Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Kohtla-Järve Lahtised noorte MV males (U10, U12)   ( id=843 )
09. oktoober 2021 (kell 10:30) - 09. oktoober 2021
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Kohtla-Järve Spordikeskuse malesaal (Järveküla tee 44)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. oktoober 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Valge Ratsu
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (25. jaanuar 2021 )
Muutis: Tarmo Tuul  (02. oktoober 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 minutit + 3 lisasekundit
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
1 euro
A-U10; B-U12. NB! Lapsevanemaid turniirisaali EI LUBATA. Treenerid lubatakse saali QR-koodiga tõendiga. TURNIIRIL EI OLE LUBATUD OSALEDA: haigusnähtude(köha, palavik jne)esinemisel; lastel, kelle kool/klass on lihtsustatud/täielikus karantiinis; lastel, kelle perekond on karantiinis ja kes seetõttu peavad samuti olema eneseisolatsioonis/karantiinis. Juhul, kui võistlejal ilmnevad turniiri ajal haigusnähud (peavalu, köha, palavik) eemaldatakse ta turniirilt ning ta peab koheselt turniirisaalist lahkuma.
43
Kokku
35
Grupp A
8
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAalund Daniel 1037 1104 1003 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Daniel Aalund
2021-10-05 20:41:51
2.AAkulistõi Andrei 1193 1335 1117 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:57:56
3.ABeljajev Andrei 0 0 0 M 2012 Lootus Maleklubi u-27546 Sergey Titov
2021-10-02 20:02:11
4.ABorodkina Julia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2021-10-02 19:56:02
5.ADavydova Margarita 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 181410 Sergey Titov
2021-10-02 19:58:47
6.ADjomin Markus 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181407 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:57:21
7.ADmitrijeva Laura-Valeria 1004 1077 1079 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2021-10-02 19:54:52
8.AGludina Alia 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2021-10-06 17:24:52
9.AGridin Maksim 1278 1388 1104 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2021-10-07 20:05:24
10.AGridin Mihail 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181404 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:57:21
11.AGvozdev Artjom 1197 1318 1293 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Svetlana Zainetdinova
2021-10-06 17:24:20
12.AIvanovski Mihhail 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 181394 Svetlana Zainetdinova
2021-10-07 18:40:48
13.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2021-10-02 19:55:10
14.AJeltsova Jelizaveta 1000 1024 1126 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2021-10-02 19:55:10
15.AKorstin Marta 1155 1167 1143 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2021-10-04 18:13:12
16.ALagoda Linda-Alisia 1095 1127 1082 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2021-10-06 17:24:38
17.ALaveev Artjom 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 181395 Svetlana Zainetdinova
2021-10-07 18:48:11
18.AMazajev Ilja 1000 1009 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2021-10-02 19:55:30
19.AMäesepp Stella 0 0 0 N 2013 Lootus Maleklubi u-27547 Sergey Titov
2021-10-02 20:02:46
20.ANikitina Anna 1000 1009 1049 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2021-10-05 16:52:17
21.APaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2021-10-02 19:56:15
22.APeus Mihhail 1042 1008 1002 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2021-10-02 19:55:45
23.APopov Ilja 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181175 Svetlana Zainetdinova
2021-10-07 18:54:35
24.ARassokhin Valery 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:55:47
25.ARassokhin Vitaly 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev 181399 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:55:47
26.ARogachev Timofei 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev 181321 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:55:47
27.ARudis Jan 0 0 0 M 2013 SK Valge Ratsu 181406 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:57:21
28.ARüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2021-10-07 09:18:56
29.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-10-07 09:18:56
30.ATšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2021-10-02 19:56:36
31.AVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2021-10-02 19:59:16
32.AVasilieva Veronika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2021-10-02 19:59:16
33.AVoronova Anastassia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181398 Sergey Titov
2021-10-02 19:57:23
34.AZaporoštšenko Dalia 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181423 Sergey Titov
2021-10-02 19:58:14
35.AZõrjanov Vladislav 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181391 Svetlana Zainetdinova
2021-10-06 17:23:10
36.BAndreeva Olga 1037 1053 1018 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2021-10-02 19:53:53
37.BAndrejev Arseni 1051 1320 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2021-10-06 17:46:52
38.BGasanbekov Miroslav 1220 1358 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2021-10-04 18:13:23
39.BIvanov Jaroslav 1142 1101 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2021-10-06 09:57:21
40.BMüürsepp Milena 1000 1020 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2021-10-02 19:54:22
41.BNikitina Anastasia 1000 1013 1043 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2021-10-05 16:52:17
42.BRodina Alisa 1278 1258 1230 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2021-10-04 18:12:01
43.BRüdiger Maria Helena 1114 1304 1183 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2021-10-06 16:39:29