Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EMSL Jõud MV-d kiirmales noortele ONLINE (Vint.ee)   ( id=788 )
21. november 2020 (kell 10:30) - 21. november 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
Vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. november 2020, kell 15:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eestimaa Spordiliit JÕUD
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. oktoober 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (17. november 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks on 2€ ning see tasutakse Tallinna Maleklubi kontole SEB Pangas EE541010220237168226 hiljemalt registreerimistähtaja lõpuks (vajadusel esitatakse osavõtutasu ettemaksuarve).
Võistlused toimuvad järgmistele vanusegruppidele: A-turniir 2002.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele), B-turniir 2006.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele), C-turniir 2010.a. sündinud ja nooremad (poistele ja tüdrukutele). Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis. Võistleja nimi ja Vint.ee kasutajanimi tuleb saata 20. novembriks eposti aadressile tallinnamaleklubi@gmail.com Auhinnad toimetatakse paremateni peale võistlust. Osaleda võivad kõik malehuvilised. Muudetud juhend ja turniiriruumi logimise info on aadressil http://www.joud.ee/est/g78s5149
Täiendav info – Hendrik Olde (peakohtunik) telefon 5142625;
84
Kokku
10
Grupp A
28
Grupp B
46
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABeet Marcus 1292 1389 1383 M 2004 Järva Noorte MK 140604 Toomas Mihkelev
2020-11-19 20:51:59
2.ABlokhin Sofia 1995 2069 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-11-20 10:39:05
3.AKokk Karl Mattias 1737 1846 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-11-20 12:09:35
4.AKõlar Karl-Ustav 1646 1726 1615 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Hendrik Olde
2020-11-20 18:27:13
5.AKull Tormi 1916 1908 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-11-19 21:06:07
6.ALainevool Mirko 1554 1840 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-11-18 22:13:31
7.ANadel Marten 0 0 0 M 2005 Rae Huvialakool u-23531 Rainer Raud
2020-11-19 17:16:20
8.ARosme Margo 1269 1332 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2020-11-20 13:20:12
9.ASkatškov Anton 1134 1240 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Hendrik Olde
2020-11-20 20:45:00
10.ASmirnova Jekaterina 1661 1688 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-11-10 08:23:23
11.BAasma Sander 1133 1207 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2020-11-19 09:14:42
12.BDudakov Andrei 1431 1544 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Rainer Raud
2020-11-19 09:22:19
13.BDukov Vladimir 1423 1682 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2020-11-19 21:42:19
14.BEinmann Anette 1182 1315 1176 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:46:23
15.BEllam Andris 1123 1234 1216 M 2009 Rakvere MK 180444 Andris Ellam
2020-11-20 07:28:17
16.BGontsarenko Kristjan 0 0 0 M 2009 Pärnumaa MK 180218 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:47:43
17.BGorkov Kirill 1308 1476 1241 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Hendrik Olde
2020-11-19 14:18:32
18.BGridin Maksim 1289 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-11-20 14:36:06
19.BHaapsal Maria Ioanna 1569 1575 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-11-17 15:46:58
20.BKivi Akira 1443 1496 1610 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 141223 Hendrik Olde
2020-11-20 14:48:34
21.BKuzmina Oleksandra 1231 1327 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-11-10 08:21:11
22.BKällo Kaur 1164 1337 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-11-20 09:22:18
23.BKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-11-20 12:59:06
24.BLeito Erik 1299 1371 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2020-11-20 13:06:30
25.BLillend Fredi 1143 1288 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2020-11-19 21:41:05
26.BMaapalu Ralf 1312 1482 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-11-17 17:07:47
27.BMaksimova Irena 1015 1156 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2020-11-20 10:34:13
28.BPadari Tuudur Jakob 1706 1740 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-11-20 08:15:06
29.BPallum Rasmus 1531 1694 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-11-18 22:13:00
30.BRandrüüt Robin 1388 1520 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2020-11-20 11:07:03
31.BRebane Romet 1322 1379 1316 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:46:57
32.BRoots Lem-Leonhard 1313 1423 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Rainer Raud
2020-11-19 21:06:28
33.BSai Oskar 1065 1232 1061 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-11-19 08:29:44
34.BSavustyan Arseniy 1447 1529 1564 M 2007 MK Kaksikodad 080125 Rainer Raud
2020-11-19 17:08:55
35.BSchneider Uku 1500 1669 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2020-11-20 16:21:58
36.BSirotkin Anton 1304 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2020-11-09 21:55:53
37.BSizov Lev 1470 1591 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-11-09 21:55:32
38.BSooväli Markus 1329 1449 1498 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:47:14
39.CAavik Sander 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool 181269 Rainer Raud
2020-11-19 19:34:51
40.CAllmaa Richard Oliver 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool 180993 Eiki Lehemets
2020-11-20 14:16:09
41.CAndreeva Olga 1009 1018 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-11-10 08:22:19
42.CBlokhin Georg 1108 1285 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-11-20 10:39:05
43.CBorodkina Julia 0 0 0 N Maleklubi Lootus 181354 Sergey Titov
2020-11-17 19:45:38
44.CDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1052 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-11-10 08:24:24
45.CDukova Sofia 1043 1131 1020 N 2011 MK Areng 080126 Hendrik Olde
2020-11-19 21:42:19
46.CGvozdev Artjom 1167 1158 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2020-11-19 19:28:55
47.CIvanov Jaroslav 1142 1101 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-11-18 18:24:10
48.CJakobson Jan-Erik 0 0 0 M 2012 - - - 181278 Hendrik Olde
2020-11-21 10:07:04
49.CJakobson Lisete 0 0 0 N 2010 - - - 181276 Hendrik Olde
2020-11-21 10:07:04
50.CJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-11-10 08:23:59
51.CJeltsova Jelizaveta 1000 1013 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-11-10 08:23:59
52.CKaare Eva Liisa 0 0 0 N 2002 u-23590 Hendrik Olde
2020-11-20 16:19:50
53.CKharkhan Igor 1300 1341 1400 M 2012 MK Kuningas 181163 Igor Kharkhan
2020-11-14 16:02:21
54.CKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:41:59
55.CKolotygin Timur 0 1064 0 M 2010 MK Kaksikodad 181136 Rainer Raud
2020-11-19 17:07:23
56.CKuznetsov Erik 0 1012 0 M 2011 Rae Huvialakool 181122 Hendrik Olde
2020-11-21 00:44:12
57.CMaarend Aaron 0 0 0 M 2010 Järva Noorte MK u-23579 Toomas Mihkelev
2020-11-20 12:35:33
58.CMazajev Ilja 1005 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-11-10 08:24:48
59.CMägi Ramon 0 0 0 M 2011 - - - 181360 Tarmo Tuul
2020-11-19 13:50:58
60.COrlova Sofiya 1349 1333 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-11-20 10:43:11
61.CPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2020-11-17 19:46:38
62.CPalm Hendrik 0 0 0 M 2013 Laagri Huvialakool 181361 Tarmo Tuul
2020-11-19 13:51:10
63.CPeus Mihhail 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2020-11-17 19:46:18
64.CPikkmets Harri 0 0 0 M 2011 - - - 181004 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:47:58
65.CPikkmets Lilli 0 0 0 N 2010 Pärnumaa MK 181049 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:48:59
66.CPritulina Nadezda 1296 1490 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-11-09 21:55:06
67.CRajandu Aaron 1411 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-11-18 10:55:07
68.CRand Mihkel 0 0 0 M 2012 Pärnu MK u-23554 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:58:11
69.CRand Tuuli 0 0 0 N 2010 Pärnu MK 181048 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:50:43
70.CRassohin Valeri 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2020-11-18 17:35:51
71.CReinholm Karl Kristjan 1036 1188 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-11-18 07:16:39
72.CReintam Lennart 1182 1256 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-11-18 09:29:41
73.CRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-11-16 16:52:28
74.CRüdiger Maria Helena 1185 1276 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-11-17 21:29:34
75.CSalum Uku 0 0 0 M 2011 Järva Noorte MK u-23536 Toomas Mihkelev
2020-11-19 20:50:48
76.CSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Rainer Raud
2020-11-18 22:14:35
77.CTamleht Erik 1000 1000 1006 M 2010 Rae Huvialakool 180509 Rainer Raud
2020-11-18 22:14:10
78.CTralla Aleksandra Maria 0 0 0 N 2012 Vanalinna Hariduskolleegium 181362 Tarmo Tuul
2020-11-19 13:51:25
79.CTrempel Vladislav 1000 1041 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2020-11-10 08:22:41
80.CTüür Toomas 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool u-23585 Eiki Lehemets
2020-11-20 14:17:27
81.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2020-11-19 21:41:32
82.CValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2020-11-20 10:39:51
83.CVasilieva Veronika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2020-11-10 08:25:35
84.CŠeripov Paul 0 0 0 M 2013 Vanalinna Hariduskolleegium 181363 Tarmo Tuul
2020-11-19 13:51:36