Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
7. Tallinna MK üle-eestiline sari SÜGIS 2021 (VI etapp) ONLINES`s www.Vint.ee   ( id=945 )
27. november 2021 (kell 10:45) - 27. november 2021 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. november 2021, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (23. september 2021 )
Muutis: Hendrik Olde  (16. november 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks - 4€, seeniorid (sa 1951 ja vanemad) ning korraldava klubi liikmed - 3€
Tallinna Maleklubi korraldab seitsmenda üle-eestilise kiirturniiride sarja SÜGIS 2021. Sarjas on planeeritud läbi viia 8 etappi (sh 3 onlines mõttemängude portaalis Vint.ee ja 5 P. Kerese Malemajas). Võistlused toimuvad kolmes erinevas vanuseklassis: A- turniir on mõeldud kõikidele huvilistele; B-turniir kuni 14-aastastele (sa 2007 ja nooremad) ja C-turniir kuni 10-aastastele (sa 2011 ja nooremad). Online etappidel mängimiseks peavad osalejad omama kasutajakontot Vint.ee`s ning kõik võistlejad mängivad oma pärisnimede all. Online etappidel mängimiseks peavad osalejad omama kasutajakontot Vint.ee`s ning kõik võistlejad mängivad oma pärisnimede all. Osavõtutasu palume kanda Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) hiljemalt 26. november kell 19.00
IO Hendrik Olde - 5142625
71
Kokku
12
Grupp A
25
Grupp B
34
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 2099 2060 1925 N 2006 Maleklubi Vektor WCM 140712 Aleksander Dusman
2021-11-26 01:01:02
2.ADzjuba Jegor 1567 1809 1762 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2021-11-22 22:50:42
3.AGarber Vjatšeslav 2093 1929 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2021-11-23 13:17:39
4.AKaris Fredi 1350 1572 1582 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2021-11-23 13:34:51
5.AKull Tormi 1970 2044 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2021-11-26 16:10:03
6.ALevchenko Marina 1591 1763 1762 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2021-11-26 12:59:21
7.AOlde Karl Erik 1875 2045 1904 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2021-11-26 19:34:39
8.AOlde Margareth 2239 2207 2107 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2021-11-26 17:07:35
9.APoom Mati 1775 1724 1779 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2021-11-26 10:16:21
10.ARamazanov Maksim 0 1642 0 M 1990 - - - 181536 Maksim Ramazanov
2021-11-26 16:22:57
11.ARosin Heigo 1454 1546 1514 M 1989 - - - 181459 Heigo Rosin
2021-11-22 21:41:57
12.ASchneider Uku 1513 1696 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2021-11-24 18:26:32
13.BAleksejev Artjom 1342 1552 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2021-11-26 13:12:18
14.BBeškin Lev 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 181293 Rainer Raud
2021-11-26 10:21:20
15.BBlokhin Georg 1052 1182 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-11-26 01:01:02
16.BCherentsov Mikhail 1376 1580 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2021-11-26 01:01:02
17.BDudakov Andrei 1401 1531 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-11-25 10:40:12
18.BDukov Vladimir 1492 1708 1731 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Monika Tsõganova
2021-11-25 16:27:20
19.BEhala Raido 0 1176 0 M 2009 Lahmuse Kool 170530 Jüri Hansen
2021-11-26 08:53:19
20.BEhala Rikardo 0 0 0 M 2005 - - - 181081 Jüri Hansen
2021-11-26 08:53:19
21.BGridin Maksim 1278 1388 1104 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2021-11-26 08:24:29
22.BHaapsal Maria Ioanna 1642 1713 1470 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-11-26 14:11:11
23.BKällo Kaur 1164 1325 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2021-11-25 21:54:08
24.BKärner Kert 1159 1297 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2021-11-23 11:49:16
25.BKöösel Hans-Georg 1495 1637 1642 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans-Georg Köösel
2021-11-24 14:27:09
26.BLillend Fredi 1137 1247 1101 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2021-11-23 14:33:31
27.BMaapalu Ralf 1351 1536 1564 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2021-11-25 17:10:40
28.BMaarend Aaron 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-28198 Toomas Mihkelev
2021-11-25 22:59:50
29.BRajandu Aaron 1502 1659 1489 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-11-25 20:10:12
30.BReintam Lennart 1269 1266 1146 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2021-11-25 21:05:46
31.BRoots Lem-Leonhard 1305 1521 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Hendrik Olde
2021-11-26 23:36:23
32.BRüdiger Maria Helena 1114 1304 1183 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2021-11-26 01:01:02
33.BSokolova Sofiya 0 0 0 N Maleklubi Vektor 181631 Aleksander Dusman
2021-11-26 01:01:02
34.BStepanov Roman 1229 1330 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2021-11-26 13:06:10
35.BTolmachev Artem 1171 1207 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2021-11-24 18:41:40
36.BTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2021-11-26 17:42:34
37.BTreumuth Mirtel 1072 1130 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2021-11-26 08:51:07
38.CAnvelt Karl-Mathias 0 0 0 M 2012 Lahmuse Kool 181414 Jüri Hansen
2021-11-26 08:52:37
39.CBelokury Artemy 0 0 0 M 2013 MK Areng u-28181 Monika Tsõganova
2021-11-25 16:28:57
40.CChernov Iakov 0 0 0 M 2015 Kadrioru MK 181376 Iakov Chernov
2021-11-23 10:15:12
41.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2021-11-26 08:59:34
42.CDukova Sofia 1071 1093 1022 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2021-11-25 16:26:47
43.CFrei Dairy-Liisa 0 0 0 N 2008 Lahmuse Kool 181082 Jüri Hansen
2021-11-26 08:51:28
44.CGilan Daniel 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2021-11-25 14:17:06
45.CIvanov Denis 1091 1189 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2021-11-25 07:54:32
46.CJaaniste Gerret 0 0 0 M 2012 Pärnumaa 181460 Hendrik Olde
2021-11-26 23:36:37
47.CJanisoo Asmo 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180831 Jüri Hansen
2021-11-26 08:52:13
48.CJanisoo Ken-Martin 0 0 0 M 2011 Lahmuse Kool 181026 Jüri Hansen
2021-11-26 08:52:13
49.CKais Kristofer 1025 1089 1030 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-11-23 11:44:25
50.CKangur Karl-Markus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181415 Jüri Hansen
2021-11-26 08:52:57
51.CKharkhan Igor 1286 1270 1340 M 2012 MK Kuningas 181163 Natalia Glušakova
2021-11-25 18:43:12
52.CKojus Lukas 1000 1019 1008 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2021-11-26 15:48:39
53.CLelov Amelia 0 0 0 N 2012 Lahmuse Kool 181413 Jüri Hansen
2021-11-26 11:07:03
54.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Rainer Raud
2021-11-26 17:42:54
55.CMägi Ramon 0 0 0 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2021-11-26 11:02:37
56.CPalm Hendrik 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 181361 Rainer Raud
2021-11-25 21:14:20
57.CPechonkin Andrii 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2021-11-25 14:19:00
58.CPisnja Timofei 0 0 0 M 2007 u-28248 Hendrik Olde
2021-11-26 19:35:38
59.CPlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2021-11-26 08:50:46
60.CPlaks Margus 0 0 0 M 2009 Lahmuse Kool 181416 Jüri Hansen
2021-11-26 08:50:46
61.CReinholm Karl Kristjan 1099 1179 1119 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2021-11-26 08:09:28
62.CReinholm Krete Riin 0 0 0 N 2013 Rae Huvialakool 181336 Rainer Raud
2021-11-26 08:09:28
63.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-11-26 01:01:02
64.CSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Tiina Raud
2021-11-25 22:57:35
65.CToomast Nora 1000 1000 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2021-11-25 16:31:42
66.CToomepuu Erik 0 0 0 M 2012 MK Areng 181490 Monika Tsõganova
2021-11-22 16:48:26
67.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2021-11-26 17:42:34
68.CTüür Toomas 1049 1149 1133 M 2011 Pärnumaa 181444 Eiki Lehemets
2021-11-26 15:48:27
69.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2021-11-26 15:48:51
70.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2021-11-26 08:59:15
71.CYurov Maxim 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2021-11-25 14:17:31