Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lembit Holsti VI mälestusturniir välkmales   ( id=780 )
14. november 2020 (kell 11:00) - 14. november 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Alatskivi koolimajas
Tartumaal Peipsiääre vallas Alatskivi koolimajas
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. november 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Spordiklubi Juku
KontaktKONTAKT
moc.liamg@oosnia.onu
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (23. september 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
5 minutit kummalegi mängijale partii lõpuni
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5€
Osavõtuks tuleb eelregistreerida e-maili teel aadressil uno.ainsoo@gmail.com
Uno Ainsoo (tel. 5161712)
23
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1902 1905 1897 M 1972 SK Diagonaal 110302 Andres Karba
2020-11-10 20:12:22
2.AChukavin Kirill 2377 2496 2382 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2020-11-10 16:59:06
3.ADubrovin Robert 2224 2354 2344 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-11-10 12:12:20
4.AKaris Fredi 1383 1484 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2020-11-10 19:08:55
5.AKikas Olari 1183 1447 1294 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-11-07 17:31:10
6.ALehes Erik Johannes 1453 1633 1686 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2020-11-10 18:49:16
7.ANovikov Sergei 1725 1772 1791 M 1961 SK Diagonaal 100500 Andres Karba
2020-11-10 20:12:42
8.AParts Tiit 1712 1810 1761 M 1962 Tartumaa 030304 Andres Karba
2020-11-09 21:10:26
9.APedmanson Albert 1945 2096 1964 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-11-10 18:09:18
10.APedmanson Herman 2023 2130 2107 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2020-11-10 18:09:47
11.APeebo Kalle 2243 2197 2091 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Andres Karba
2020-10-19 14:43:41
12.APitsevitš Georgi 1742 1768 1765 M 1947 SK Diagonaal 130342 Andres Karba
2020-11-10 20:12:57
13.APõdersalu Aivar 1761 1923 1866 M 1956 - - - 160440 Andres Karba
2020-10-19 14:44:09
14.APõvvat Aalo 1314 1341 1135 N 1932 Tartu Kalev 070622 Andres Karba
2020-10-19 14:43:55
15.ASalupere Silvi 1607 1653 1649 N 1956 - - - 070618 Silvi Salupere
2020-11-10 11:12:01
16.ASinitsõna Anastassija 2145 2178 2104 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-11-10 20:28:48
17.ATimošin Andrei 2176 2207 2294 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-11-10 18:39:54
18.ATrohhelev Boris 2041 2120 2037 M 1960 Tartumaa 030468 Andres Karba
2020-11-09 13:17:48
19.AVaino Einar 1883 1866 1914 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2020-11-10 19:28:11
20.AVolodin Aleksander 2444 2523 2522 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-11-09 19:45:43
21.AVorobjov Pavel 2331 2392 2309 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-10-22 14:23:50
22.AŠiškov Andrei 2405 2366 2396 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-11-10 08:34:03
23.AŠvõrjov Igor 2362 2295 2384 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2020-11-08 20:17:13