Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK sari SÜGIS 2020 (VI etapp) / SK Reval-Sport võistlus Anto Remmeli mälestuseks   ( id=758 )
14. november 2020 (kell 10:45) - 14. november 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. november 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi koostöös SK-ga Reval-Sport
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (28. oktoober 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on 7€, seeniorid (sa 1950 ja vanemad) 5€, Tallinna MK ja SK Reval-Sport noored 4€. Hilinejad +2€.
Turniir on pühendatud kauaaegse SK Reval-Sport maletaja Anto Remmeli mälestusele. Anto osales klubi liikmena Eesti klubide MV-l alates 1996. aastast, aidates klubil aastate jooksul võita Eesti MV-lt 15 medalit (4 kulda, 9 hõbedat, 2 pronksi). Võistluste auhinnad paneb välja SK Reval-Sport, sh A-turniiri võitjale on 60-päevane spordiklubi pakett, II kohale 30-päevane spordiklubi pakett jne. Lisaks on auhindadeks SK Reval-Sport sümboolikaga kingitused, veekeskuse perepääsmed ja Eesti Noorsooteatri kinkepiletid 2-le 2020/21 hooaja etendustele. Lisaks karikad 50+ ja 65+ parimale mehele ja naisele ning SK Reval-Sport parimatele erinevates vanuseklassides. Kiirturniiride sarjas saavad osaleda KÕIK MALETAJAD! Kokku toimub 9 võistlust, sh 3 etappi online-turniriidena. A- turniir - täiskasvanud ja kõik soovijad; B-turniir – U14 (reit kuni 1800); C-turniir – U10 (reit kuni 1500). Sarja koondarvestusse läheb viie parema turniiri tulemus ning koondarvestuse auhinnafond on 30% laekuvatest osavõtutasudest.
IO Hendrik Olde tel 5142625
58
Kokku
28
Grupp A
14
Grupp B
16
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Sergey 1397 1450 1462 M 1974 - - - 180552 Monika Tsõganova
2020-11-12 19:00:13
2.ABlokhin Sofia 1976 2072 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-11-10 16:58:11
3.AGross Uku 1390 1458 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2020-11-12 21:27:12
4.AIvanov Aleksandr 1627 1715 1727 M 1984 - - - 180784 Monika Tsõganova
2020-11-08 14:45:55
5.AKais Kaarel 1397 1666 1613 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-11-12 10:55:53
6.AKestlane Harry 1835 1741 1865 M 1965 - - - 030142 Hendrik Olde
2020-11-14 11:21:23
7.AKokk Karl Mattias 1737 1853 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-11-11 09:59:28
8.AKrivenko Dion 1939 2087 2017 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-11-08 20:26:08
9.AKull Tormi 1964 1993 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-11-11 16:25:07
10.AKušnir Roman 1821 1856 1869 M 1983 - - - 030192 Roman Kušnir
2020-11-03 21:24:43
11.ALaanemets Emil 1491 1648 1616 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2020-11-12 21:25:11
12.ALainevool Mirko 1554 1820 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-11-12 22:31:44
13.ALevchenko Marina 1608 1770 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-11-12 00:01:09
14.ALiebert Robin 1310 1593 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2020-11-11 11:34:20
15.AMedar Marti 2049 2162 2236 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2020-10-25 19:08:21
16.AMogilnõi Jevgeni 1904 1809 1914 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2020-11-14 11:21:31
17.AMurumaa Magnus 1240 1324 1340 M 2002 SK Reval-Sport 181080 Ervin Liebert
2020-11-12 20:05:19
18.ANeff Sergei 2176 2187 2222 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2020-11-14 11:21:39
19.ANestor Kaarel 2175 2300 2308 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2020-10-27 15:43:40
20.APadari Tuudur Jakob 1706 1728 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Tiina Raud
2020-11-12 13:54:29
21.APõldoja Ants 1902 1779 1864 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2020-10-30 11:40:10
22.ASaraikin Sergei 1917 1714 1864 M 1934 - - - mk 030365 Hendrik Olde
2020-11-14 11:21:13
23.ASchmidt Mait 1751 1705 1638 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2020-10-29 09:47:14
24.ASepandi Jaak 1687 1681 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-10-28 10:09:42
25.ASinitsõna Anastassija 2145 2178 2104 N 2004 Malekool 64 WFM 120178 Anastassija Sinitsõna
2020-11-05 22:05:55
26.ATimošin Aleksei 1444 1601 1544 M - - - 181306 Aleksei Timošin
2020-11-11 01:48:07
27.AVeiper Andres 2068 2032 2016 M 1978 SK Reval-Sport 030507 Ervin Liebert
2020-11-11 11:34:37
28.AŠnurov Daniil 1890 2054 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-11-12 19:39:43
29.BAleksejev Artjom 1386 1543 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-11-11 17:02:35
30.BBušujeva Jelizaveta 1530 1512 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Hendrik Olde
2020-11-03 22:41:01
31.BDudakov Andrei 1431 1557 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-11-03 20:38:51
32.BHaapsal Maria Ioanna 1576 1617 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-11-10 09:11:48
33.BHõim Andreas Rey 1003 1051 1103 M SK Reval-Sport 181339 Ervin Liebert
2020-11-11 11:36:08
34.BLiebert Teodor 1000 1007 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2020-11-12 20:04:39
35.BLiebert Tristjan 1016 1007 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2020-11-12 20:04:39
36.BLillend Fredi 1143 1295 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2020-11-14 06:32:12
37.BMaapalu Ralf 1312 1488 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-11-09 21:47:17
38.BOrgse Kalev 1000 1159 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2020-11-11 11:35:27
39.BPallum Rasmus 1531 1734 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-11-11 16:24:50
40.BSai Oskar 1065 1222 1061 M 2009 Rae Huvialakool 180810 Rainer Raud
2020-11-13 12:12:14
41.BStepanov Roman 1229 1321 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-11-12 00:00:13
42.BTaro Marko 1317 1450 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-11-12 16:37:52
43.CAndrejev Mihhail 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-23407 Natalia Glušakova
2020-11-11 14:39:33
44.CBalabonin Matvei 1223 1314 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-11-12 19:00:13
45.CBlokhin Georg 1131 1275 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-11-10 16:58:11
46.CDukova Sofia 1078 1130 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-11-11 20:10:40
47.CGilan Daniel 0 0 0 M 2013 MA Vabaettur u-23406 Natalia Glušakova
2020-11-11 14:29:25
48.CIvanov Denis 1127 1206 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-11-05 16:42:20
49.CJarts Nikita 1269 1236 1290 M 2010 Kadrioru MK 171202 Nikita Jarts
2020-11-11 09:57:37
50.CKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-11-12 10:56:53
51.CPunning Andero 1011 1175 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2020-10-23 18:37:19
52.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-11-10 16:58:11
53.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-11-10 16:58:11
54.CRüdiger Maria Helena 1099 1278 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-10-12 19:43:05
55.CShestakov Sebastian 1000 1049 1064 M 2011 MK Areng 181323 Monika Tsõganova
2020-11-12 16:23:22
56.CTolmachev Artem 1171 1209 1271 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-11-02 20:50:02
57.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2020-11-13 13:44:44
58.CYurov Maxim 0 0 0 M 2012 MA Vabaettur u-23405 Natalia Glušakova
2020-11-11 14:26:43