Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NOORTE MALEKLUBIDE 2021.a. MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=933 )
24. september 2021 (kell 17:00) - 26. september 2021
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Kohtla-Järve Spordikeskuse spordihoones (Järveküla tee 44, Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
19. september 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
EML koostöös Kohtla-Järve Spordiklubiga Diagonaal ja Kohtla-Järve Spordiseltsiga Kalev.
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (30. august 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 min + 30 sek igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ iga võistkonna liikme kohta
33
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndreeva Olga 1035 1051 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Leho Lehes
2021-09-20 22:46:33
2.AAndrijaškin Deniss 2162 2141 2032 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leho Lehes
2021-09-20 22:50:22
3.ABeljajeva Diana 1449 1556 1617 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Leho Lehes
2021-09-20 22:42:29
4.ABitkova Elizavetta 1616 1745 1699 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Leho Lehes
2021-09-20 22:42:10
5.ABlokhin Sofia 2094 2041 1913 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Leho Lehes
2021-09-20 22:50:33
6.ADmitrijeva Laura-Valeria 1087 1085 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Leho Lehes
2021-09-20 22:46:46
7.ADukov Vladimir 1446 1645 1698 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Leho Lehes
2021-09-21 09:45:47
8.ADukova Sofia 1084 1112 1022 N 2011 MK Areng 080126 Leho Lehes
2021-09-21 09:49:34
9.AHaapsal Maria Ioanna 1606 1634 1432 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Leho Lehes
2021-09-21 09:45:47
10.AKarba Kertu 1173 1335 1312 N 2009 Tartu Kalev 160707 Leho Lehes
2021-09-20 22:49:13
11.AKaris Fredi 1344 1576 1546 M 2009 Tartu Kalev 160604 Leho Lehes
2021-09-24 12:17:47
12.AKull Tormi 1948 2034 1857 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Leho Lehes
2021-09-20 22:47:48
13.AKuzmina Oleksandra 1188 1336 1258 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Leho Lehes
2021-09-20 22:42:47
14.AKõlar Karl-Ustav 1658 1733 1650 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Leho Lehes
2021-09-21 09:45:47
15.ALain Sander 1363 1497 1454 M 2008 Tartu Kalev 161222 Leho Lehes
2021-09-24 12:17:40
16.ALainevool Mirko 1596 1797 1589 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Leho Lehes
2021-09-20 22:47:48
17.ALehes Erik Johannes 1548 1746 1700 M 2007 Tartu Kalev 150603 Leho Lehes
2021-09-20 22:49:13
18.ALillepruun Aleksander 1056 1210 1210 M 2011 MK Kaksikodad 181349 Leho Lehes
2021-09-21 09:46:30
19.ALuik Elo-Mirtel 1036 1184 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Leho Lehes
2021-09-21 09:45:47
20.AMägi Ramon 0 0 0 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Leho Lehes
2021-09-21 09:45:58
21.APallum Rasmus 1670 1777 1649 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Leho Lehes
2021-09-20 22:47:48
22.APedmanson Albert 2036 2107 2095 M 2007 Tartu Kalev 130734 Leho Lehes
2021-09-20 22:49:13
23.APedmanson Herman 2066 2127 2101 M 2005 Tartu Kalev 130735 Leho Lehes
2021-09-20 22:49:13
24.APomaznev Aleksei 1504 1508 1410 M 2008 Narva SK Maletäht 161269 Leho Lehes
2021-09-20 22:50:22
25.APool Linda Maria 1502 1589 1540 N 2007 Tartu Kalev 141126 Leho Lehes
2021-09-20 22:49:13
26.AProtassov Vladislav 1975 2028 1972 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Leho Lehes
2021-09-20 22:50:22
27.AReinholm Krete Riin 0 0 0 N 2013 Rae Huvialakool 181336 Leho Lehes
2021-09-20 22:47:48
28.ARodin Robert 1576 1613 1685 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leho Lehes
2021-09-20 22:50:22
29.ARogaten Varvara 1444 1466 1428 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Leho Lehes
2021-09-20 22:50:22
30.ARoots Lem-Leonhard 1310 1488 1428 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Leho Lehes
2021-09-20 22:47:48
31.ASmirnova Jekaterina 1600 1722 1621 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Leho Lehes
2021-09-20 22:42:38
32.AÕim Mikk Kaarel 1516 1678 1653 M 2009 Tartu Kalev 180614 Leho Lehes
2021-09-20 22:49:13
33.AŠnurov Daniil 1966 2066 1929 M 2006 Vabaettur 160433 Leho Lehes
2021-09-21 09:46:57