E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti U18 noormeeste ja neidude meistrivõistlused   ( id=82 )

Aeg 04. mai 2017 (kell 11:30) - 07. mai 2017 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik tavamale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 90 minutit partiile + 30 sekundit igale käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 27. aprill 2017 (kell 12:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi / Eesti Maleliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg)ta( ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (26. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks 5€, kui osalustasu maksab klubi EML-i aeve alusel
LisainfoMängijad reitinguga 2000 ja enam (01.03.2017 seisuga) ja Tallinn 2017 noorteturniiri 20 paremat. A-turniir on noormeestele; B-turniir on neidudele
Kontakt+3725251623 (Hendrik Olde)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 14 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Liebert Erwin 1897 1816 1790 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Hendrik Olde
2017-04-03 19:01:04
A
2. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2017-04-27 16:16:47
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-04-13 09:51:36
B
2. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-04-13 09:52:04
B
3. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2017-04-09 17:03:27
B
4. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-04-26 21:54:41
B
5. Kolõskova Valeria 1612 1606 1606 N 2002 MA Vabaettur 121122 Natalia Glušakova
2017-04-09 17:04:45
B
6. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2017-04-27 19:40:05
B
7. Moissejeva Anastassia 1735 1608 1608 N 1999 Narva SK Maletäht 080531 Maris Korstin
2017-04-04 17:05:18
B
8. WIM Narva Mai 2201 2246 2268 N 1999 SK Reval-Sport 051004 Ervin Liebert
2017-04-13 19:17:18
B
9. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-04-13 09:51:09
B
10. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-04-26 21:17:19
B
11. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-04-27 09:25:14
B
12. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-04-27 09:57:56
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017