Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lembit Olli mälestusturniir kiirmales 2020   ( id=786 )
24. oktoober 2020 (kell 10:15) - 24. oktoober 2020 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
kohtla-Jarve
Järveküla tee, 44 Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
20. oktoober 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Diagonaal
KontaktKONTAKT
moc.liamg@elam.laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Zainetdinova  (06. oktoober 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min +3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5 euro
Auhinnafond 80/60/40
S.Zaynetdinova tel. 58057092
28
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1905 1897 M 1972 SK Diagonaal 110302 Einar Vaino
2020-10-12 17:22:59
2.AAndrijaškin Deniss 2137 2177 2027 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2020-10-19 15:15:09
3.ABitkova Elizavetta 1598 1754 1698 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-10-20 13:01:17
4.ADanilina Diana 1395 1427 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-10-20 18:09:38
5.AEast Marek 1345 1403 1447 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 21:04:39
6.AIvanova Ksenija 1347 1414 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-10-20 10:53:47
7.AKuldmaa Tanel 1629 1617 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2020-10-20 19:54:04
8.AKuusik Jüri 1889 1982 1891 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2020-10-06 13:48:13
9.AKuzmina Oleksandra 1249 1320 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-10-20 13:01:52
10.AMakarov Gleb 1543 1714 1621 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-10-13 20:46:01
11.ANazarov Vladislav 1803 1822 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2020-10-18 17:58:30
12.ANikitin Arseni 1765 2056 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-10-16 14:10:25
13.ANovikov Sergei 1725 1772 1791 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2020-10-12 17:22:43
14.APetrov Dmitri 2251 2316 2245 M 1998 Kadrioru MK 060411 Dmitri Petrov
2020-10-18 22:02:54
15.APitsevitš Georgi 1742 1768 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Einar Vaino
2020-10-12 17:23:15
16.APoluektova Arina 1516 1685 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Monika Tsõganova
2020-10-20 22:26:16
17.APomaznev Aleksei 1462 1538 1379 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-10-20 18:10:03
18.APritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-10-20 18:09:38
19.ARauk Tõnu 2125 2105 2023 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2020-10-20 17:17:29
20.ARikas Artur 1811 1794 1835 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-10-19 20:38:51
21.ARogatshjov Timofei 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev 181321 Svetlana Pritulina
2020-10-20 18:22:50
22.ASizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-10-20 18:09:38
23.ASmirnov Dmitri 1351 1577 1472 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2020-10-20 13:00:55
24.ASmirnova Jekaterina 1624 1686 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-10-20 13:00:55
25.ATimošin Andrei 2176 2207 2294 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-10-19 21:37:46
26.ATolmatšov Eduard 2153 2182 2132 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Maris Korstin
2020-10-17 12:47:05
27.AVaino Einar 1883 1866 1914 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2020-10-12 17:22:01
28.AZaitsev Boris 1958 1976 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Svetlana Zainetdinova
2020-10-20 19:53:46