Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lembit Olli mälestusturniir kiirmales 2020 lastele   ( id=787 )
25. oktoober 2020 (kell 10:45) - 25. oktoober 2020 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
kohtla-Jarve
Järveküla tee, 44 Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
21. oktoober 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@elam.laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Zainetdinova  (06. oktoober 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min.. + 3 sek. käigule.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3 euro
osaleda kõik soovijad ilma reitinguga või reitinguga kuni 1350, s.a. 2008 ja nooremad. 5 voor
S.Zaynetdinova tel. 58057092
43
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAalund Daniel 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:41:07
2.AAndreeva Olga 1009 1057 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-10-20 13:08:22
3.AAndrejev Arseni 1114 1359 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2020-10-21 20:35:23
4.ABorodkina Julia 0 0 0 M 2012 Lootus Maleklubi u-23080 Sergey Titov
2020-10-20 13:11:35
5.ADadon Eva 1000 1040 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2020-10-20 19:54:49
6.ADmitrijeva Laura-Valeria 1000 1032 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-10-20 13:06:52
7.AGasanbekov Miroslav 1299 1331 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2020-10-21 14:17:03
8.AGludina Alja 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2020-10-16 16:41:30
9.AGridin Maksim 1251 1252 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-10-16 22:09:32
10.AGrigorjeva Vera 1050 1018 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2020-10-12 15:17:03
11.AGvozdev Artjom 1167 1151 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:42:59
12.AHromov Matvei 0 0 0 M 2012 Sillamäe SK Kalev 181310 Svetlana Pritulina
2020-10-21 17:24:33
13.AIvanov Jaroslav 1142 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-10-21 14:19:02
14.AJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-10-20 13:05:01
15.AJeltsova Jelizaveta 1000 1014 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-10-20 13:05:01
16.AKaletin Artjom 1044 1207 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2020-10-14 16:52:08
17.AKasiukevic Denis 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 181173 Svetlana Pritulina
2020-10-21 17:22:47
18.AKharkhan Igor 1300 1347 1400 M 2012 MK Kuningas 181163 Igor Kharkhan
2020-10-21 17:36:08
19.AKornoljeva Taissia 0 0 0 N 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 180923 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:42:25
20.AKorstin Marta 1152 1162 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-10-10 10:26:57
21.ALagoda Linda-Alisia 1045 1059 1045 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:42:41
22.AMaksimov Nikita 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu 181128 Svetlana Pritulina
2020-10-21 17:22:47
23.AMazajev Ilja 1005 1005 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-10-20 13:07:56
24.ANikitina Anastasia 1000 1098 1037 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2020-10-16 14:11:57
25.ANikitina Anna 1000 1026 1085 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2020-10-16 14:11:57
26.APaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2020-10-20 13:09:47
27.APeus Mihhail 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2020-10-20 13:08:43
28.AProtassova Evelina 1165 1265 1238 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-10-17 12:48:20
29.ARassohin Valeri 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2020-10-21 14:18:38
30.ARogatshjov Timofei 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev 181321 Svetlana Pritulina
2020-10-21 14:18:38
31.ARüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-10-21 11:38:56
32.ARüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-10-21 11:38:56
33.ARüdiger Maria Helena 1185 1222 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-10-21 11:38:56
34.ASharkova Veronika 1035 1000 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:41:35
35.AShchiry Roman 1188 1116 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-10-21 11:38:56
36.ATero Ruslan 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180752 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:42:00
37.ATrempel Vladislav 1000 1051 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2020-10-20 13:09:21
38.ATsõganov Vladislav 1005 1068 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:43:29
39.ATšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2020-10-20 13:10:24
40.AValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2020-10-20 13:07:16
41.AVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2020-10-20 13:13:25
42.AVasilieva Veranika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2020-10-20 13:13:25
43.AVasiljeva Ksenia 0 0 0 N 2013 Kohtla-Järve SK Kalev u-23114 Svetlana Zainetdinova
2020-10-21 20:36:59