Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Leonid Pelešev Memoriaal   ( id=751 )
05. september 2020 (kell 11:00) - 05. september 2020 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva
NLL, Partisani 2
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Narva SK Maletaht
KontaktKONTAKT
ur.tsil@nitsrok_siram
Info sisestajaSISESTAJA
Maris Korstin  (24. august 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sec
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5 EUR
1 koht - 100 eur + karikas + medal 2 koht - 75 eur + medal 3 koht - 50 eur + medal
58118865
54
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2021 2107 2065 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-09-02 14:00:40
2.AAkulistõi Andrei 1135 1206 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-08-31 10:34:31
3.AAndrijaškin Deniss 2137 2109 2027 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2020-08-30 18:00:38
4.ABarkaševa Sofia 1759 1815 1738 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-08-24 23:43:49
5.ABitkova Elizavetta 1598 1730 1698 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Maris Korstin
2020-09-03 21:16:57
6.ABlokhin Sofia 2023 2060 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Maris Korstin
2020-08-31 14:11:23
7.ABuiko Aleksandr 0 0 0 M 2009 Narva SK Maletäht 180808 Maris Korstin
2020-09-03 23:39:50
8.ADanilina Diana 1395 1427 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-09-03 10:20:21
9.ADubrovin Robert 2224 2378 2333 M 1986 MK Kuningas mk 030046 Robert Dubrovin
2020-09-01 13:43:50
10.ADunajev Nikolai 1745 1864 1799 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2020-09-03 08:10:04
11.AEast Marek 1366 1386 1447 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2020-09-03 22:03:29
12.AFirstov Juri 2184 2231 2189 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2020-08-26 19:16:08
13.AGavrilov Juri 1875 1844 1843 M 1951 Narva MK Kaissa 111109 Maris Korstin
2020-09-02 16:59:40
14.AGolubenko Valeri 2285 2366 2390 M 1961 SK Diagonaal m 030061 Maris Korstin
2020-09-03 23:34:17
15.AGorkov Kirill 1308 1372 1241 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Roman Jezov
2020-08-27 08:45:33
16.AHaapsal Maria Ioanna 1579 1589 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Roman Jezov
2020-08-25 11:59:41
17.AIvanova Ksenija 1365 1410 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-08-25 10:09:01
18.AJezov Roman 2318 2327 2381 M 1990 Kadrioru MK FM 030101 Roman Jezov
2020-08-24 22:20:32
19.AKovaljov Deniss 2320 2334 2277 M 1981 MK Faalanks m 030173 Maris Korstin
2020-09-01 01:23:21
20.AKrivenko Dion 1939 2034 1950 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-08-24 19:09:24
21.AKukk Sander 2254 2423 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2020-08-30 01:28:14
22.AKuldmaa Tanel 1629 1617 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2020-09-03 00:03:44
23.AKuzmina Oleksandra 1231 1283 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-09-02 12:04:29
24.ALazojev Mark 1497 1575 1499 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2020-08-25 15:51:17
25.AMakarov Gleb 1521 1741 1621 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-09-03 00:04:04
26.ANikitin Arseni 1742 2049 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-08-24 23:17:38
27.ANovikov Sergei 1725 1797 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Maris Korstin
2020-08-31 12:52:08
28.APoluektova Arina 1552 1696 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2020-08-24 23:17:50
29.APomaznev Aleksei 1428 1577 1379 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-09-03 21:06:11
30.APritulina Nadezda 1296 1482 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-09-03 10:20:21
31.APritulina Svetlana 2023 1931 1828 N 1971 SK Valge Ratsu WCM 030596 Svetlana Pritulina
2020-09-03 10:20:21
32.AProtassov Vlad 2064 2016 2026 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-08-24 23:18:01
33.AProtassova Evelina 1165 1265 1238 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-08-28 13:54:05
34.ARikas Artur 1811 1819 1835 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Artur Rikas
2020-08-25 07:19:33
35.ARodin Robert 1541 1638 1626 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-09-02 16:59:23
36.ASadekov Maksim 1912 1967 1983 M 2007 - - - 150242 Maksim Sadekov
2020-08-27 12:55:09
37.ASiroš Ilja 2383 2304 2243 M 1998 Sillamäe SK Kalev IM 050525 Ilja Siroš
2020-08-31 11:25:57
38.ASizov Lev 1470 1634 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-09-03 10:20:21
39.ASmirnov Dmitri 1351 1564 1472 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Dmitri Smirnov
2020-08-29 08:59:45
40.ASmirnova Jekaterina 1661 1707 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Maris Korstin
2020-08-28 13:53:57
41.ASnitsarenko Igor 1762 1887 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-08-31 08:42:14
42.ASnitsarenko Ilja 1417 1447 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-08-31 08:42:14
43.ATihhonov Jevgeni 1470 1580 1573 M 1971 Narva MK Kaissa 180227 Maris Korstin
2020-09-02 16:59:51
44.ATimošin Andrei 2176 2205 2278 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Maris Korstin
2020-08-31 12:52:27
45.ATolmatšov Eduard 2153 2179 2132 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Maris Korstin
2020-08-26 18:53:06
46.ATsõganova Monika 2081 2071 2078 N 1969 MK Areng WIM 030620 Monika Tsõganova
2020-08-25 13:14:23
47.AVaino Einar 1883 1891 1950 M 1951 SK Diagonaal 030493 Maris Korstin
2020-08-31 12:52:16
48.AVaino Nikita 1909 1991 1965 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2020-08-31 12:53:11
49.AVergun Dmitri 2154 2137 2109 M 1979 Narva SK Maletäht mk 030508 Maris Korstin
2020-08-28 13:53:47
50.AVirgus Andrei 1945 1931 1931 M 1994 Narva MK Kaissa 030518 Maris Korstin
2020-09-02 16:59:57
51.AVolodin Aleksander 2444 2499 2509 M 1990 SK Diagonaal GM 030519 Aleksander Volodin
2020-09-02 22:45:35
52.AZavoronkov Vladimir 2376 2372 2372 M 1976 Narva MK Kaissa IM 030442 Maris Korstin
2020-08-30 18:01:02
53.AŠadrina Eva 1569 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-08-25 12:00:09
54.AŠiškov Andrei 2405 2382 2340 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2020-09-01 09:03:11