Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Gunnar Uusi Meoriaal Noortele 2020   ( id=761 )
12. september 2020 (kell 11:00) - 13. september 2020 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu Mart Reiniku Kool
Vanemuise 48
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (28. august 2020 )
Muutis: Andres Karba  (09. september 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1t + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10 EUR õigeaegsel eelregistreerimisel. Registreerimist pikendati kuni 10.09.2020
55 46944
21
Kokku
9
Grupp A
9
Grupp B
3
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AGroma Marta 0 0 0 N 2010 - - - 181238 Andres Karba
2020-09-09 09:54:22
2.AGvozdev Artjom 1167 1151 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2020-09-10 18:32:35
3.AKarba Karoliina 1053 1116 1054 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-08-29 22:50:26
4.AMaklakova Dafne 0 0 0 N 2011 - - - 181237 Andres Karba
2020-09-09 09:54:43
5.APunning Andero 1003 1186 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andres Karba
2020-08-29 22:46:48
6.AReintam Lennart 1122 1247 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-09-10 10:35:08
7.ASharkova Veronika 1035 1000 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2020-09-09 20:39:22
8.ASkreitule Undine 0 0 0 N 2011 - - - 181236 Andres Karba
2020-09-09 09:54:57
9.ATsõganov Vladislav 1005 1068 1004 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2020-09-09 20:38:57
10.BAndrejev Arseni 1114 1359 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2020-09-10 21:35:40
11.BGridin Maksim 1251 1252 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-09-09 18:38:14
12.BKaldmaa Janis 1485 1525 1465 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-09-09 19:19:38
13.BKarba Kertu 1199 1327 1273 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2020-08-29 22:50:26
14.BKaris Fredi 1347 1484 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2020-09-09 19:28:26
15.BLehes Ott Oskar 1212 1437 1435 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2020-09-09 19:17:50
16.BMaapalu Ralf 1332 1500 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-09-05 20:41:59
17.BPallum Rasmus 1531 1663 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-09-03 11:05:39
18.BVija Mattias 1254 1375 1328 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andre Uibos
2020-09-09 21:56:22
19.CHannus Lola 1429 1636 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2020-09-09 19:32:59
20.CPool Linda Maria 1484 1493 1559 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2020-09-09 18:20:54
21.CRoots Lem-Leonhard 1313 1379 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-09-09 17:10:03