Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
XXX rahvusvaheline kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest"   ( id=791 )
11. september 2021 - 12. september 2021
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Original Hotell Sokos Viru konverentsikeskus, Viru Väljak 4, Tallinn, 10111, Eesti
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. september 2021, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Spordiselts Kalev koostöös EML
KontaktKONTAKT
ee.velakitsee@serek
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (07. oktoober 2020 )
Muutis: Tarmo Tuul  (04. detsember 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15minutit + 5 sekundit igale käigule partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
30-45€, GM tasuta. Naised, seeniorid (1961 ja varem)ja noored (2003 ja hiljem) 20% soodustus, Eesti maletajad 10% soodustus
Regulations in English: http://www.maleliit.ee/info/2020/XXX%20Rapid%20Chess%20Tournament%20REMEMBERING%20PAUL%20KERES%202021%20SEPT%20instruction.pdf
+372 615 4280
90
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2035 2117 2168 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2021-08-27 16:32:35
2.AAgafonov Yuri Dr 1993 2078 2129 M 1956 Läti 181243 Anneli Saarma
2021-09-02 10:08:41
3.AAkulistõi Andrei 1193 1335 1117 M 2011 T. Truusi MKK 180760 Anneli Saarma
2021-09-06 10:55:39
4.AAndrijaškin Deniss 2139 2167 2019 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2021-08-26 12:33:38
5.ABabrauskas Darius 0 0 0 M 1973 Leedu 181300 Anneli Saarma
2021-08-27 09:36:21
6.ABaliasnyj Timur 2210 2001 2026 M 1965 12802719 Anneli Saarma
2021-09-03 13:39:46
7.ABazilius Augustinas 1830 1911 1905 M 2009 12832251 Anneli Saarma
2021-09-03 10:02:46
8.ABlokhin Sofia 2099 2060 1925 N 2006 Maleklubi Vektor WCM 140712 Aleksander Dusman
2021-09-06 10:44:17
9.ABorsuk Konstantin 2441 2408 2397 M 1991 IM 14113406 Anneli Saarma
2021-09-06 10:53:28
10.ABubnys Marius 0 0 0 M 1981 Leedu 181301 Anneli Saarma
2021-08-27 09:36:55
11.AChukavin Kirill 2412 2524 2349 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2021-09-03 14:47:35
12.ADubrovin Robert 2224 2355 2323 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2021-09-01 23:26:41
13.ADukov Vladimir 1492 1708 1731 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Anneli Saarma
2021-09-06 15:16:20
14.AEhrlich Sten Andreas 1766 1861 1878 M 1992 - - - 160715 Anneli Saarma
2021-09-06 15:14:27
15.AFridman Daniel 0 0 0 M 1976 Saksamaa GM 181304 Anneli Saarma
2021-08-27 09:37:31
16.AGarber Vjatšeslav 2093 1929 1966 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Anneli Saarma
2021-09-07 12:01:49
17.AGasparella Michael 1359 1336 1315 M 2006 Rakvere MK 180800 Anneli Saarma
2021-09-08 08:52:16
18.AHaapsal Maria Ioanna 1642 1713 1470 N 2009 MK Kaksikodad 170577 Maria Ioanna Haapsal
2021-09-05 09:48:05
19.AHaavamäe Henrik 2175 2131 2132 M 1998 Tallinna MK 080307 Anneli Saarma
2021-09-07 15:21:26
20.AHaitin Ilja 2328 2416 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2021-09-05 18:52:22
21.AHenriksson Svante 2139 2020 2060 M 1982 503045 Anneli Saarma
2021-08-27 10:23:10
22.AIlves Jüri 2028 1852 1931 M 1938 - - - mk 030086 Anneli Saarma
2021-09-03 10:12:48
23.AJärnström Henrik 2032 1874 1874 M 1952 Soome 090402 Anneli Saarma
2021-08-27 09:31:16
24.AKais Kaarel 1457 1706 1576 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2021-08-19 15:26:40
25.AKais Kristofer 1025 1089 1030 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2021-08-19 15:28:27
26.AKamenskyi Dmytro 1973 1956 1971 M 1983 34123466 Anneli Saarma
2021-08-27 10:43:28
27.AKarasmäki Seppo 1763 1729 1863 M 1962 Soome 180764 Anneli Saarma
2021-08-27 09:27:30
28.AKikkas Daniel 1277 1474 1351 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2021-08-27 15:53:50
29.AKokk Karl Mattias 1657 1866 1768 M 2007 Tallinna MK 160709 Anneli Saarma
2021-09-06 15:15:51
30.AKrivenko Dion 2028 2120 2024 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2021-08-16 22:10:57
31.AKrupenski Jüri 2374 2427 2389 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2021-09-06 15:05:19
32.AKruusiauk Heda 1780 1722 1724 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2021-08-21 10:32:29
33.AKukk Sander 2254 2325 2295 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2021-08-23 10:40:46
34.AKull Tormi 1970 2044 1862 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tormi Kull
2021-09-04 22:12:42
35.AKuzubov Yuriy 0 0 0 M 1990 - - - GM 181151 Anneli Saarma
2021-08-27 09:38:43
36.AKöösel Hans-Georg 1495 1637 1642 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2021-09-04 08:22:01
37.AKülaots Kaido 2532 2543 2543 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Kaido Külaots
2021-09-05 15:18:15
38.ALainevool Mirko 1598 1782 1617 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2021-09-05 18:28:21
39.ALehes Erik Johannes 1510 1778 1726 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2021-09-05 20:46:21
40.ALehes Ott Oskar 1257 1358 1392 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2021-09-05 20:49:33
41.ALevchenko Marina 1591 1763 1762 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2021-09-01 10:44:13
42.AMartinkus Rolandas 0 0 0 M 1966 Leedu FM 181299 Anneli Saarma
2021-08-27 09:36:03
43.AMiezis Normunds 2519 2536 2523 M 1971 Läti GM 080405 Anneli Saarma
2021-08-27 09:37:51
44.AMikko Rondo 1826 2081 2097 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2021-08-29 17:09:34
45.AMorkunaite Adrijana 1255 1206 1178 N 2006 12830267 Anneli Saarma
2021-09-06 10:38:28
46.AMorkunas Gustas 1885 2031 1956 M 2009 12831026 Anneli Saarma
2021-09-06 10:37:43
47.ANarva Regina 2003 2011 1905 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2021-09-04 21:10:10
48.ANarva Triin 2132 2043 2116 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Triin Narva
2021-09-06 12:58:08
49.ANiinepuu Elmar 2061 1696 1832 M 1943 Keila MK 030272 Anneli Saarma
2021-09-06 10:54:29
50.ANovik Maxim 2438 2366 2316 M 1970 GM 4102924 Anneli Saarma
2021-09-06 10:46:55
51.APadari Tuudur Jakob 1683 1765 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2021-09-05 20:19:51
52.APallum Rasmus 1699 1801 1674 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2021-08-15 16:54:47
53.APetrov Aleksandr 1990 1917 1834 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Anneli Saarma
2021-09-07 12:01:43
54.APevzner Aleksander 0 0 0 M 1977 u-27310 Anneli Saarma
2021-09-09 12:47:22
55.APultinevicius Paulius 2552 2536 2467 M 2001 GM 12809390 Anneli Saarma
2021-08-27 10:12:43
56.APuusepp Kaimar 2210 2189 2160 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2021-09-02 18:47:23
57.APõldoja Ants 1902 1758 1835 M 1959 Keila MK 030330 Anneli Saarma
2021-09-06 10:54:00
58.APõlendik Tiina 1682 1548 1711 N 1948 Kose Male-kabeklubi 030599 Silvi Salupere
2021-09-02 16:36:55
59.APõvvat Aalo 1218 1294 1135 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2021-09-02 16:37:19
60.ARaag Ardi 2081 2043 1946 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2021-09-05 11:17:44
61.ARajandu Aaron 1502 1659 1489 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2021-09-01 23:28:14
62.ARoots Lem-Leonhard 1305 1521 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2021-09-05 18:27:55
63.ARõtova Merike 1625 1662 1773 N 1936 Pühajärve MK m 030607 Regina Narva
2021-08-25 20:48:27
64.ARõtšagov Anton 1570 1784 1681 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2021-08-27 22:11:39
65.ARõtšagov Nikita 2067 2221 2083 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2021-08-27 22:11:24
66.ASaavedra Lopez Joel Freddy 1140 1243 1240 M 1984 - - - 181526 Joel Freddy Saavedra Lopez
2021-09-04 22:23:00
67.ASamarin Sergei 1093 1180 1193 M 1964 - - - 181488 Anneli Saarma
2021-09-09 12:46:52
68.ASarle Dmitri 0 0 0 M u-27284 Anneli Saarma
2021-09-06 11:36:17
69.ASchmidt Mait 1751 1715 1660 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Anneli Saarma
2021-09-08 08:50:54
70.AShumakov Andrei 1559 1644 1659 M 1982 - - - 181245 Anneli Saarma
2021-09-03 13:42:28
71.ASnitsarenko Igor 1738 1886 1821 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2021-08-31 14:32:34
72.ASnitsarenko Ilja 1391 1419 1438 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2021-08-31 14:32:34
73.AStangl Anita 2005 1958 2036 N 1966 WFM 4608801 Anneli Saarma
2021-08-27 10:46:14
74.ATeemäe Leo 1893 1875 1948 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Anneli Saarma
2021-09-03 10:12:55
75.ATimošin Andrei 2190 2213 2259 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2021-09-05 10:57:02
76.ATuominen Saku 0 0 0 M 2003 518425 Anneli Saarma
2021-08-27 10:22:35
77.AUibokant Karl Oskar 1794 1778 1706 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2021-09-03 14:39:09
78.AUibokant Mathias Robert 2083 2128 2108 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2021-09-03 14:49:37
79.AUurits Karel 1878 1852 1739 M 1970 Saue MK 071202 Anneli Saarma
2021-08-31 13:53:53
80.AVerhni Vladimir 1854 1805 1875 M 1957 - - - 160137 Anneli Saarma
2021-09-02 10:08:55
81.AVernuks Vjaceslavs 1673 1567 1513 M 1966 11605979 Anneli Saarma
2021-09-08 12:18:35
82.AViikmaa Karmen 1827 1977 1818 N 1983 Tartu Kalev 051119 Anneli Saarma
2021-09-10 08:57:00
83.AViks Artur 0 1399 0 M 2000 - - - 181516 Artur Viks
2021-09-03 22:59:18
84.AVolodin Aleksander 2451 2479 2478 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2021-09-05 21:01:31
85.AVorobjov Pavel 2331 2413 2330 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2021-09-06 23:20:23
86.AÕim Mikk Kaarel 1576 1689 1672 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2021-09-06 22:28:18
87.AŠadrina Eva 1550 1629 1542 N 2008 Tallinna MK 160153 Eva Šadrina
2021-09-05 10:03:01
88.AŠarankov Grigori 2190 2338 2321 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2021-08-16 16:05:02
89.AŠiškov Andrei 2407 2394 2396 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2021-09-03 17:28:56
90.AŠvõrjov Igor 2359 2301 2303 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2021-08-30 10:17:46