Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK sari SÜGIS 2020 / Tallinna MK lahtised meistrivõistlused / www.vint.ee ONLINE   ( id=760 )
19. detsember 2020 (kell 11:00) - 19. detsember 2020 (kell 14:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Mõttemängude portaal Vint.ee
www.vint.ee
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. detsember 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (16. detsember 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on 5€, Tallinna MK noored 2€. Hilinejad +2€. Osamaks kanda Tallinna Maleklubi kontole EE541010220237168226 hiljemalt 18.12.
Sarja viimasel etapil selgitatakse välja ka Tallinna Maleklubi 2020. a meistrid U12, U14, U16 ja U18 vanuseklassis. Võistluste algus on 19. detsembril kell 11:00 ning turniiriruum avatakse kell 10:30. Võistlus toimub ainult ühel päeval (19.12). Eelregistreerimine palume teha elektroonilises kalenderplaanis http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-760 või kirjalikult e-posti aadressil: tallinnamaleklubi@gmail.com hiljemalt 18. detsembril kella 19ks. Kes mängivad sarjas esmakordselt, palume saata kindlasti samale aadressile mängija kasutajanimi portaalis www.vint.ee
IO Hendrik Olde tel 5142625
46
Kokku
15
Grupp A
13
Grupp B
18
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Sergey 1397 1450 1462 M 1974 - - - 180552 Monika Tsõganova
2020-12-17 18:39:48
2.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-12-18 11:31:15
3.AKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-12-12 10:57:47
4.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2020-10-10 11:51:47
5.AKokk Karl Mattias 1737 1853 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-12-18 13:09:38
6.AKull Tormi 1964 1993 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-12-18 18:44:14
7.AKušnir Roman 1821 1856 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-12-06 07:07:17
8.ALuik Ott-Robert 1501 1677 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2020-12-17 21:14:53
9.AMedar Marti 2049 2162 2236 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-11-23 00:46:38
10.AOlde Karl Erik 1904 1989 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-12-18 21:56:31
11.APadari Tuudur Jakob 1706 1728 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-12-18 18:44:39
12.APoom Mati 1775 1772 1756 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2020-12-18 16:26:40
13.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Hendrik Olde
2020-12-18 21:56:40
14.ATomson Mikk 1670 1779 1585 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Hendrik Olde
2020-12-18 15:29:22
15.AŠnurov Daniil 1890 2054 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-12-18 17:12:03
16.BAasma Sander 1133 1213 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Rainer Raud
2020-12-18 18:45:18
17.BDudakov Andrei 1431 1557 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-12-17 18:35:52
18.BDukov Vladimir 1423 1701 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Hendrik Olde
2020-12-17 10:27:28
19.BGridin Maksim 1305 1289 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-12-17 14:47:07
20.BHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-12-17 10:02:18
21.BKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-12-17 12:03:20
22.BLillend Fredi 1143 1295 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2020-12-18 18:27:36
23.BMaapalu Ralf 1312 1488 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-12-16 21:41:52
24.BOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-12-18 11:31:15
25.BPallum Rasmus 1531 1734 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-12-18 18:45:00
26.BPritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-12-18 18:17:42
27.BSchneider Uku 1500 1657 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-12-17 10:54:42
28.BSizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-12-18 18:16:55
29.CAalund Daniel 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Hendrik Olde
2020-12-18 15:30:39
30.CBalabonin Matvei 1223 1314 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-12-17 18:39:48
31.CBlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-12-18 11:31:15
32.CDukova Sofia 1078 1130 1020 N 2011 MK Areng 080126 Hendrik Olde
2020-12-17 10:27:28
33.CEfraim Daniel 0 0 0 M 2013 u-23883 Hendrik Olde
2020-12-17 10:29:35
34.CIvanov Denis 1127 1206 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-12-17 16:32:41
35.CKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-12-12 10:58:46
36.CKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2020-12-17 18:34:42
37.CLuik Elo-Mirtel 1036 1242 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2020-12-17 21:13:44
38.CRajandu Aaron 1463 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-12-10 11:28:07
39.CReintam Lennart 1182 1256 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-12-18 09:58:44
40.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-12-18 11:31:15
41.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-12-18 11:31:15
42.CRüdiger Maria Helena 1099 1278 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-10-12 19:40:36
43.CTolmachev Artem 1171 1209 1271 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-12-16 19:42:12
44.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2020-12-17 11:50:47
45.CTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2020-12-17 11:50:47
46.CVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2020-12-17 18:34:28