Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
AVRO-38 mälestusturniir 2020 (kiirturniir)   ( id=801 )
21. november 2020 (kell 11:00) - 21. november 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
Turu 8
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
19. november 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (06. november 2020 )
Muutis: Andres Karba  (18. november 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15min+ 3sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
A grupp Eesti kiirmale reiting 1800 ja kõrgem. B grupp Eesti kiirmale reiting kuni 1799 selle puudumisel FIDE reiting võrdne või väiksem 1799 ga.
5546944
41
Kokku
21
Grupp A
20
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 2137 2177 2027 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Andres Karba
2020-11-17 10:51:06
2.ABarkaševa Sofia 1675 1828 1738 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-11-09 02:17:54
3.AChukavin Kirill 2377 2496 2382 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-11-17 16:54:13
4.ADubrovin Robert 2224 2354 2344 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-11-10 12:15:20
5.AHaavamäe Henrik 2198 2131 2135 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-11-19 23:09:33
6.AHaitin Ilja 2323 2396 2270 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2020-11-15 14:41:31
7.AKrivenko Dion 1939 2087 2017 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-11-14 15:16:00
8.AKušnir Roman 1821 1856 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-11-17 21:29:28
9.ANarusberg Peep 1960 2014 1873 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2020-11-19 23:53:22
10.ASadekov Maksim 1912 1969 1983 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-11-19 21:24:37
11.ASeeman Tarvo 2386 2436 2350 M 1969 Pühajärve MK IM 030371 Andres Karba
2020-11-17 16:03:24
12.ASirp Karl Aleksander 1971 2140 2127 M 1999 Tartu Kalev 070701 Karl Aleksander Sirp
2020-11-12 10:34:10
13.ASnitsarenko Igor 1762 1869 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-11-18 09:29:21
14.ATiisler Ander 1543 1697 1738 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2020-11-16 18:45:02
15.ATiisler Tanel 1820 2097 2076 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2020-11-16 18:45:38
16.ATimošin Andrei 2176 2207 2294 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-11-18 08:25:51
17.ATomson Mihkel 1864 1841 1857 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-11-19 16:11:26
18.AVolodin Aleksander 2444 2523 2522 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-11-09 19:46:41
19.AVorobjov Pavel 2331 2392 2309 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-11-17 14:26:00
20.AŠiškov Andrei 2405 2366 2396 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-11-15 10:18:21
21.AŠvõrjov Igor 2362 2295 2384 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-11-10 11:53:05
22.BAarde Kaido 1576 1629 1676 M 1992 - - - 181130 Andres Karba
2020-11-19 19:41:27
23.BAllas Kaspar 1374 1563 1531 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2020-11-19 22:56:16
24.BKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-11-14 22:42:55
25.BKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-11-14 22:46:06
26.BKaldmaa Janis 1485 1525 1446 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-11-17 16:04:34
27.BKarba Kertu 1161 1339 1281 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-11-17 16:06:26
28.BKikas Olari 1183 1447 1294 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-11-10 21:32:54
29.BLehes Erik Johannes 1453 1633 1686 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2020-11-17 16:04:02
30.BMartirosian Tigran 1472 1659 1539 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2020-11-19 15:10:53
31.BMäesalu Oliver 1453 1501 1591 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2020-11-17 16:03:45
32.BPoltrago Marek 1588 1693 1656 M 1977 - - - 180754 Andres Karba
2020-11-15 21:22:45
33.BPoluektova Arina 1516 1685 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Arina Poluektova
2020-11-19 19:32:06
34.BPõvvat Aalo 1314 1341 1135 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-11-17 17:45:05
35.BRosental Urmas 1716 1749 1682 M 1969 - - - 161236 Urmas Rosental
2020-11-15 17:21:32
36.BSchmidt Mait 1751 1705 1638 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2020-11-15 10:06:27
37.BSepandi Jaak 1687 1681 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-11-16 17:26:06
38.BSnitsarenko Ilja 1417 1533 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-11-18 09:29:21
39.BSäga Aarne 0 0 0 M Tartu Kalev u-23589 Andres Karba
2020-11-20 15:28:42
40.BTobre Andres 1617 1604 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Andres Karba
2020-11-18 22:51:52
41.BTätte Meelis 1871 1763 1792 M 1976 - - - 030482 Andres Karba
2020-11-15 21:22:25