E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti U8 noormeeste ja neidude meistrivõistlused   ( id=85 )

Aeg 26. mai 2017 (kell 13:30) - 28. mai 2017 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Narva Laste Loomemaja Ajakontroll Ajakontroll 60 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
Võistluspaik Võistluspaik Partisani 2, Narva Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 19. mai 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Spordiklubi Maletäht / Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (18. mai 2017 )
 
Osavõtumaks 5€, kui osalustasu maksab klubi EML-i aeve alusel
LisainfoKõik noored sünniaastaga 2009 ja nooremad tingimusel et nad on nõuetekohaselt registreerunud A- noormeeste turniir; B- neidude turniir
Kontakt+37256604518 (Leonid Pelešev)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 35 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrejev Arseni 1177 1227 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-05-15 22:43:59
A
2. Apollonov Jegor       M 2009 Narva SK Maletäht u-2038 Roman Jezov
2017-05-14 15:52:11
A
3. Aus Andreas 1303 1413 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-05-17 15:45:26
A
4. Balabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2017-05-13 21:32:31
A
5. Bernat Nikita       M 2009 Narva SK Maletäht u-2039 Roman Jezov
2017-05-14 15:52:34
A
6. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-05-17 20:56:31
A
7. Gasanbekov Miroslav 1326 1385 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2017-05-17 18:49:57
A
8. Golovkov Timofei       M 2010 Sillamäe SK Kalev u-2044 Roman Jezov
2017-05-14 15:55:05
A
9. Ivanichenko Gleb 1059 1112 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2017-05-15 15:52:34
A
10. Ivanov Nikolai   1090 1090 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170556 Svetlana Zainetdinova
2017-05-15 22:42:39
A
11. Karis Fredi 1422 1576 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-05-17 10:30:10
A
12. Kompus Karl Erik       M 2009 Rae Huvialakool u-2165 Tiina Raud
2017-05-17 20:35:30
A
13. Kossenko Tihhon       M 2009 Narva SK Maletäht u-2027 Roman Jezov
2017-05-14 15:45:23
A
14. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2017-05-17 15:45:05
A
15. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-05-17 10:30:30
A
16. Martirosian Tigran 1432 1603 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-05-17 10:34:00
A
17. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2017-05-17 12:59:53
A
18. Mäesalu Oliver 1443 1717 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2017-05-11 17:29:42
A
19. Pepeliaev Andrei 1285 1291 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2017-05-16 08:29:50
A
20. Pepeliaev Artem 1054 1260 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2017-05-16 08:30:18
A
21. Serzhant Aleksandr 1347 1292 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-05-17 18:50:48
A
22. Silland Aivar       M 2010 Narva SK Maletäht u-2046 Roman Jezov
2017-05-14 15:57:47
A
23. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Natalia Glušakova
2017-05-18 12:49:19
A
24. Zaytsev Serafim       M Narva SK Maletäht u-2110 Maris Korstin
2017-05-16 17:12:44
A
25. Šilkin Maksim 1277 1280 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2017-05-15 15:51:31
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Margit Brokko
2017-05-18 20:57:48
B
2. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-05-17 10:31:44
B
3. Kuzmina Oleksandra   1130   N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-05-16 08:28:55
B
4. Lavruhhina Anastassia 1054 1202   N 2009 Narva SK Maletäht 161271 Maris Korstin
2017-05-15 15:53:08
B
5. Müürsepp Milena 1024 1125 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2017-05-16 08:28:25
B
6. Nikitina Anastasia       N 2009 Narva SK Maletäht u-2130 Maris Korstin
2017-05-16 19:54:33
B
7. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2017-05-17 13:00:11
B
8. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-05-15 10:25:08
B
9. Rodina Alisa       N 2010 Narva SK Maletäht u-2035 Roman Jezov
2017-05-14 15:50:19
B
10. Surmina Margarita       N 2009 Narva MK Kaissa u-2045 Roman Jezov
2017-05-14 15:56:35
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017