E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Tallinna Maleklubi laste kiirturniiride sari`2017   ( id=73 )

Aeg 01. juuni 2017 (kell 10:30) - 01. juuni 2017 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 3 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene tn 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 31. mai 2017 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Tallinna Maleklubi Info sisestaja Info sisestaja Test Kasutaja  (00. ??? 0000 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg )ta( ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (20. aprill 2017 )
 
Osavõtumaks Osavõtutasu on 6€ (Tallinna MK liikmetele 3€)
Kontakttallinnamaleklubi (at) gmail.com Tel +3725142625
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 80 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Cherentsov Mikhail       M 2009 u-2557 Aleksander Dusman
2017-05-31 13:02:52
A
2. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-05-30 10:32:48
A
3. Köösel Hans Georg 1417 1617 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2017-05-28 20:08:54
A
4. Laanemets Loit   1144 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2017-05-31 19:33:03
A
5. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2017-05-29 21:14:23
A
6. Lillend Fredi       M 2009 EMAK u-2566 Margit Brokko
2017-05-31 19:20:53
A
7. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-05-29 21:22:50
A
8. Molotov Iko       M 2010 Tallinna MK 170528 Hendrik Olde
2017-05-29 14:09:28
A
9. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-05-29 21:23:22
A
10. Pljusnin Fjodor       M 2009 MK Chess Continent / EST u-2324 Oleg Kortšagin
2017-05-25 00:15:03
A
11. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-05-15 10:26:31
A
12. Reinsalu Timur   1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Hendrik Olde
2017-05-31 20:33:03
A
13. Riispapp Kert       M 2009 EMAK u-2565 Margit Brokko
2017-05-31 19:20:05
A
14. Shchiry Roman   1274 1274 M 2010 Mustamäe Loomingumaja 170557 Roman Shchiry
2017-05-30 12:31:05
A
15. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-05-29 09:26:28
A
16. Tsherenkov Jerofei       M Ma Vabaettur u-2560 Rainer Raud
2017-05-31 16:51:44
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasma Sten Andreas   1611 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2017-05-31 17:12:29
B
2. Barkaševa Sofia 1581 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-05-31 00:52:30
B
3. Jõgi Henry 1382 1589 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2017-05-27 12:36:22
B
4. Kaldmaa Janis 1590 1619 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-05-30 10:21:47
B
5. Kidron Alfred 1414 1547 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-05-31 10:26:42
B
6. Kivi Akira 1471 1648 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-05-31 10:44:54
B
7. Kokk Karl Mattias 1669 1736 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-05-27 11:04:40
B
8. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2017-05-29 21:14:50
B
9. Maapalu Ralf 1428 1538 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2017-05-31 19:33:33
B
10. Mellikov Miikael 1515 1601 1601 M 2007 Nõmme Noortemaja 150216 Rainer Raud
2017-05-31 10:42:27
B
11. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-05-26 11:25:36
B
12. Molotov Ian 1317 1508 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Hendrik Olde
2017-05-29 14:09:28
B
13. Naestema Leen 1168 1449 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2017-05-30 22:11:51
B
14. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-05-30 10:19:53
B
15. Pallum Rasmus 1442 1549 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2017-05-31 07:18:25
B
16. Poleštšuk Arseni   1588 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-05-30 10:27:00
B
17. Pool Linda Maria 1492 1556 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Andres Karba
2017-05-29 21:47:46
B
18. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2017-05-29 19:44:37
B
19. Rõtšagov Anton 1582 1724 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-05-31 00:51:24
B
20. Savustyan Arseni       M 2007 u-2465 Hendrik Olde
2017-05-29 11:43:51
B
21. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-05-29 20:09:48
B
22. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-05-15 10:27:02
B
23. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2017-05-25 11:09:02
B
24. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-05-29 09:26:28
B
25. Turo Ralf 1191 1565 1565 M 2007 Tallinna MK 160128 Ralf Turo
2017-05-31 19:43:28
B
26. Tšurakov Sergei 1314 1444 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-05-29 18:02:41
B
27. Vichterstein Andri 1376 1592 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2017-05-31 10:42:49
B
28. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-05-29 21:24:11
B
29. Šafigullin Raul       M 2008 MK Chess Continent / EST u-2426 Oleg Kortšagin
2017-05-28 21:52:59
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aedla Mariel 1533 1581 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-05-31 10:26:17
C
2. Anis Dinara 1605 1603 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-05-30 20:46:16
C
3. Bauman Grettel 1615 1582 1584 N 2006 Tallinna MK 140400 Hendrik Olde
2017-05-31 20:47:19
C
4. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-05-29 21:24:35
C
5. Bromrah Edward 1341 1454 1503 M 2006 MA Vabaettur 140732 Natalia Glušakova
2017-05-30 16:18:13
C
6. Bušujeva Jelizaveta 1606 1516 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-05-29 18:06:37
C
7. Hirvi Jüri 1106 1282 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2017-05-26 12:19:11
C
8. Hirvi Katarina 1613 1626 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-05-26 12:19:12
C
9. Jõerand Jenna 1525 1575 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-05-21 11:52:12
C
10. Kalju Edvard 1542 1556 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-05-31 09:42:00
C
11. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-05-29 08:54:17
C
12. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-05-31 00:52:11
C
13. Liiv Kristiina 1730 1817 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2017-05-31 20:27:17
C
14. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-05-30 12:53:34
C
15. Naestema Joonas Aditya 1693 1717 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-05-30 22:11:51
C
16. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-05-28 19:47:10
C
17. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2017-05-31 20:27:48
C
18. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2017-05-30 12:52:46
C
19. Ossipov Aleksei 1227 1564 1564 M 2004 MA Vabaettur 120625 Natalia Glušakova
2017-05-31 09:45:07
C
20. Paat Karl   1444 1444 M 2005 MK Areng 131204 Monika Tsõganova
2017-05-30 22:12:04
C
21. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-05-30 12:52:30
C
22. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2017-05-15 10:48:18
C
23. Randrüüt Robin 1388 1620 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2017-05-30 23:19:24
C
24. Rosme Margo   1369 1369 M 2004 Järva Noorte MK 141218 Toomas Mihkelev
2017-05-31 17:15:00
C
25. Rõtšagov Nikita 1726 1899 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-05-31 00:50:54
C
26. Sade Carolina 1609 1601 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Carolina Sade
2017-05-30 08:10:23
C
27. Saue Karl Elias 1451 1562 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2017-05-29 13:22:04
C
28. Savin Danil 1344 1545 1605 M 2004 MA Vabaettur 121118 Natalia Glušakova
2017-05-29 18:03:15
C
29. Savinov Matvei 1693 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-05-19 00:10:11
C
30. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-05-30 10:20:16
C
31. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-05-31 19:46:41
C
32. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-05-30 12:51:48
C
33. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-05-30 12:51:48
C
34. Volkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 MA Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2017-05-31 16:59:54
C
35. Värton Eva 1541 1621 1621 N 2004 Tallinna MK 120203 Hendrik Olde
2017-05-31 20:28:26
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017