Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
7. Tallinna MK kiirturniiride sari KEVAD 2021 I etapp ONLINE`s Vint.ee   ( id=816 )
24. jaanuar 2021 (kell 10:45) - 24. jaanuar 2021 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. jaanuar 2021, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. jaanuar 2021 )
Muutis: Hendrik Olde  (22. jaanuar 2021 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Online etappidel (I, III ja V etapp) on osavõtutasu 3€ (Tallinna MK osalejatele 2€)
7. Tallinna MK üle-eestilise turniiride sarjas KEVAD 2020 toimub kokku 9 etappi. Võisteldakse kolmes vanusegrupis: A- kõik soovijad; B- kuni 14-aastased; C- kuni 10-aastased. Võistleja kantakse osalejate nimekirja tingimusel, et tema eest on laekunud osavõtumaks Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 SEB Pangas hiljemalt ONLINE etapi toimumisele eelneval päeval kella 19ks. Sarja koondarvestusse läheb viie parima etapi tulemus. Sarja auhinnafond kokku on 1200 eurot.
Hendrik Olde - 5142625
63
Kokku
20
Grupp A
23
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Sofia Blokhin
2021-01-22 16:35:15
2.ADomoskanov Ivan 1739 1406 1411 M 1938 - - - 090503 Ivan Domoskanov
2021-01-12 20:30:24
3.AKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2021-01-17 12:13:26
4.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2021-01-23 15:57:10
5.AKikas Olari 1183 1447 1294 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2021-01-23 15:32:29
6.AKokk Karl Mattias 1737 1853 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2021-01-23 09:03:15
7.AKull Tormi 1964 1993 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2021-01-23 17:07:17
8.AKušvid Joosep 0 0 0 M 1992 u-24155 Hendrik Olde
2021-01-19 11:54:45
9.ALuik Ott-Robert 1501 1677 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2021-01-22 21:18:51
10.AManogaran Chandru 0 0 0 M - - - 181372 Chandru Manogaran
2021-01-23 14:08:22
11.AMedar Marti 2049 2162 2236 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2021-01-06 22:18:58
12.AOlde Karl Erik 1904 1989 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2021-01-23 16:07:00
13.AOlde Margareth 2227 2211 2150 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2021-01-23 16:07:00
14.APadari Tuudur Jakob 1706 1728 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2021-01-23 17:07:31
15.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2021-01-23 18:14:10
16.ASchneider Uku 1500 1657 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2021-01-23 09:58:19
17.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2021-01-23 18:26:47
18.ASvanes Eivind 1513 1513 1513 M 2000 Norra u-24210 Hendrik Olde
2021-01-23 15:14:48
19.ATaro Marko 1317 1450 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2021-01-22 18:59:23
20.AŠnurov Daniil 1890 2054 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2021-01-22 22:39:00
21.BAasma Sander 1133 1213 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2021-01-23 17:08:16
22.BAleksejev Artjom 1386 1543 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2021-01-22 18:58:55
23.BBlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2021-01-23 12:43:16
24.BDadon Eva 1008 1017 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Eva Dadon
2021-01-18 10:06:38
25.BDudakov Andrei 1431 1557 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2021-01-17 13:00:46
26.BDukov Vladimir 1423 1701 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2021-01-23 17:37:48
27.BGorkov Kirill 1351 1480 1241 M 2011 Kadrioru MK 180827 Hendrik Olde
2021-01-20 15:43:11
28.BGridin Maksim 1305 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2021-01-17 16:38:33
29.BKivi Akira 1443 1496 1610 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Hendrik Olde
2021-01-23 10:53:25
30.BKällo Kaur 1164 1337 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2021-01-23 11:26:56
31.BKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2021-01-19 12:30:58
32.BLillend Fredi 1143 1295 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2021-01-23 15:48:18
33.BLuik Elo-Mirtel 1036 1242 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2021-01-22 21:19:16
34.BOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2021-01-23 12:43:16
35.BPallum Rasmus 1531 1734 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Hendrik Olde
2021-01-23 20:16:24
36.BPritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2021-01-23 18:14:10
37.BProshkin Artjom 1079 1058 1065 M 2010 - - - 180407 Artjom Proshkin
2021-01-08 11:08:28
38.BPunning Andero 1011 1175 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2021-01-10 02:22:36
39.BRajandu Aaron 1463 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-01-20 09:00:18
40.BRoots Lem-Leonhard 1313 1483 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Hendrik Olde
2021-01-23 20:16:36
41.BRüdiger Maria Helena 1099 1278 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2021-01-23 12:43:16
42.BSizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2021-01-23 18:14:10
43.BVaitovitš Roman 1115 1167 1162 M 2008 Vabaettur 180582 Natalia Glušakova
2021-01-22 22:11:52
44.CAalund Daniel 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Hendrik Olde
2021-01-21 22:32:40
45.CDukova Sofia 1078 1130 1020 N 2011 MK Areng 080126 Hendrik Olde
2021-01-23 17:37:48
46.CEfraim Daniel 0 0 0 M 2013 u-24156 Hendrik Olde
2021-01-19 11:55:18
47.CGilan Daniel 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-24188 Natalia Glušakova
2021-01-22 19:01:27
48.CGludina Alja 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Hendrik Olde
2021-01-22 16:41:26
49.CGvozdev Artjom 1167 1158 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2021-01-21 15:56:32
50.CKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-01-17 12:11:44
51.CKharkhan Igor 1300 1341 1400 M 2012 MK Kuningas 181163 Igor Kharkhan
2021-01-18 21:28:47
52.CKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2021-01-22 22:01:43
53.CKrivenko Jaromir 1049 1056 1111 M 2013 - - - 180714 Jaromir Krivenko
2021-01-21 14:27:17
54.CLagoda Linda-Alisia 1026 1051 1045 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Hendrik Olde
2021-01-23 11:02:14
55.CLantova Jaroslava 1000 1007 1009 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Hendrik Olde
2021-01-23 09:52:52
56.CMägi Ramon 0 0 0 M 2011 - - - 181360 Rainer Raud
2021-01-23 15:52:47
57.CReintam Lennart 1182 1256 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2021-01-21 20:59:54
58.CRumjantsev Gleb 0 0 0 M 2011 MA Vabaettur u-24190 Natalia Glušakova
2021-01-22 20:37:22
59.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2021-01-23 12:43:16
60.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2021-01-23 12:43:16
61.CTüür Toomas 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool u-24200 Eiki Lehemets
2021-01-23 09:59:51
62.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2021-01-22 22:01:26
63.CYurov Maxim 0 0 0 M 2012 Vabaettur 181364 Natalia Glušakova
2021-01-22 18:59:47