Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK sari SÜGIS 2020 / Vello Kiiveri mälestusturniir A- ja B-turniir   ( id=759 )
05. detsember 2020 (kell 10:45) - 05. detsember 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
04. detsember 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (01. detsember 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on 7€, seeniorid (sa 1950 ja vanemad) 5€, Tallinna MK noored 4€. Hilinejad +2€.
Võistlus korraldatakse maletreener Vello Kiiveri mälestuseks. Võistlustel saavad osaleda kõik maletajad, kes kannavad võistluste ajal maski! A- turniir - täiskasvanud ja kõik soovijad; B-turniir – U14 (reit kuni 1800); Võistlustel on eriauhinnad Vello Kiiveri kunagistele õpilastele.
IO Hendrik Olde tel 5142625
31
Kokku
20
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkimov Filipp 1937 1955 1903 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Filipp Akimov
2020-12-03 16:49:38
2.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-12-03 15:45:31
3.AKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-11-27 11:35:16
4.AKrivenko Dion 1939 2087 2017 M 2005 Kadrioru MK 130513 Hendrik Olde
2020-12-05 11:20:18
5.AKull Tormi 1964 1993 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-12-03 13:51:06
6.AKušnir Roman 1821 1856 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-12-02 12:39:10
7.ALainevool Mirko 1554 1820 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Tiina Raud
2020-12-03 13:50:47
8.ALuik Ott-Robert 1501 1677 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2020-12-04 17:08:45
9.AMedar Marti 2049 2162 2236 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-11-15 12:01:28
10.AMogilnõi Jevgeni 1904 1809 1914 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2020-12-05 11:19:53
11.APaabo Priit 1826 1920 1920 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2020-12-05 11:20:06
12.ASavustyan Arseniy 1447 1518 1564 M 2007 MK Kaksikodad 080125 Hendrik Olde
2020-12-04 22:03:05
13.ASchmidt Mait 1751 1705 1638 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2020-11-23 12:05:31
14.ASepandi Jaak 1687 1681 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-11-15 14:05:27
15.ASinitsõna Anastassija 2145 2178 2104 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-12-04 12:16:12
16.ATimošin Aleksei 1444 1601 1544 M - - - 181306 Aleksei Timošin
2020-11-30 21:34:12
17.AVeski Rauno 1544 1705 1600 M 2001 MK Kaksikodad 180331 Rauno Veski
2020-12-04 18:16:09
18.AZarovski Mihhail 1837 1689 1756 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2020-12-05 11:20:26
19.AZhukov Vitali 0 0 0 M 1994 u-23649 Hendrik Olde
2020-12-04 17:42:45
20.AŠnurov Daniil 1890 2054 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2020-12-04 15:18:05
21.BAasma Sander 1133 1213 1130 M 2008 Rae Huvialakool 180504 Tiina Raud
2020-12-03 13:51:54
22.BCherentsov Mikhail 1343 1538 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-12-04 16:06:17
23.BDukov Vladimir 1423 1701 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-12-04 08:35:40
24.BHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-12-02 09:38:38
25.BMaapalu Ralf 1312 1488 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-11-29 14:12:37
26.BOrlova Sofiya 1349 1327 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-12-03 15:45:31
27.BPallum Rasmus 1531 1734 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-12-03 13:52:18
28.BPritulina Nadezda 1286 1487 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-12-01 12:46:03
29.BRoots Lem-Leonhard 1313 1483 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-12-03 13:52:51
30.BSchneider Uku 1500 1657 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-12-02 12:45:56
31.BSizov Lev 1426 1551 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-12-01 12:45:46