E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eesti noorte lahtised kiirmale meistrivõistlused   ( id=76 )

Aeg 08. aprill 2017 (kell 14:00) - 09. aprill 2017

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kohtla-Järve Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Kohtla-Järve Kultuurikeskuses (Keskallee 36) Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 05. aprill 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Järve Vene Gümnaasium Info sisestaja Info sisestaja Marek Kolk  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt ee.ude.gvjk@ofni Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (05. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks Ei ole
LisainfoA - turniir (esimene osa olümpiasüsteemis ja väljalangejad mängivad šveitsi süsteemis tüurniiril, B - neidude turniir
KontaktTelefonil +372 33 66081, kirjalikult aadressil Arkadi Zakarljuka, Järveküla tee 39, 30328 Kohtla-Järve
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 71 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aga Rihard 2029 1956 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-04-03 15:52:49
A
2. Aksenov Egor       M 2009 - - - 170524 Hendrik Olde
2017-04-05 17:40:15
A
3. Andreev Nikita       M 2005 - - - 170522 Hendrik Olde
2017-04-05 17:45:35
A
4. Andrijaškin Deniss 1912 1898 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:30:30
A
5. Baranovski Vjaheslav 1428 1555 1555 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 140403 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:14:26
A
6. Bondar Daniil 1771 1785 1785 M 2001 Narva SK Maletäht 080415 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:29:43
A
7. Butenko Nikolai   1577 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2017-04-05 07:50:36
A
8. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2017-04-05 08:47:48
A
9. Dmukhovskii Sergei       M 2006 - - - 170517 Hendrik Olde
2017-04-05 17:44:16
A
10. Drobõšev Anton 1390 1365 1365 M 2007 Narva SK Maletäht 150606 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:36:20
A
11. Dukatš Ivan 1556 1491 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:32:42
A
12. Efe Berke 1594 1595 1594 M 2005 Narva SK Maletäht 150239 Maris Korstin
2017-04-03 15:41:29
A
13. Erikson Robert 1232 1250 1250 M 2008 Narva SK Maletäht 161249 Leonid Pelešev
2017-04-04 18:33:14
A
14. Gasanbekov Miroslav 1326 1385 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2017-04-04 16:21:46
A
15. Gogin Aleksandr       M 2003 - - - 170516 Hendrik Olde
2017-04-05 17:43:56
A
16. Gubanchikov Mihhail 1639 1663 1603 M 2007 - - - 150401 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 11:01:08
A
17. Iljin Nikita       M 2001 - - - 170515 Hendrik Olde
2017-04-05 17:43:41
A
18. Ivanov Ilia       M 2006 - - - 170520 Hendrik Olde
2017-04-05 17:45:06
A
19. Kharitonov Arsenij       M 2004 - - - 170511 Hendrik Olde
2017-04-05 17:42:15
A
20. Khegai Andrei       M 2008 - - - 170521 Hendrik Olde
2017-04-05 17:45:21
A
21. Kizel Aleksandr 1283 1318 1318 M 2001 SK Diagonaal 091013 Hendrik Olde
2017-04-05 09:41:14
A
22. Kosterin Erik       M 2005 - - - 170510 Hendrik Olde
2017-04-05 17:42:02
A
23. Lambing Margus 1579 1574 1574 M 2002 MK Avesta 150237 Maris Korstin
2017-04-05 20:55:14
A
24. Leontjev Jegor 1393 1526 1526 M 2008 Narva SK Maletäht 160124 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:34:15
A
25. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:15:10
A
26. Maslov Dmitri 1589 1616 1605 M 2004 Narva SK Maletäht 130355 Maris Korstin
2017-04-03 15:52:01
A
27. Minajev Matvei 1586 1552 1552 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150538 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:18:47
A
28. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-04-03 15:51:43
A
29. Mukonin Maksim 1205 1178 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:34:59
A
30. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:30:56
A
31. Novikov Pavel       M 2002 - - - 170519 Hendrik Olde
2017-04-05 17:44:46
A
32. Orav Dmitri 1466 1390 1390 M 2008 Narva SK Maletäht 150524 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:35:32
A
33. Ovsjannikov Daniil 1668 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:16:12
A
34. Pavlov Mikhail       M 2003 - - - 170509 Hendrik Olde
2017-04-05 17:41:48
A
35. Postanogov Dmitrii 1770 1814 1827 M 2005 - - - 170508 Hendrik Olde
2017-04-05 17:41:28
A
36. Potapov Grigori       M 2005 - - - 170507 Hendrik Olde
2017-04-05 09:43:29
A
37. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-04-03 15:53:17
A
38. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-04-03 15:41:13
A
39. Rodin Robert 1556 1678 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:32:12
A
40. Romanov Ivan 1627 1445 1445 M 2008 - - - 161235 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 11:04:18
A
41. Sapeshko Sergei       M 2003 - - - 170518 Hendrik Olde
2017-04-05 17:44:30
A
42. Serzhant Aleksandr 1347 1292 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-04-04 16:21:19
A
43. Shishkanov Platon       M 2007 - - - 170525 Hendrik Olde
2017-04-05 17:41:11
A
44. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-04-03 16:14:03
A
45. Skatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-04-03 16:14:26
A
46. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:17:53
A
47. Smorodkin Kirill 1616 1848 1847 M 2005 - - - 120623 Hendrik Olde
2017-04-05 09:39:21
A
48. Sologub Juri       M 2008 - - - 170523 Hendrik Olde
2017-04-05 17:39:58
A
49. Timošin Andrei 1979 2009 2044 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 11:23:27
A
50. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-04-03 15:53:03
A
51. Veerik Oleg 1547 1570 1605 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 120117 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:16:56
A
52. Zubehhin Aleksei 1862 1829 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2017-04-03 15:52:36
A
53. Šilkin Aleksei 1673 1696 1654 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:31:44
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrijaškina Anastassia 1608 1615 1615 N 2000 Narva SK Maletäht 111025 Maris Korstin
2017-04-03 15:49:22
B
2. Beljajeva Diana 1477 1629 1645 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Hendrik Olde
2017-04-05 09:16:28
B
3. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-04-03 16:14:39
B
4. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:38:52
B
5. Karpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-04-04 16:22:18
B
6. Krivitskaja Anastassia 1602 1569 1569 N 2003 Narva SK Maletäht 140424 Maris Korstin
2017-04-03 15:50:38
B
7. Leontjeva Aleksandra 1460 1520 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:42:20
B
8. Moissejeva Anastassia 1735 1608 1608 N 1999 Narva SK Maletäht 080531 Maris Korstin
2017-04-03 15:47:58
B
9. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-04-05 08:48:10
B
10. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Hendrik Olde
2017-04-05 08:48:10
B
11. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:37:06
B
12. Rogaten Varvara 1577 1594 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-04-03 15:40:48
B
13. Rudnik Viktoria 1650 1730 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2017-04-05 10:20:09
B
14. Shchedrova Tatiana       N 2004 - - - 170513 Hendrik Olde
2017-04-05 17:42:53
B
15. Timofejeva Juliana 1298 1363 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:39:42
B
16. Tkachenko Jekaterina 1598 1666 1666 N 2002 Narva SK Maletäht 100507 Leonid Pelešev
2017-04-04 15:36:44
B
17. Usarova Evita       N 2003 - - - 170514 Hendrik Olde
2017-04-05 17:43:11
B
18. Vorobieva Varvara       N 2004 - - - 170512 Hendrik Olde
2017-04-05 17:42:32
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017