Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NEIDUDE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=730 )
19. september 2020 (kell 11:00) - 19. september 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide
Hillar Hanssoo põhikoolis (Paide, Kooli 1)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Paide Maleklubiga.
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (07. august 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8€ osaleja kohta, hind sisaldub ka lõunasöök
A-G18, B-G16, C-G14, D-G12, E-G10, F-G8
46
Kokku
2
Grupp A
11
Grupp C
7
Grupp D
17
Grupp E
9
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABeljajeva Diana 1477 1578 1661 N 2003 Maleklubi Lootus 121007 Sergey Titov
2020-08-22 19:30:52
2.ABitkova Elizavetta 1598 1754 1698 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2020-08-22 19:30:27
3.CBlokhin Sofia 1995 2069 1933 N 2006 Maleklubi Vektor 140712 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:30:52
4.CDanilina Diana 1395 1427 1529 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:47:16
5.CEinmann Anette 1182 1315 1176 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2020-09-13 21:44:03
6.CIvanova Ksenija 1340 1427 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2020-09-07 18:11:13
7.CKarro Adeliis 1225 1236 1382 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2020-09-14 19:25:09
8.CKährik Maarja 1069 1265 1144 N 2006 Viljandi Huvikool 160421 Margit Simenson
2020-09-13 12:25:08
9.CLevchenko Marina 1608 1771 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2020-09-03 15:00:24
10.CMaksimova Irena 1015 1156 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2020-09-13 19:36:09
11.CPoluektova Arina 1516 1705 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2020-09-08 14:23:50
12.CPool Linda Maria 1484 1493 1559 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2020-09-13 18:02:50
13.CSmirnova Jekaterina 1661 1688 1644 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2020-08-22 19:31:36
14.DGrigorjeva Vera 1088 1016 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Maris Korstin
2020-08-30 15:16:03
15.DHaapsal Maria Ioanna 1569 1575 1446 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2020-09-09 15:35:47
16.DKuzmina Oleksandra 1231 1327 1199 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2020-08-22 19:32:10
17.DMelle Mia 0 0 0 N 2009 MK Kuningas u-22670 Margus Sööt
2020-09-14 08:52:33
18.DNikitina Anastasia 1000 1087 1037 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2020-08-31 14:13:20
19.DRogaten Varvara 1469 1479 1515 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2020-09-05 00:02:13
20.DŠadrina Eva 1566 1632 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-08-30 21:38:32
21.EAndreeva Olga 1009 1018 1019 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2020-08-22 19:34:27
22.EBeljajeva Elina 0 0 0 N 2011 Sillamäe SK Kalev u-22667 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:48:40
23.EDadon Eva 1000 1014 1005 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:27:14
24.EDmitrijeva Laura-Valeria 1000 1052 1092 N 2011 Maleklubi Lootus 180812 Sergey Titov
2020-08-22 19:34:01
25.EDukova Sofia 1043 1131 1020 N 2011 MK Areng 080126 Monika Tsõganova
2020-09-08 22:02:25
26.EJeltsova Jelizaveta 1000 1013 1076 N 2011 Maleklubi Lootus 180803 Sergey Titov
2020-08-22 19:32:43
27.EKarba Karoliina 1053 1116 1054 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2020-09-14 19:25:56
28.ELantova Jaroslava 1000 1011 1009 N 2011 Narva SK Maletäht 180924 Maris Korstin
2020-08-24 13:12:36
29.ELuik Elo-Mirtel 1036 1242 1025 N 2010 MK Kaksikodad 170813 Elo-Mirtel Luik
2020-09-01 09:19:34
30.EMändoja Madar 0 0 0 N 2010 Viljandi Huvikool u-22633 Margit Simenson
2020-09-13 12:27:52
31.ENikitina Anna 1000 1033 1085 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2020-08-31 14:13:20
32.EOrlova Sofiya 1349 1333 1510 N 2010 Maleklubi Vektor 170202 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:30:52
33.EPritulina Nadezda 1296 1490 1390 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:47:16
34.EProtassova Evelina 1181 1281 1238 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2020-08-30 15:18:27
35.ERemmelgas Mirjam 0 0 0 N 2010 Tartu Kalev u-22712 Andres Karba
2020-09-14 22:25:56
36.ERodina Alisa 1265 1214 1237 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2020-09-07 18:11:52
37.ERüdiger Maria Helena 1185 1276 1151 N 2010 Maleklubi Vektor 180896 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:30:52
38.FBert Alisa 0 0 0 N 2013 u-22672 Margus Sööt
2020-09-14 09:01:55
39.FGludina Alja 0 0 0 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180996 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:27:57
40.FKorstin Marta 1154 1189 1100 N 2012 Narva SK Maletäht 180463 Maris Korstin
2020-08-24 13:12:54
41.FLagoda Linda-Alisia 1026 1051 1045 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181174 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:28:17
42.FRüdiger Camilla Anna 0 0 0 N 2014 Maleklubi Vektor 181279 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:30:52
43.FRüdiger Emma Viktoria 0 0 0 N 2012 Maleklubi Vektor 181027 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:30:52
44.FSharkova Veronika 1002 1009 1022 N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 180894 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:27:37
45.FToomast Nora 1047 1095 1147 N 2012 MK Areng 181211 Monika Tsõganova
2020-09-08 22:02:55
46.FValadzko Maryia 0 0 0 N 2012 Maleklubi Lootus 180841 Sergey Titov
2020-08-22 19:35:43