Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Spordiklubi Diagonaal välkmale seeria võistluse 9 etapp ONLINE`s Lichess.org   ( id=877 )
11. aprill 2021 (kell 11:00) - 11. aprill 2021 (kell 12:40)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Lichess.org
https://lichess.org/swiss/UmekvbBA
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. aprill 2021, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Einar Vaino SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@oniav.ranie
Info sisestajaSISESTAJA
Einar Vaino  (05. aprill 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
5 minutit partiile ja 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
53401324
15
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1905 1897 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2021-04-07 18:54:47
2.ABlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-04-10 10:20:45
3.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2021-04-10 10:20:45
4.ANovikov Sergei 1725 1772 1791 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2021-04-07 18:54:17
5.AOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-04-10 10:20:45
6.APitsevitš Georgi 1742 1768 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2021-04-07 18:54:34
7.APomaznev Aleksei 1462 1538 1379 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2021-04-10 19:37:33
8.APritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-04-09 11:32:31
9.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-04-09 11:32:31
10.APunning Andero 1011 1175 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2021-04-06 19:58:44
11.ASizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-04-09 11:32:31
12.ASmorodkin Andrey 1561 1729 1647 M 1968 - - - 170529 Andrey Smorodkin
2021-04-07 11:35:16
13.ASmorodkin Kirill 1616 2029 1847 M 2005 SK Diagonaal 120623 Andrey Smorodkin
2021-04-07 11:35:33
14.ATuul Tarmo 2113 2159 2199 M 1988 T. Truusi MKK mk 030480 Tarmo Tuul
2021-04-08 06:29:21
15.AVaino Einar 1883 1866 1914 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2021-04-07 18:53:48