Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK üle-eestiline sari SÜGIS 2020 (III etapp) / P. Kerese nim Nõmme MK IV kiirturmiir AVATUD NÕMME   ( id=756 )
03. oktoober 2020 (kell 10:45) - 03. oktoober 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
02. oktoober 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2020 )
Muutis: Hendrik Olde  (21. september 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on 7€, seeniorid (sa 1950 ja vanemad) 5€, Tallinna MK noored 4€. Hilinejad +2€.
Kiirturniiride sarjas saavad osaleda KÕIK MALETAJAD! Kokku toimub 9 võistlust, sh 3 etappi online-turniriidena. A- turniir - täiskasvanud ja kõik soovijad; B-turniir – U14 (reit kuni 1800); C-turniir – U10 (reit kuni 1500). Sarja koondarvestusse läheb viie parema turniiri tulemus ning koondarvestuse auhinnafond on 30% laekuvatest osavõtutasudest. Parematele medalid P. Kerese nim Nõmme Maleklubilt, eri- ja loosiauhinnad OÜ-lt Skvaier
IO Hendrik Olde tel 5142625
52
Kokku
12
Grupp A
11
Grupp B
29
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Sergey 1397 1409 1462 M 1974 - - - 180552 Monika Tsõganova
2020-10-02 09:33:34
2.ABlokhin Sofia 1995 2069 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-10-02 08:35:33
3.ADomoskanov Ivan 1739 1406 1385 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2020-10-03 12:47:07
4.AIoganson Oleg 1860 1693 1709 M 1972 - - - 030102 Hendrik Olde
2020-10-03 12:46:59
5.AIvanov Aleksandr 1627 1712 1727 M 1984 - - - 180784 Monika Tsõganova
2020-09-24 23:43:53
6.AKais Kaarel 1397 1612 1587 M 1974 Harjumaa 170526 Kaarel Kais
2020-09-20 23:21:36
7.AKokk Karl Mattias 1737 1846 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-10-01 11:34:58
8.AÕim Mikk Kaarel 1516 1624 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-10-01 13:34:22
9.ASmirnov Dmitri 1351 1577 1472 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2020-10-02 17:20:05
10.ASmirnova Jekaterina 1661 1688 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-10-02 17:19:43
11.ATamm Erik 1411 1503 1495 M 1988 - - - 161255 Hendrik Olde
2020-10-02 17:27:52
12.ATimošin Aleksei 1444 1544 1544 M - - - 181306 Aleksei Timošin
2020-09-22 15:29:17
13.BAnga Mart 1152 1249 1272 M 2007 MK Kaksikodad 150223 Mart Anga
2020-10-01 11:09:21
14.BDukov Vladimir 1423 1682 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-09-30 19:03:01
15.BHõim Andreas Rey 0 0 0 M 2006 Sk Reval Sport u-22892 Ervin Liebert
2020-10-02 16:40:10
16.BKuzmina Oleksandra 1231 1327 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-10-01 09:18:46
17.BKöösel Hans Georg 1571 1640 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-10-02 15:05:22
18.BLeito Erik 1299 1371 1333 M 2008 Tallinna Nõmme Huvikool 180516 Erik Leito
2020-10-01 21:09:24
19.BLillend Fredi 1143 1288 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Hendrik Olde
2020-10-02 21:27:50
20.BMaapalu Ralf 1312 1482 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-10-01 14:57:52
21.BMaksimova Irena 1015 1156 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2020-10-01 09:19:04
22.BOrlova Sofiya 1349 1333 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-10-02 08:35:33
23.BRajandu Aaron 1411 1401 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-09-19 23:26:45
24.CAkulistõi Andrei 1187 1234 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-09-29 18:44:00
25.CAndreeva Olga 1009 1018 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-10-01 09:20:32
26.CBalabonin Matvei 1223 1301 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-09-29 15:24:51
27.CBlokhin Georg 1108 1285 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-10-02 08:35:33
28.CDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1052 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-10-01 09:17:42
29.CDukova Sofia 1043 1131 1020 N 2011 MK Areng 080126 Rainer Raud
2020-09-30 19:03:01
30.CIvanov Denis 1105 1173 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-09-24 23:43:53
31.CJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-10-01 09:17:10
32.CJeltsova Jelizaveta 1000 1013 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-10-01 09:17:10
33.CKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-09-20 23:20:37
34.CLuik Elo-Mirtel 1036 1242 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2020-10-02 09:20:18
35.CMazajev Ilja 1005 1000 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-10-01 09:18:28
36.CPaap Juri 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181274 Sergey Titov
2020-10-01 09:22:28
37.CPeus Mihhail 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2020-10-01 09:28:13
38.CPunning Andero 1011 1195 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2020-09-19 19:53:05
39.CRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-09-28 08:25:07
40.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-10-02 08:35:33
41.CRüdiger Maria Helena 1185 1276 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-08-29 18:16:47
42.CShchiry Roman 1161 1114 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-10-02 08:35:33
43.CShestakov Sebastian 1000 1064 1064 M 2011 MK Areng 181323 Monika Tsõganova
2020-10-01 17:48:39
44.CTolmachev Artem 1171 1233 1271 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-09-29 16:49:23
45.CToomast Nora 1047 1095 1147 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2020-09-28 08:15:08
46.CTorkin Albert 0 0 0 M 2012 MK Kaksikodad 181192 Rainer Raud
2020-10-01 11:22:04
47.CTorkin Edward 0 0 0 M 2010 MK Kaksikodad 180762 Rainer Raud
2020-10-01 11:22:04
48.CTrempel Vladislav 1000 1041 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2020-10-01 09:21:51
49.CTšernov Jevgeni 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181273 Sergey Titov
2020-10-01 09:24:17
50.CValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2020-10-02 16:32:00
51.CVasilieva Vasilisa 0 0 0 N 2013 Maleklubi Lootus 181272 Hendrik Olde
2020-10-02 21:10:13
52.CVasilieva Veronika 0 0 0 N 2011 Maleklubi Lootus 180818 Hendrik Olde
2020-10-02 21:10:13