Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
AVRO-38 mälestusturniir 2020 (välkturniir)   ( id=802 )
22. november 2020 (kell 11:00) - 22. november 2020
Avalik registreerimine on suletud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu linn
Turu 8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (06. november 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3min+ 2sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5546944
22
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AChukavin Kirill 2377 2496 2382 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-11-17 16:54:35
2.ADubrovin Robert 2224 2354 2344 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-11-10 12:15:54
3.AHaitin Ilja 2323 2396 2270 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-11-15 14:41:55
4.AKais Kaarel 1397 1681 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-11-14 22:44:41
5.AKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-11-14 22:46:23
6.AKarba Karoliina 1053 1116 1044 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-11-19 22:46:27
7.AKikas Olari 1183 1447 1294 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-11-15 12:18:50
8.AKrivenko Dion 1939 2046 2017 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-11-14 15:15:34
9.AKušnir Roman 1821 1876 1869 M 1983 - - - 030192 Andres Karba
2020-11-21 16:56:28
10.AMäesalu Oliver 1453 1501 1591 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2020-11-21 17:16:38
11.APoltrago Marek 1588 1693 1656 M 1977 - - - 180754 Andres Karba
2020-11-21 16:56:40
12.APõvvat Aalo 1314 1341 1135 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-11-20 13:52:39
13.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-11-12 10:33:40
14.ATiisler Ander 1543 1697 1738 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2020-11-16 18:46:11
15.ATiisler Tanel 1820 2097 2076 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2020-11-16 18:45:53
16.ATimošin Andrei 2176 2207 2294 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-11-18 08:26:16
17.ATomson Mihkel 1864 1841 1857 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-11-19 22:45:11
18.ATätte Meelis 1871 1763 1792 M 1976 - - - 030482 Andres Karba
2020-11-21 16:56:34
19.AVolodin Aleksander 2444 2523 2522 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-11-09 19:47:12
20.AVorobjov Pavel 2331 2392 2309 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-11-17 14:26:17
21.AŠiškov Andrei 2405 2366 2396 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-11-15 10:18:00
22.AŠvõrjov Igor 2362 2295 2384 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-11-10 11:55:30