Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SK Diagonaal kiirmale seeriavõistluse 3 etapp ONLINE`s lichess.org portaalis   ( id=820 )
16. jaanuar 2021 (kell 11:00) - 16. jaanuar 2021 (kell 13:15)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Lichess.org
https://lichess.org/swiss/wMLPxsK8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. jaanuar 2021, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Einar Vaino SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@oniav.ranie
Info sisestajaSISESTAJA
Einar Vaino  (11. jaanuar 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit partiile ja 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tasuta
53401324
27
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-01-14 10:19:17
2.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2021-01-14 10:19:17
3.ADudakov Andrei 1431 1557 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-01-13 21:46:53
4.AFadeev Justin 1266 1242 1342 M 2013 Kadrioru MK 181229 Roman Jezov
2021-01-15 10:52:58
5.AGorkov Kirill 1351 1480 1241 M 2011 Kadrioru MK 180827 Roman Jezov
2021-01-15 10:53:11
6.AGridin Maksim 1305 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Andrey Smorodkin
2021-01-12 11:40:38
7.AHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-01-13 16:56:57
8.AJarts Nikita 1269 1236 1290 M 2010 Kadrioru MK 171202 Nikita Jarts
2021-01-13 13:50:13
9.AJarts Stepan 1301 1279 1384 M 1978 - - - 180555 Stepan Jarts
2021-01-13 13:50:48
10.AKikas Olari 1183 1447 1294 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2021-01-14 20:20:17
11.AKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2021-01-13 08:39:49
12.AMaapalu Ralf 1312 1488 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2021-01-15 17:14:41
13.ANazarov Vladislav 1803 1822 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2021-01-13 21:17:42
14.ANovikov Sergei 1725 1772 1791 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2021-01-12 10:43:01
15.AOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-01-14 10:19:17
16.APitsevitš Georgi 1742 1768 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2021-01-12 12:28:12
17.APritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-01-13 14:37:09
18.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-01-13 14:37:09
19.ARajandu Aaron 1463 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-01-15 15:00:57
20.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2021-01-13 01:05:50
21.ASizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-01-13 14:37:09
22.ASmorodkin Andrey 1561 1729 1647 M 1968 - - - 170529 Andrey Smorodkin
2021-01-12 11:38:04
23.ASmorodkin Kirill 1616 2029 1847 M 2005 SK Diagonaal 120623 Einar Vaino
2021-01-11 17:37:57
24.ATomson Mihkel 1864 1841 1857 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2021-01-15 18:37:03
25.AVaino Einar 1883 1866 1914 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2021-01-11 17:37:33
26.AZaitsev Boris 1958 1976 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Einar Vaino
2021-01-12 10:43:12
27.AŠadrina Eva 1541 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2021-01-15 16:29:03