Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
7. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp)   ( id=918 )
04. september 2021 (kell 10:45) - 04. september 2021 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. september 2021, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (20. august 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks - 7€, seeniorid (sa 1951 ja vanemad) ning korraldava klubi liikmed - 4€
Tallinna Maleklubi korraldab seitsmenda üle-eestilise kiirturniiride sarja SÜGIS 2021. Sarjas on planeeritud läbi viia 8 etappi (sh 3 onlines mõttemängude portaalis Vint.ee ja 5 P. Kerese Malemajas). Võistlused toimuvad kolmes erinevas vanuseklassis: A- turniir on mõeldud kõikidele huvilistele; B-turniir kuni 14-aastastele (sa 2007 ja nooremad) ja C-turniir kuni 10-aastastele (sa 2011 ja nooremad).
IO Hendrik Olde - 5142625
46
Kokku
19
Grupp A
16
Grupp B
11
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAdetunji Adeyimika 1732 1800 1869 M 1999 - - - 181534 Adeyimika Adetunji
2021-08-30 09:31:39
2.AChernov Ilya 0 0 0 M 1986 Kadrioru MK u-27118 Roman Jezov
2021-08-30 11:09:01
3.ADomoskanov Ivan 1739 1383 1411 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2021-09-04 11:19:37
4.ADzjuba Jegor 1567 1809 1762 M 2006 Tallinna MK 180753 Jegor Dzjuba
2021-09-02 11:46:07
5.AGarber Vjatšeslav 2093 1929 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2021-09-02 09:34:19
6.AGortšakov Petr 1301 1390 1401 M 2004 Vabaettur 120628 Petr Gortšakov
2021-09-02 20:28:26
7.AKarjakin Sergei 2171 2185 2259 M 1964 - - - mk 030130 Sergei Karjakin
2021-09-03 14:08:20
8.AKazantsev Oleg 0 1572 0 M - - - 181538 Oleg Kazantsev
2021-09-02 17:16:40
9.AKrivenko Dion 2028 2120 2024 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2021-09-03 12:21:07
10.AKull Tormi 1970 2044 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2021-09-02 20:20:19
11.ALevchenko Marina 1591 1763 1762 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2021-09-02 17:44:33
12.ANikanorov Erik 1196 1417 1236 M 2004 MK Areng 110713 Erik Nikanorov
2021-09-01 15:21:26
13.ANikitin Pjotr 2053 2001 1929 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2021-09-02 09:34:33
14.AOlde Karl Erik 1875 2045 1904 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2021-09-02 17:14:18
15.APallum Rasmus 1699 1801 1674 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2021-09-03 11:18:28
16.APoom Mati 1775 1724 1779 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2021-09-02 11:36:33
17.ASnitsarenko Igor 1738 1886 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2021-09-02 14:06:54
18.AUrgas Jaan 1675 1673 1789 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2021-08-31 23:51:55
19.AŠnurov Daniil 1985 2094 1932 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2021-09-02 20:29:38
20.BBlokhin Georg 1052 1182 1105 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-09-03 10:19:58
21.BCherentsov Mikhail 1376 1580 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2021-09-03 10:19:58
22.BDudakov Andrei 1401 1531 1504 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-09-03 10:05:28
23.BDukov Vladimir 1492 1708 1731 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2021-09-01 21:51:23
24.BHaapsal Maria Ioanna 1642 1713 1470 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-09-03 08:07:00
25.BKärner Kert 1159 1297 1351 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2021-09-01 22:31:37
26.BLillend Fredi 1137 1247 1101 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2021-09-01 07:29:20
27.BLinnamägi Alexander 1000 1049 1052 M 2010 Vabaettur 181377 Lidia Ivanova
2021-08-31 18:47:13
28.BMeidra Markus Harald 1000 1039 1018 M 2009 Rae Huvialakool 181181 Rainer Raud
2021-09-03 11:17:38
29.BOrlova Sofiya 1377 1345 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-09-03 10:19:58
30.BRajandu Aaron 1502 1659 1489 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-09-01 23:24:05
31.BRüdiger Maria Helena 1114 1304 1183 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2021-09-03 10:19:58
32.BSnitsarenko Ilja 1391 1419 1438 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2021-09-02 14:06:54
33.BStepanov Roman 1229 1330 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2021-09-02 20:30:49
34.BTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2021-09-03 11:16:58
35.BVinkel Torm 0 0 0 M 2010 - - - 181487 Hendrik Olde
2021-09-03 16:57:04
36.CAkulistõi Andrei 1193 1335 1117 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Hendrik Olde
2021-09-02 09:47:06
37.CChernov Iakov 0 0 0 M 2015 Kadrioru MK 181376 Roman Jezov
2021-08-30 11:02:49
38.CDukova Sofia 1071 1093 1022 N 2011 MK Areng 080126 Hendrik Olde
2021-09-01 21:51:23
39.CIvanov Denis 1091 1189 1130 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2021-09-01 22:29:07
40.CKojus Lukas 1000 1019 1008 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2021-09-02 19:16:57
41.CMägi Ramon 0 0 0 M 2011 MK Kaksikodad 181360 Rainer Raud
2021-09-03 11:11:24
42.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-09-03 10:19:58
43.CSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Rainer Raud
2021-09-03 18:37:40
44.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2021-09-03 11:16:58
45.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2021-09-02 19:16:42
46.CYurov Maxim 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2021-09-02 20:25:41