Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK üle-eestiline sari SÜGIS 2020 (IV etapp) Maleklubi Kaksikodad lahtised MV-d   ( id=757 )
24. oktoober 2020 (kell 10:45) - 24. oktoober 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. oktoober 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi koostöös Maleklubiga Kaksikodad
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (06. oktoober 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on 7€, seeniorid (sa 1950 ja vanemad) 5€, Tallinna MK ja MK Kaksikodad noored 4€. Hilinejad +2€.
Võistlustel selgitatakse MK Kaksikodad meistrid järgmistes vanuseklassides: täiskasvanud, U18, U16, U14, U12, U10, U8. Iga vanuseastme meistrit autasustatakse meistrikarikaga. Lisaks klubi poolt loosi- ja eriauhinnad! Kiirturniiride sarjas saavad osaleda KÕIK MALETAJAD! Kokku toimub 9 võistlust, sh 3 etappi online-turniriidena. A- turniir - täiskasvanud ja kõik soovijad; B-turniir – U14 (reit kuni 1800); C-turniir – U10 (reit kuni 1500). Sarja koondarvestusse läheb viie parema turniiri tulemus ning koondarvestuse auhinnafond on 30% laekuvatest osavõtutasudest.
IO Hendrik Olde tel 5142625; FT Rainer Raud tel 5155864
59
Kokku
23
Grupp A
14
Grupp B
22
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Sergey 1397 1388 1462 M 1974 - - - 180552 Monika Tsõganova
2020-10-20 11:29:54
2.ABlokhin Sofia 2023 2060 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-10-21 19:51:26
3.ADomoskanov Ivan 1739 1439 1315 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2020-10-24 11:30:16
4.AKais Kaarel 1397 1574 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-09-28 09:34:21
5.AKokk Karl Mattias 1737 1821 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-10-23 18:37:02
6.AKõlar Karl-Ustav 1646 1705 1615 M 2004 MK Kaksikodad 150203 Rainer Raud
2020-10-22 13:56:01
7.AKrivenko Bogdan 0 0 0 M 1990 - - - 181350 Tarmo Tuul
2020-10-24 10:41:48
8.AKull Tormi 1842 1930 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-10-20 12:53:46
9.ALainevool Mirko 1554 1796 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-10-22 16:10:00
10.ALiebert Robin 1310 1550 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2020-10-22 16:44:20
11.ALuik Ott-Robert 1501 1658 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2020-10-22 09:24:31
12.AMurumaa Magnus 1240 1316 1340 M 2002 SK Reval-Sport 181080 Ervin Liebert
2020-10-23 11:17:58
13.AMurumaa Mathias 0 0 0 M 2005 - - - 181340 Tarmo Tuul
2020-10-24 05:48:29
14.ANaestema Joonas Aditya 1656 1636 1701 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-10-13 18:44:12
15.APedoson Georg Aleksander 2231 2353 2240 M 2004 MK Kaksikodad 110715 Rainer Raud
2020-10-21 21:16:02
16.APotapenko Deniss 1367 1384 1317 M 1994 MK Kaksikodad 040384 Rainer Raud
2020-10-13 11:03:16
17.ARaag Ardi 1955 2009 1813 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-10-22 19:09:13
18.ASchmidt Mait 1751 1640 1638 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Rainer Raud
2020-10-13 11:04:16
19.ASepandi Jaak 1687 1675 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-10-21 15:05:08
20.ATimošin Aleksei 0 0 0 M - - - 181306 Aleksei Timošin
2020-10-03 18:18:33
21.ATomson Mikk 1670 1770 1585 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2020-10-23 12:19:59
22.AUrgas Jaan 1675 1755 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-10-20 00:01:38
23.AZarovski Mihhail 1837 1692 1725 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2020-10-24 11:30:25
24.BAnga Mart 1152 1252 1272 M 2007 MK Kaksikodad 150223 Mart Anga
2020-10-18 14:36:49
25.BDudakov Andrei 1455 1604 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-10-12 23:29:54
26.BDukov Vladimir 1411 1654 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-10-19 19:04:02
27.BHaapsal Maria Ioanna 1579 1589 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-10-13 10:30:20
28.BJõgi Henry 1336 1429 1450 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2020-10-18 15:29:45
29.BKärner Kert 1179 1318 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-10-21 11:54:10
30.BKöösel Hans Georg 1571 1644 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-10-19 08:47:33
31.BLiebert Teodor 1000 1016 1007 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2020-10-22 16:46:48
32.BLiebert Tristjan 1016 1013 1106 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2020-10-22 16:46:48
33.BMaapalu Ralf 1332 1500 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-10-22 15:47:59
34.BOrgse Kalev 1000 1144 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2020-10-23 15:32:44
35.BPallum Rasmus 1531 1663 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Tiina Raud
2020-10-20 12:54:21
36.BRoots Lem-Leonhard 1313 1379 1431 M 2007 Rae Huvialakool 160106 Tiina Raud
2020-10-20 12:54:38
37.BSnitsarenko Ilja 1417 1447 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-10-23 09:03:39
38.CAkulistõi Andrei 1135 1206 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-10-08 10:25:21
39.CBalabonin Matvei 1223 1278 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-10-20 11:29:54
40.CBlokhin Georg 1127 1269 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-10-21 19:51:26
41.CDukova Sofia 1004 1090 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-10-23 12:31:22
42.CIvanov Denis 1078 1167 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-10-22 15:43:15
43.CKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-09-28 09:35:10
44.CKrivenko Jaromir 1049 1072 1111 M 2013 MK Areng 180714 Jaromir Krivenko
2020-10-19 22:05:31
45.CLuik Elo-Mirtel 1036 1220 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Rainer Raud
2020-10-20 23:12:04
46.CPrett Melissa 0 0 0 N 2013 MK Kaksikodad 181343 Tarmo Tuul
2020-10-24 05:48:18
47.CRajandu Aaron 1432 1412 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-10-21 22:01:27
48.CReinholm Karl Kristjan 1000 1126 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-10-22 09:22:24
49.CReinsalu Timur 1149 1292 1248 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2020-10-22 22:35:46
50.CRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-10-08 10:24:50
51.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-10-22 09:34:54
52.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-10-22 09:34:54
53.CRüdiger Maria Helena 1185 1222 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-08-29 18:17:25
54.CSarapu Aron 0 0 0 M 2012 Rae Huvialakool 181268 Rainer Raud
2020-10-20 23:14:05
55.CShchiry Roman 1188 1116 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Roman Shchiry
2020-10-22 23:57:01
56.CShestakov Sebastian 0 0 0 M 2011 MK Areng 181323 Monika Tsõganova
2020-10-15 21:45:52
57.CToomast Nora 1047 1103 1147 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2020-10-18 16:43:06
58.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2020-10-16 12:13:41
59.CTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2020-10-16 12:13:41