rasmus 1699 1801 1674 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2021-11-18 13:10:27
55.CPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2021-11-15 08:46:22
56.CPlaks Margus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181416 Jüri Hansen
2021-11-15 08:46:22
57.CPritulina Nadezda 1397 1524 1477 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:38:26
58.CProkšin Nikita 0 0 0 M 2008 Sillamäe SK Kalev u-28055 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:34:13
59.CRajandu Aaron 1502 1659 1489 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Hendrik Olde
2021-11-20 09:23:36
60.CRüdiger Maria Helena 1114 1304 1183 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:16:49
61.CSizov Lev 1412 1498 1452 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:38:26
62.CSokolova Sofiya 0 0 0 N 2009 Maleklubi Vektor u-28106 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:19:36
63.CTreumuth Mirtel 1072 1130 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2021-11-15 08:47:51
64.CUdam Martin 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-28051 Toomas Mihkelev
2021-11-18 00:16:54
65.DAkulistõi Andrei 1193 1335 1117 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Hendrik Olde
2021-11-18 11:32:22
66.DAnvelt Karl-Mathias 0 0 0 M 2012 Lahmuse Kool 181414 Jüri Hansen
2021-11-15 08:47:09
67.DBeljajev Andrei 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181593 Sergey Titov
2021-11-18 10:15:03
68.DBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2021-11-18 10:12:23
69.DBurkov Andrei 0 0 0 M 2012 Sillamäe SK Kalev u-28057 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:35:53
70.DCheburashkina Viktoria 0 0 0 N 2013 Lootus u-28084 Sergey Titov
2021-11-18 10:19:29
71.DDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2021-11-18 10:06:25
72.DDmitrijeva Laura-Valeria 1004 1077 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2021-11-18 10:05:18
73.DDukova Sofia 1071 1093 1022 N 2011 MK Areng 080126 Hendrik Olde
2021-11-16 10:46:35
74.DGridin Mihail 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Hendrik Olde
2021-11-19 23:00:29
75.DGvozdev Artjom 1197 1318 1293 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2021-11-15 16:22:30
76.DHromov Matvei 0 0 0 M 2012 Sillamäe SK Kalev 181310 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:36:48
77.DJaanhold Sebastian 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181600 Toomas Mihkelev
2021-11-18 10:44:44
78.DJaaniste Gerret 0 0 0 M 2012 Pärnumaa 181460 Gerret Jaaniste
2021-11-18 09:42:58
79.DJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool 181026 Jüri Hansen
2021-11-15 08:44:36
80.DJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2021-11-18 10:05:47
81.DJeltsova Jelizaveta 1000 1024 1126 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2021-11-18 10:05:47
82.DKais Kristofer 1025 1089 1030 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-11-04 11:13:29
83.DKojus Lukas 1000 1019 1008 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2021-11-17 22:00:59
84.DLaanemets Rolando 0 0 0 M 2012 Lahmuse Kool u-28024 Jüri Hansen
2021-11-15 08:51:55
85.DLagoda Linda-Alisia 1095 1127 1082 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Linda-Alisia Lagoda
2021-11-18 13:02:59
86.DLauk Steven 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181602 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:35:04
87.DLelov Amelia 0 0 0 N 2012 Lahmuse Kool 181413 Jüri Hansen
2021-11-15 08:49:43
88.DLindlop Martin 0 0 0 M 2013 Lootus Maleklubi u-28089 Sergey Titov
2021-11-18 10:29:34
89.DLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2021-11-17 17:27:54
90.DMazajev Ilja 1000 1009 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2021-11-18 10:31:07
91.DMäesepp Stella 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181592 Sergey Titov
2021-11-18 10:21:59
92.DPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2021-11-18 10:11:10
93.DPeus Mihhail 1042 1008 1002 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2021-11-18 10:15:25
94.DPikkmets Harri 0 0 0 M 2011 - - - 181004 Eiki Lehemets
2021-11-18 12:55:01
95.DRassokhin Valery 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:30:08
96.DRassokhin Vitaly 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev 181399 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:30:08
97.DRosme Roger 0 0 0 M 2011 Järva Noorte MK 181322 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:36:14
98.DRudis Jan 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181406 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:38:26
99.DRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-11-18 13:16:49
100.DSulimov Anton 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181402 Svetlana Pritulina
2021-11-18 08:30:08
101.DSutt Jakob 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool u-28047 Eiki Lehemets
2021-11-17 22:04:22
102.DTsõganov Vladislav 1000 1059 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Hendrik Olde
2021-11-18 21:57:33
103.DTüür Toomas 1049 1149 1133 M 2011 Pärnumaa 181444 Eiki Lehemets
2021-11-17 22:00:43
104.DTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2021-11-18 10:11:45
105.DVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2021-11-17 22:01:17
106.DVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2021-11-18 10:10:48
107.DVasilieva Veronika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2021-11-18 10:10:48
108.DVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2021-11-18 10:07:16
109.DZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2021-11-18 10:09:56
110.DZauram Crisjan 0 0 0 M 2012 Järva Noorte MK 181326 Toomas Mihkelev
2021-11-17 19:36:59
111.DZõrjanov Vladislav 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181391 Hendrik Olde
2021-11-18 21:58:04