E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti U14 noormeeste ja neidude meistrivõistlused   ( id=84 )

Aeg 25. mai 2017 (kell 11:30) - 28. mai 2017 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Narva Laste Loomemaja Ajakontroll Ajakontroll 90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
Võistluspaik Võistluspaik Partisani 2, Narva Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 18. mai 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Spordiklubi Maletäht / Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt ee.tiilelam )ta( tiilelam Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (18. mai 2017 )
 
Osavõtumaks 5€, kui osalustasu maksab klubi EML-i aeve alusel
LisainfoKõik noored reitinguga 1700 ja enam (seisuga 01.03.2017) ja U14 valikturniiri (18.-20.03.2017) 20 paremat. A- noormeeste turniir; B- neidude turniir
Kontakt+372 56604518 (Leonid Pelešev)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 38 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Ganjukov Aleksei 1675 1693 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Hendrik Olde
2017-04-03 18:42:27
A
2. Hein Christopher 1583 1639 1639 M 2004 Nõmme Noortemaja 150204 Hendrik Olde
2017-04-03 18:42:03
A
3. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Hendrik Olde
2017-04-03 18:43:05
A
4. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2017-04-03 18:39:21
A
5. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Hendrik Olde
2017-04-03 18:37:27
A
6. Mihhailov Nikita 1671 1544 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Hendrik Olde
2017-04-03 18:38:22
A
7. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Hendrik Olde
2017-04-03 18:39:10
A
8. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Hendrik Olde
2017-04-03 18:42:37
A
9. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2017-05-16 17:43:48
A
10. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2017-04-03 18:37:14
A
11. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Hendrik Olde
2017-04-03 18:41:51
A
12. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Hendrik Olde
2017-04-03 18:42:16
A
13. Sadekov Maksim 1663 1633 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Hendrik Olde
2017-04-03 18:38:40
A
14. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2017-04-03 18:39:55
A
15. Šilkin Aleksei 1673 1696 1654 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Hendrik Olde
2017-04-03 18:38:51
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-05-13 21:24:35
B
2. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-05-15 21:50:13
B
3. Belaja Anastassia 1620 1652 1643 N 2005 MK Avesta 130701 Mihhail Tereštšuk
2017-05-15 22:08:05
B
4. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-05-16 08:24:34
B
5. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2017-05-17 13:01:20
B
6. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-05-16 08:24:57
B
7. Bussel Julia 1552 1614 1606 N 2004 Narva SK Maletäht 130705 Maris Korstin
2017-05-15 15:47:45
B
8. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-05-16 10:47:00
B
9. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-05-13 21:30:54
B
10. Karpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-05-16 10:47:48
B
11. Krivitskaja Anastassia 1602 1569 1569 N 2003 Narva SK Maletäht 140424 Maris Korstin
2017-05-15 15:49:53
B
12. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-05-13 21:24:16
B
13. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2017-05-13 19:46:40
B
14. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-05-13 21:29:47
B
15. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2017-05-17 16:45:50
B
16. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Hendrik Olde
2017-05-17 13:01:49
B
17. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-05-16 10:40:56
B
18. Rogaten Varvara 1577 1594 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-05-15 15:49:24
B
19. Rubina Mari 1634 1588 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Mihhail Tereštšuk
2017-05-15 22:10:03
B
20. Sild Marta Pauline 1627 1704 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2017-05-13 21:27:46
B
21. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-05-16 08:26:08
B
22. Timofejeva Juliana 1298 1363 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-05-17 18:46:13
B
23. Värton Eva 1541 1621 1621 N 2004 Tallinna MK 120203 Hendrik Olde
2017-05-17 16:46:08
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017