Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
7. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (II etapp) ONLINES Vint.ee   ( id=920 )
19. september 2021 (kell 10:45) - 19. september 2021 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. september 2021, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (20. august 2021 )
Muutis: Hendrik Olde  (16. september 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks - 4€, seeniorid (sa 1951 ja vanemad) ning korraldava klubi liikmed - 3€
Tallinna Maleklubi korraldab seitsmenda üle-eestilise kiirturniiride sarja SÜGIS 2021. Sarjas on planeeritud läbi viia 8 etappi (sh 3 onlines mõttemängude portaalis Vint.ee ja 5 P. Kerese Malemajas). Võistlused toimuvad kolmes erinevas vanuseklassis: A- turniir on mõeldud kõikidele huvilistele; B-turniir kuni 14-aastastele (sa 2007 ja nooremad) ja C-turniir kuni 10-aastastele (sa 2011 ja nooremad). Online etappidel mängimiseks peavad osalejad omama kasutajakontot Vint.ee`s ning kõik võistlejad mängivad oma pärisnimede all. Osavõtutasu palume kanda Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 (SEB Pank) hiljemalt 18. september kell 19.00
IO Hendrik Olde - 5142625
48
Kokku
7
Grupp A
22
Grupp B
19
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGarber Vjatšeslav 2093 1981 2057 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2021-09-18 10:07:24
2.AJürjo Holger 1619 1617 1593 M 2004 MK Areng 180956 Holger Jürjo
2021-09-10 13:45:19
3.AOlde Hendrik 2294 2272 2326 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2021-09-18 16:41:58
4.AOlde Karl Erik 1875 2092 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2021-09-18 16:41:58
5.ARosin Heigo 1454 1546 1514 M 1989 - - - 181459 Hendrik Olde
2021-09-18 21:23:25
6.ASchneider Uku 1513 1664 1610 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2021-09-17 14:04:27
7.ASooväli Markus 1342 1432 1460 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2021-09-18 15:36:17
8.BAleksejev Artjom 1342 1562 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2021-09-17 17:38:28
9.BAndreeva Olga 1035 1051 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Hendrik Olde
2021-09-18 20:47:14
10.BBlokhin Georg 1048 1220 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-09-18 01:29:13
11.BCherentsov Mikhail 1376 1613 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2021-09-18 01:29:13
12.BDudakov Andrei 1401 1530 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Hendrik Olde
2021-09-19 09:22:15
13.BDudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180402 Lidia Ivanova
2021-09-18 14:00:44
14.BDukov Vladimir 1446 1645 1698 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2021-09-16 11:02:03
15.BHints Ed 0 0 0 M 2010 Pärnu Spordikool u-27381 Eiki Lehemets
2021-09-18 09:46:43
16.BKuzmina Oleksandra 1188 1336 1258 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Hendrik Olde
2021-09-18 19:02:09
17.BKällo Kaur 1164 1325 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Tiina Raud
2021-09-17 17:24:22
18.BKärner Kert 1159 1288 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2021-09-09 21:20:49
19.BKöösel Hans Georg 1495 1637 1642 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2021-09-14 09:22:45
20.BLillend Fredi 1137 1258 1101 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2021-09-17 16:12:27
21.BLinnamägi Alexander 1000 1047 1052 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2021-09-14 20:15:10
22.BMaapalu Ralf 1351 1514 1524 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2021-09-18 10:38:17
23.BOrlova Sofiya 1377 1331 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-09-18 01:29:13
24.BOzols Robert Taaniel 1000 1061 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Tiina Raud
2021-09-17 21:21:35
25.BReintam Lennart 1269 1238 1146 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2021-09-18 09:14:39
26.BRüdiger Maria Helena 1031 1293 1183 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2021-09-18 01:29:13
27.BSlavinski Nikita 1643 1752 1673 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2021-09-11 20:50:00
28.BSnitsarenko Ilja 1391 1505 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2021-09-18 15:18:51
29.BTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Tiina Raud
2021-09-17 21:20:51
30.CAkulistõi Andrei 1193 1326 1090 M 2011 - - - 180760 Hendrik Olde
2021-09-17 12:56:14
31.CBorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Hendrik Olde
2021-09-18 19:01:16
32.CDavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Hendrik Olde
2021-09-18 19:00:48
33.CDukova Sofia 1084 1112 1022 N 2011 MK Areng 080126 Rainer Raud
2021-09-16 11:02:03
34.CGilan Daniel 0 0 0 M 2013 Vabaettur 181381 Natalia Glušakova
2021-09-17 15:11:49
35.CIvanov Denis 1104 1179 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2021-09-15 18:34:38
36.CKharkhan Igor 1286 1270 1340 M 2012 MK Kuningas 181163 Igor Kharkhan
2021-09-14 07:09:48
37.CKojus Lukas 1000 1000 1008 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2021-09-18 09:42:23
38.CLagoda Linda-Alisia 1082 1114 1082 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Hendrik Olde
2021-09-18 19:03:22
39.CMazajev Ilja 1000 1006 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Hendrik Olde
2021-09-18 19:01:50
40.CPechonkin Andrii 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181491 Natalia Glušakova
2021-09-17 14:46:16
41.CPeus Mihhail 1008 1000 1002 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Hendrik Olde
2021-09-18 20:46:44
42.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2021-09-18 01:29:13
43.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-09-18 01:29:13
44.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Tiina Raud
2021-09-17 21:20:51
45.CTüür Toomas 1049 1149 1133 M 2011 Pärnumaa 181444 Eiki Lehemets
2021-09-18 09:42:02
46.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2021-09-18 09:41:47
47.CVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Hendrik Olde
2021-09-18 19:02:35
48.CYurov Maxim 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2021-09-17 15:11:14