Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
7. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD 2021 VII etapp ONLINE`s Vint.ee   ( id=871 )
10. aprill 2021 (kell 10:45) - 10. aprill 2021 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
09. aprill 2021, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (18. märts 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Online etappidel (I, II, III, IV, V, VI ja VII etapp) on osavõtutasu 3€ (Tallinna MK osalejatele 2€)
7. Tallinna MK üle-eestilise turniiride sarjas KEVAD 2020 toimub kokku 9 etappi. Võisteldakse kolmes vanusegrupis: A- kõik soovijad; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-aastased. Sarja koondarvestusse läheb viie parima etapi tulemus. Osavõtumaksu on võimalik tasuda enne registreerimistähtaja lõppemist Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas või sularahas võistluspaigas. NB! Online etappidel tuleb tasuda osavõtutasu enne võistluse algust klubi arvelduskontole. Sarja auhinnafond kokku on 1200 eurot.
IO Hendrik Olde 5142625
66
Kokku
16
Grupp A
27
Grupp B
23
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2021-04-09 10:06:24
2.AKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2021-04-05 12:29:51
3.AKokk Karl Mattias 1737 1853 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2021-04-08 13:16:14
4.AKull Tormi 1964 1993 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2021-04-09 18:23:19
5.ALevchenko Marina 1608 1770 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2021-04-08 13:53:16
6.ALuik Ott-Robert 1501 1677 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2021-04-09 15:47:23
7.AMark Roberta 0 0 0 N u-24811 Hendrik Olde
2021-04-10 11:31:47
8.AMark Ülar 0 0 0 M u-24810 Hendrik Olde
2021-04-10 11:31:34
9.AOlde Karl Erik 1904 1989 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2021-04-09 10:12:22
10.AOlde Margareth 2227 2211 2150 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2021-04-09 10:12:22
11.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-04-09 11:31:46
12.ASchneider Uku 1500 1657 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2021-04-08 09:05:22
13.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2021-04-07 23:46:52
14.ASooväli Markus 1329 1449 1498 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2021-04-09 13:03:50
15.ATaro Marko 1317 1450 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2021-04-08 20:40:03
16.AŠnurov Daniil 1890 2054 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2021-04-09 07:41:19
17.BAasma Sander 1133 1213 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2021-04-09 18:32:25
18.BAleksejev Artjom 1386 1543 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2021-04-08 20:39:49
19.BAndrejev Arseni 1090 1330 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Arseni Andrejev
2021-04-09 17:57:42
20.BBlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-04-09 10:06:24
21.BDadon Eva 1008 1017 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Eva Dadon
2021-04-08 19:46:06
22.BDudakov Andrei 1431 1557 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-04-06 19:28:45
23.BGorkov Kirill 1351 1480 1241 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2021-04-09 00:30:23
24.BGridin Maksim 1305 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2021-04-09 11:37:58
25.BHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-04-07 09:26:39
26.BKaris Fredi 1383 1484 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2021-04-10 11:04:00
27.BKikkas Daniel 1244 1388 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2021-04-09 10:55:34
28.BKrasilnikov Raul 0 0 0 M 2009 Vabaettur u-24795 Lidia Ivanova
2021-04-09 16:49:41
29.BKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2021-04-07 14:29:22
30.BLillend Fredi 1143 1295 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2021-04-09 14:27:45
31.BLinnamägi Alexander 0 0 0 M 2010 Vabaettur u-24747 Lidia Ivanova
2021-04-07 18:55:32
32.BLuik Elo-Mirtel 1036 1242 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2021-04-09 15:47:47
33.BMaapalu Ralf 1312 1488 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2021-04-10 11:03:52
34.BMiroshnichenko Kirill 0 0 0 M 2010 Vabaettur u-24754 Lidia Ivanova
2021-04-08 18:55:40
35.BOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-04-09 10:06:24
36.BPallum Rasmus 1531 1734 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2021-04-09 18:23:42
37.BPritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-04-09 11:31:46
38.BPunning Andero 1011 1175 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2021-04-02 10:23:40
39.BRajandu Aaron 1463 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-04-06 23:33:55
40.BRoots Lem-Leonhard 1313 1483 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2021-04-09 18:24:14
41.BSizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-04-09 11:31:46
42.BStepanov Roman 1229 1321 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2021-04-08 21:15:33
43.BVaitovitš Roman 1115 1167 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2021-04-08 20:39:23
44.CChernov Iakov 0 0 0 M 2015 Vabaettur u-24742 Lidia Ivanova
2021-04-07 16:11:46
45.CEfraim Daniel 0 0 0 M 2013 Tallinna Reaalkool 181374 Hendrik Olde
2021-04-10 08:22:59
46.CFadeev Justin 1266 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2021-04-09 00:30:05
47.CGilan Daniel 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-24761 Natalia Glušakova
2021-04-08 20:40:50
48.CGludina Alja 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Hendrik Olde
2021-04-09 12:36:26
49.CGvozdev Artjom 1167 1158 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2021-04-08 22:36:13
50.CIvanov Denis 1127 1206 1137 M 2012 MK Areng 180591 Hendrik Olde
2021-04-09 12:36:17
51.CKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-04-05 12:30:24
52.CKharkhan Igor 1300 1341 1400 M 2012 MK Kuningas 181163 Igor Kharkhan
2021-04-09 12:16:30
53.CKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2021-04-09 13:01:37
54.CKuznetsov Erik 0 1012 0 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Hendrik Olde
2021-04-10 11:33:02
55.CKüpper Eduard 0 0 0 M 2011 Vabaettur u-24767 Lidia Ivanova
2021-04-09 01:06:36
56.CLagoda Linda-Alisia 1026 1051 1045 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Hendrik Olde
2021-04-10 08:23:13
57.CLantova Jaroslava 1000 1007 1009 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Roman Jezov
2021-04-09 00:30:39
58.CNigrovski Ivan 0 0 0 M 2013 Vabaettur u-24755 Lidia Ivanova
2021-04-08 18:57:03
59.CNorman Vasilina 0 0 0 N 2013 Vabaettur u-24756 Lidia Ivanova
2021-04-08 19:06:30
60.CReinholm Karl Kristjan 1117 1188 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2021-04-09 11:19:03
61.CReintam Lennart 1182 1256 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2021-04-09 15:55:17
62.CStaškevitš Roman 0 0 0 M 2011 Vbaettur u-24793 Lidia Ivanova
2021-04-09 15:53:48
63.CTüür Oskar 0 0 0 M 2002 Vabaettur 120301 Eiki Lehemets
2021-04-09 18:52:43
64.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2021-04-09 13:01:27
65.CYurov Maxim 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2021-04-09 14:17:18
66.CŠpinjov Artemi 0 0 0 M 2011 Vabaettur u-24801 Lidia Ivanova
2021-04-09 18:52:12