Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
HARJUMAA 2021.a. MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES NOORTELE - NB!! VÕISTLUS TOIMUB MALEMAJAS   ( id=935 )
19. september 2021 (kell 11:00) - 19. september 2021
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese malemajas, Vene tn. 29, Tallinn.
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. september 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Harjumaa Spordiliit koos Viimsi Maleselts Apones-iga ja MTÜ-ga Viimsi Mõttesport.
KontaktKONTAKT
ee.tropsujrah@tiilidrops.ujrah
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (01. september 2021 )
Muutis: Margus Sööt  (14. september 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min + 2 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Palume kohale olla ennem 10:30. Registreerimisleht leitav: http://www.harjusport.ee/kalender/158 A- U18 B- U14 C- U10
26
Kokku
5
Grupp A
7
Grupp B
14
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AKang Paul 1439 1618 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2021-09-16 20:33:13
2.ALaanela Joosep 1342 1393 1611 M 2005 Laagri Huvialakool 131113 Rainer Raud
2021-09-16 19:16:58
3.ALainevool Mirko 1596 1797 1589 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2021-09-16 23:19:34
4.APadari Tuudur Jakob 1683 1720 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2021-09-16 23:20:15
5.AVahtras Elisabeth 1000 1140 1093 N 2006 Rae Huvialakool 170803 Tiina Raud
2021-09-16 23:21:09
6.BJõgi Henry 1295 1389 1375 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2021-09-16 20:44:22
7.BMeidra Markus Harald 1000 1019 1018 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Tiina Raud
2021-09-16 23:19:52
8.BPallum Rasmus 1670 1777 1649 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2021-09-16 23:19:07
9.BRoots Lem-Leonhard 1310 1488 1428 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2021-09-16 23:18:17
10.BSandberg Laur-Markus 1095 1139 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2021-09-13 16:17:37
11.BTamleht Erik 1000 1000 1006 M 2010 Rae Huvialakool 180509 Tiina Raud
2021-09-16 23:22:04
12.BTolmachev Artem 1171 1195 1233 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2021-09-16 18:43:33
13.CJärvamägi Mattias 0 0 0 M 2013 Harjumaa 181531 Tiina Raud
2021-09-16 23:20:37
14.CKais Kristofer 1039 1010 1029 M 2014 MK Areng 181255 Monika Tsõganova
2021-09-16 18:16:08
15.CKrupenski Prohor 0 0 0 M 2011 - - - 181369 Natalia Glušakova
2021-09-16 16:15:30
16.CKuznetsov Erik 1000 1002 1012 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Tiina Raud
2021-09-17 21:13:22
17.CLõhmus Henri 0 0 0 M 2013 Rae Huvialakool 181449 Tiina Raud
2021-09-17 20:49:55
18.CMaripuu Karl 0 0 0 M 2011 Harjumaa 181388 Tiina Raud
2021-09-17 20:10:49
19.CMägi Ramon 0 0 0 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2021-09-15 19:57:39
20.CPallum Kaur 0 0 0 M 2014 Rae Huvialakool 181522 Tiina Raud
2021-09-16 23:18:53
21.CPalm Hendrik 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 181361 Rainer Raud
2021-09-16 20:22:11
22.CReinholm Karl Kristjan 1099 1186 1119 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2021-09-15 19:55:54
23.CReinholm Krete Riin 0 0 0 N 2013 Rae Huvialakool 181336 Rainer Raud
2021-09-15 19:55:54
24.CSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Tiina Raud
2021-09-16 23:22:36
25.CToomast Nora 1000 1011 1084 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2021-09-15 18:14:33
26.CVoites Sofia 0 0 0 N 2013 Viimsi Maleselts Apones u-27384 Margus Sööt
2021-09-18 12:47:42