Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa Lahtised noorte MV males 2020   ( id=782 )
07. november 2020 (kell 11:00) - 08. november 2020 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. november 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Svetlana Pritulina (SK Valge Ratsu)
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (28. september 2020 )
Muutis: Svetlana Pritulina  (02. november 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
Mängitakse 6 vooru: 2 esimest vooru mängitakse ajakontrolliga 20 min. mõlemale vastasele/10sek. käin (vooru pikkus 1 tundi), 3-6 voorus on 45 min. mõlemale vastasele/15sek. käin (vooru pikkus 2 tundi).
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3.- euro (pärast 03.11.2020.a. on osavõtumaks + 2 euro)
Palun kasutada kaitsemask
57
Kokku
12
Grupp A
17
Grupp B
11
Grupp C
17
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarkaševa Sofia 1675 1828 1738 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-10-30 03:22:21
2.AGorkov Kirill 1351 1480 1241 M 2011 Kadrioru MK 180827 Maris Korstin
2020-09-28 20:20:55
3.AIvanova Ksenija 1347 1414 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-11-01 19:24:42
4.ALazojev Mark 1488 1590 1499 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-09-28 20:19:31
5.AMaksimova Irena 1005 1152 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2020-10-01 09:36:05
6.ANazarov Vladislav 1803 1822 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2020-10-01 09:36:56
7.ANikitin Arseni 1765 2056 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-10-28 10:23:32
8.APoluektova Arina 1516 1685 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2020-09-28 20:18:43
9.ARodin Robert 1559 1632 1626 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-10-27 16:39:42
10.ASirotkin Anton 1282 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2020-10-30 20:58:04
11.ASmirnova Jekaterina 1624 1686 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-10-01 09:36:23
12.AŠadrina Eva 1541 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-10-28 11:39:59
13.BAndrejev Arseni 1090 1330 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2020-11-03 21:00:34
14.BBessedin Aleksandr 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180809 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 20:41:21
15.BCherentsov Mikhail 1343 1538 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-11-02 15:35:32
16.BEast Marek 1345 1403 1447 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 15:17:29
17.BGasanbekov Miroslav 1264 1344 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2020-10-07 10:46:28
18.BGridin Maksim 1305 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-11-01 17:06:48
19.BGrigorjeva Vera 1092 1014 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2020-09-28 20:19:20
20.BKaletin Artjom 1044 1203 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2020-10-26 13:22:50
21.BKuzmina Oleksandra 1249 1320 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-10-01 09:35:04
22.BMüürsepp Milena 1000 1033 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2020-10-30 20:55:15
23.BNikitina Anastasia 1000 1087 1037 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2020-10-28 10:23:32
24.BOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-11-03 17:10:45
25.BPomaznev Aleksei 1462 1538 1379 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-11-03 17:31:43
26.BPritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-10-30 20:54:50
27.BRogaten Varvara 1490 1479 1515 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2020-10-07 21:42:46
28.BSizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-10-30 20:54:50
29.BTero Ruslan 0 0 0 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 180752 Svetlana Zainetdinova
2020-11-01 18:34:02
30.CAalund Daniel 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 15:17:07
31.CBarkashev Mark Mihhail 0 0 0 M 2012 Narva SK Maletaht u-23260 Maris Korstin
2020-10-31 11:24:55
32.CBessedin Leonid 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 181171 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 20:41:21
33.CGvozdev Artjom 1167 1158 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2020-10-29 10:48:24
34.CJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-10-01 09:33:53
35.CMazajev Ilja 1000 1006 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-10-01 09:38:24
36.CPetra Vladimir 1153 1190 1171 M 2011 Narva SK Maletäht 180826 Maris Korstin
2020-09-28 20:20:02
37.CRassohin Valeri 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev 181007 Svetlana Pritulina
2020-11-05 19:47:30
38.CSadrak Tim 0 0 0 M 2010 Jõhvi kool u-23288 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 20:43:06
39.CTrempel Vladislav 1000 1038 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2020-10-30 20:46:03
40.CTsõganov Vladislav 1005 1062 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 15:20:12
41.DAndreeva Olga 1001 1015 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-10-30 20:45:42
42.DDadon Eva 1008 1017 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 15:16:33
43.DDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1056 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-10-01 09:37:45
44.DGludina Alja 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2020-11-02 20:40:32
45.DJeltsova Jelizaveta 1000 1005 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-10-01 09:34:16
46.DKorstin Marta 1164 1194 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-09-28 20:17:50
47.DLagoda Linda-Alisia 1026 1051 1045 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2020-11-01 18:27:21
48.DLantova Jaroslava 1000 1007 1009 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Maris Korstin
2020-09-28 20:21:05
49.DNikitina Anna 1013 1023 1085 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2020-10-28 10:23:32
50.DProtassova Evelina 1181 1281 1238 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-09-28 20:20:37
51.DRodina Alisa 1301 1216 1237 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2020-10-27 16:39:42
52.DRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-11-03 09:29:16
53.DRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-11-03 09:29:16
54.DRüdiger Maria Helena 1099 1278 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-11-03 09:29:16
55.DSharkova Veronika 1000 1019 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2020-11-01 18:27:48
56.DVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Sergey Titov
2020-10-30 20:45:17
57.DVasilieva Veronika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Sergey Titov
2020-10-30 20:45:17