Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
6. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2020 (I etapp) täiskasvanud ja noored   ( id=755 )
06. september 2020 (kell 10:45) - 06. september 2020 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
05. september 2020, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (27. august 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtutasu on 7€, seeniorid (sa 1950 ja vanemad) 5€, Tallinna MK noored 4€. Hilinejad +2€.
Kiirturniiride sarjas saavad osaleda KÕIK MALETAJAD! Kokku toimub 9 võistlust, sh 3 etappi online-turniriidena. A- turniir - täiskasvanud ja kõik soovijad; B-turniir – U14 (reit kuni 1800); C-turniir – U10 (reit kuni 1500). Sarja koondarvestusse läheb viie parema turniiri tulemus ning koondarvestuse auhinnafond on 30% laekuvatest osavõtutasudest.
IO Hendrik Olde tel 5142625
59
Kokku
17
Grupp A
22
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 2023 2060 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-09-05 07:36:16
2.AKasak Roman 1200 1439 1280 M 1997 Vanad Olümpiaalad 061005 Roman Kasak
2020-08-30 17:45:29
3.AKikas Olari 1136 1438 1296 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-08-29 20:40:52
4.AKokk Karl Mattias 1737 1821 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-09-05 16:27:35
5.AKõlar Johan-Eerik 1723 1802 1711 M 1994 MK Kaksikodad 141220 Johan-Eerik Kõlar
2020-09-03 16:12:49
6.AKull Tormi 1842 1930 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-09-02 21:57:30
7.ALainevool Mirko 1554 1796 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-09-05 09:55:51
8.ALiebert Robin 1310 1550 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2020-09-05 11:20:10
9.ALuik Ott-Robert 1501 1658 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2020-09-01 09:21:19
10.ANaestema Joonas Aditya 1656 1636 1701 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2020-09-05 11:01:47
11.AÕim Mikk Kaarel 1555 1651 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-09-04 21:48:46
12.AOlde Karl Erik 1904 1979 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-09-05 20:23:52
13.APadari Tuudur Jakob 1706 1736 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-09-02 21:58:41
14.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2020-09-05 17:52:19
15.ATomson Mikk 1670 1770 1585 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2020-09-04 19:33:46
16.AUrgas Jaan 1675 1755 1803 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2020-09-02 13:48:44
17.AVipp Venno 1671 1874 1894 M 1993 MK Kaksikodad 180317 Venno Vipp
2020-09-03 16:36:46
18.BAleksejev Artjom 1376 1511 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-09-02 19:34:39
19.BAnga Mart 1152 1252 1272 M 2007 MK Kaksikodad 150223 Mart Anga
2020-09-03 19:26:03
20.BCherentsov Mikhail 1335 1536 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-09-04 09:36:42
21.BDanilina Diana 1395 1427 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-09-05 17:52:19
22.BDudakov Andrei 1455 1604 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-08-30 08:36:04
23.BDukov Vladimir 1411 1654 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-09-02 22:03:08
24.BHaapsal Maria Ioanna 1579 1589 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-09-03 11:36:59
25.BKällo Kaur 1164 1365 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Rainer Raud
2020-09-04 11:30:07
26.BKärner Kert 1179 1318 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-09-04 10:47:07
27.BKöösel Hans Georg 1571 1644 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2020-09-05 10:30:17
28.BLeifer Anatoli 1000 1048 1063 M 2009 Vabaettur 180742 Natalia Glušakova
2020-09-03 16:10:36
29.BLillend Fredi 1143 1287 1116 M 2008 Tallinna MK 180770 Fredi Lillend
2020-09-04 16:23:32
30.BMaapalu Ralf 1332 1500 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ralf Maapalu
2020-09-05 00:06:23
31.BOrgse Kalev 1000 1144 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2020-09-05 16:28:57
32.BOrlova Sofiya 1271 1349 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-09-04 09:36:42
33.BOzols Robert Taaniel 1000 1058 1083 M 2009 Rae Huvialakool 180938 Hendrik Olde
2020-09-05 20:23:36
34.BPallum Rasmus 1531 1663 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-09-02 21:59:11
35.BPiir Kristjan 1193 1232 1317 M 2009 Vabaettur 180741 Natalia Glušakova
2020-09-04 22:09:14
36.BPritulina Nadezda 1296 1482 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-09-05 17:52:19
37.BSchneider Uku 1500 1669 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-09-03 11:56:11
38.BSizov Lev 1470 1634 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-09-05 17:52:19
39.BStepanov Roman 1229 1356 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-09-02 19:33:41
40.CAkulistõi Andrei 1135 1206 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-08-31 10:34:07
41.CBalabonin Matvei 1223 1278 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-09-02 16:42:31
42.CBeloshapkin Artur 1000 1023 1006 M 2010 Vabaettur 180761 Artur Beloshapkin
2020-09-04 14:13:23
43.CBlokhin Georg 1127 1269 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-09-05 07:36:16
44.CDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1032 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Hendrik Olde
2020-09-05 16:43:53
45.CDukova Sofia 1004 1090 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-08-31 10:33:37
46.CIvanov Denis 1078 1167 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-09-03 16:28:43
47.CJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-09-03 08:11:36
48.CJeltsova Jelizaveta 1000 1014 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-09-03 08:11:36
49.CLuik Elo-Mirtel 1036 1220 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2020-09-01 09:20:37
50.CMaapalu Getter 0 0 0 N 2010 SK Reval-Sport u-22465 Hendrik Olde
2020-09-05 16:45:20
51.CPunning Andero 1003 1186 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2020-09-05 10:25:07
52.CRajandu Aaron 1432 1412 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-08-30 00:27:12
53.CRoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-08-30 08:49:31
54.CRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-09-04 09:36:42
55.CRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-09-04 09:36:42
56.CRüdiger Maria Helena 1185 1222 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Maria Helena Rüdiger
2020-08-29 18:11:30
57.CShchiry Roman 1188 1116 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-09-04 09:36:42
58.CTolmachev Artem 1171 1270 1271 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-09-02 10:33:11
59.CToomast Nora 1047 1103 1147 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2020-08-31 16:29:34