E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti U12 noormeeste ja neidude meistrivõistlused   ( id=83 )

Aeg 04. mai 2017 (kell 11:30) - 07. mai 2017 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 27. aprill 2017 (kell 12:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi / Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg)ta( ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (03. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks 5€, kui osalustasu maksab klubi EML-i aeve alusel
LisainfoMängijad reitinguga 1600 ja enam (seisuga 1.03.2017) ja 18.-20.märtsil toimuva valikturniiri 20 paremat. A-turniir on noormehed ja B-turniir on neiud.
Kontakt+372 5251623 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 46 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aleksejev Artjom 1641 1632 1617 M 2008 MK Areng 140439 Hendrik Olde
2017-04-05 17:53:28
A
2. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Hendrik Olde
2017-04-03 18:55:10
A
3. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2017-04-03 22:11:21
A
4. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Hendrik Olde
2017-04-03 18:53:04
A
5. Kull Tormi 1564 1652 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2017-04-03 18:52:26
A
6. Laasma Vlad 1535 1581 1616 M 2006 MK Avesta 150254 Hendrik Olde
2017-04-03 18:56:18
A
7. Lazojev Mark 1634 1583 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Hendrik Olde
2017-04-03 18:54:03
A
8. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Hendrik Olde
2017-04-03 18:53:32
A
9. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Hendrik Olde
2017-04-03 18:52:14
A
10. Luts Jakob 1534 1567 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Hendrik Olde
2017-04-03 18:54:30
A
11. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Hendrik Olde
2017-04-05 17:56:50
A
12. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Hendrik Olde
2017-04-03 18:53:49
A
13. Minajev Matvei 1586 1552 1552 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150538 Hendrik Olde
2017-04-03 18:57:58
A
14. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Hendrik Olde
2017-04-05 17:53:12
A
15. Padari Tuudur Jakob 1569 1548 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Hendrik Olde
2017-04-03 18:52:51
A
16. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Hendrik Olde
2017-04-05 17:56:20
A
17. Rodin Robert 1556 1678 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Hendrik Olde
2017-04-03 18:55:33
A
18. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Hendrik Olde
2017-04-03 18:54:55
A
19. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-04-27 11:08:44
A
20. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2017-04-05 17:55:46
A
21. Taro Marko 1639 1579 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Hendrik Olde
2017-04-03 18:54:14
A
22. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Hendrik Olde
2017-04-03 18:56:04
A
23. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Hendrik Olde
2017-04-05 17:58:28
A
24. Šnurov Daniil 1619 1679 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Hendrik Olde
2017-04-03 18:54:43
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-04-19 16:54:11
B
2. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-04-06 14:32:37
B
3. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-04-07 21:29:15
B
4. Bauman Grettel 1615 1582 1584 N 2006 Tallinna MK 140400 Hendrik Olde
2017-04-27 18:31:35
B
5. Belaja Anastassia 1620 1652 1643 N 2005 MK Avesta 130701 Mihhail Tereštšuk
2017-04-12 15:27:10
B
6. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2017-04-24 15:12:24
B
7. Bušujeva Jelizaveta 1606 1516 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-04-20 12:51:42
B
8. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-04-05 14:02:31
B
9. Hannus Lola 1570 1676 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-04-25 20:09:44
B
10. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-04-06 14:30:07
B
11. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-04-27 10:40:10
B
12. Karpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-04-27 11:47:30
B
13. Kuznetsova Valeria 1540 1601 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-04-06 14:29:45
B
14. Levchenko Marina 1601 1765 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-04-19 13:41:35
B
15. Liiv Karoliina 1616 1591 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2017-04-24 16:07:34
B
16. Panova Marta 1597 1643 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Roman Jezov
2017-04-18 17:38:25
B
17. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-04-25 16:48:01
B
18. Rogaten Varvara 1577 1594 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-04-04 17:03:43
B
19. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2017-04-06 21:25:59
B
20. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-04-04 19:26:39
B
21. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-04-13 09:56:21
B
22. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2017-04-24 15:11:35
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017