Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EESTI NOORTE 2020.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=729 )
19. september 2020 (kell 11:00) - 19. september 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paide
Hillar Hanssoo põhikoolis (Paide, Kooli 1)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
13. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit koostöös Paide Maleklubiga.
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Georg Abozenko  (07. august 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit partiile + 3 sekundit igale käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8€ osaleja kohta, hind sisaldub ka lõunasöök
A-U18, B-U16, C-U14, D-U12, E-U10, F-U8
116
Kokku
6
Grupp A
11
Grupp B
27
Grupp C
25
Grupp D
30
Grupp E
17
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AKurs Karl Markus 1372 1519 1422 M 2003 Tartu Kalev 130320 Andres Karba
2020-09-03 17:05:53
2.ALainevool Mirko 1554 1736 1597 M 2003 Rae Huvialakool 160102 Rainer Raud
2020-09-11 22:06:46
3.AOrgse Karl Kristofer 1857 1997 1993 M 2003 MK Kaksikodad 120701 Karl Kristofer Orgse
2020-08-28 21:38:14
4.AShvedov Andrei 1695 1636 1734 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2020-09-02 12:00:03
5.ASidorov Hannes 1315 1588 1497 M 2003 Tartu Kalev 171007 Hannes Sidorov
2020-09-06 22:22:53
6.ATimošin Andrei 2180 2173 2267 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andrei Timošin
2020-09-10 18:53:24
7.BAga Rihard 2001 2105 2065 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2020-08-18 12:42:02
8.BIbrus Antonio 1253 1323 1353 M 2005 Viljandi Huvikool 180914 Margit Simenson
2020-09-13 12:03:01
9.BKalju Edvard 1462 1482 1535 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2020-09-10 17:40:15
10.BMakarov Gleb 1558 1722 1621 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:22:13
11.BOlde Karl Erik 1904 1981 1898 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2020-09-13 23:11:07
12.BPedmanson Herman 2021 2077 2145 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2020-09-14 22:19:31
13.BProtassov Vlad 2064 2015 2026 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2020-08-30 15:19:34
14.BRaag Ardi 1955 1989 1813 M 2004 MK Kaksikodad 150202 Ardi Raag
2020-09-12 16:02:52
15.BRaide Sivert 1726 1785 1801 M 2005 Tartu Kalev 131220 Sivert Raide
2020-08-20 19:38:35
16.BRõtšagov Nikita 2054 2070 1974 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2020-09-13 10:43:51
17.BSkatškov Anton 1134 1240 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:28:43
18.CAllas Kaspar 1374 1569 1522 M 2007 Tartu Kalev 161228 Andres Karba
2020-09-14 19:33:06
19.CDzjuba Jegor 1515 1579 1653 M 2006 T. Truusi MKK 180753 Margus Sööt
2020-09-16 12:29:52
20.CHajanen Oliver 1085 1298 1218 M 2008 Rae Huvialakool 180222 Rainer Raud
2020-09-13 21:04:58
21.CJõgi Henry 1336 1419 1450 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2020-08-21 23:44:10
22.CKikkas Daniel 1176 1379 1255 M 2007 Rakvere MK 180123 Daniel Kikkas
2020-09-11 07:39:42
23.CKokk Karl Mattias 1737 1839 1674 M 2007 Tallinna MK 160709 Karl Mattias Kokk
2020-09-09 07:49:17
24.CKull Tormi 1830 1909 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Rainer Raud
2020-09-11 22:06:13
25.CKällo Kaur 1164 1323 1252 M 2007 Rae Huvialakool 180220 Andres Karba
2020-09-16 17:45:20
26.CKärner Kert 1179 1299 1342 M 2007 Tallinna Nõmme Huvikool 180526 Kert Kärner
2020-09-06 19:38:00
27.CLehes Erik Johannes 1367 1642 1668 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2020-09-14 19:28:21
28.CLuik Ott-Robert 1501 1677 1702 M 2006 Tallinna MK 130328 Ott-Robert Luik
2020-09-01 09:18:50
29.CMikko Rondo 1761 2027 2033 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:21:26
30.CNaestema Joonas Aditya 1656 1703 1701 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2020-09-09 22:14:05
31.CNazarov Vladislav 1778 1802 1667 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2020-08-22 19:26:37
32.CNikitin Arseni 1722 2032 1955 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2020-08-31 14:12:24
33.CPadari Tuudur Jakob 1706 1759 1603 M 2006 Rae Huvialakool 160163 Rainer Raud
2020-09-11 22:05:43
34.CRebane Romet 1322 1376 1316 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:22:43
35.CRodin Robert 1511 1643 1626 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2020-09-07 18:12:38
36.CSchneider Uku 1500 1672 1619 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2020-09-04 14:53:10
37.CSirotkin Anton 1304 1335 1252 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:30:47
38.CSnitsarenko Igor 1762 1873 1823 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2020-09-10 11:44:07
39.CSoo Hugo 1260 1544 1260 M 2006 Viljandi Huvikool 180309 Margit Simenson
2020-09-13 12:06:42
40.CSooväli Markus 1329 1440 1498 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:22:22
41.CTaro Marko 1405 1470 1557 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2020-09-03 15:05:23
42.CTomson Mihkel 1800 1863 1811 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2020-09-14 19:34:25
43.CViir Simo Marvin 1204 1264 1304 M 2007 Viljandi Huvikool 180862 Margit Simenson
2020-09-13 12:05:45
44.CŠnurov Daniil 1828 1961 1789 M 2006 Vabaettur 160433 Natalia Glušakova
2020-09-03 15:05:56
45.DAleksejev Artjom 1376 1538 1572 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2020-09-10 17:40:51
46.DCherentsov Mikhail 1335 1552 1438 M 2009 Maleklubi Vektor 170949 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:28:26
47.DDudakov Andrei 1455 1565 1503 M 2008 MK Kaksikodad 160647 Andrei Dudakov
2020-09-12 19:26:09
48.DDukov Vladimir 1411 1676 1655 M 2009 MK Kaksikodad 161230 Rainer Raud
2020-08-21 21:17:47
49.DEast Marek 1391 1412 1447 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:22:52
50.DEsnar Andreas 1141 1279 1285 M 2009 Rae Huvialakool 180320 Andres Karba
2020-09-16 17:43:38
51.DGasanbekov Miroslav 1299 1346 1382 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2020-09-13 19:17:59
52.DKaldmaa Janis 1443 1520 1465 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2020-09-14 19:33:22
53.DKaletin Artjom 1044 1187 1033 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2020-09-04 23:59:55
54.DKaris Fredi 1315 1508 1505 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2020-09-14 19:28:50
55.DKäo Kermo 1355 1391 1355 M 2009 Tartu Kalev 181252 Andres Karba
2020-09-14 19:34:49
56.DLain Sander 1233 1413 1433 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andre Uibos
2020-09-07 16:19:03
57.DMaapalu Ralf 1409 1506 1530 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2020-09-11 16:20:20
58.DMaksimov Nikita 0 0 0 M 2009 SK Valge Ratsu 181128 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:28:43
59.DMändoja Martin 1273 1368 1373 M 2008 Viljandi Huvikool 180913 Margit Simenson
2020-09-13 12:01:20
60.DÕim Mikk Kaarel 1558 1699 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Andre Uibos
2020-09-07 16:01:10
61.DOja Feliks 1214 1223 1314 M 2008 Viljandi Huvikool 180942 Margit Simenson
2020-09-13 11:58:02
62.DOtt Karl Eric 1384 1575 1558 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2020-09-14 19:33:37
63.DPallum Rasmus 1545 1644 1513 M 2008 Rae Huvialakool 161220 Rainer Raud
2020-09-11 22:07:16
64.DPomaznev Aleksei 1428 1548 1379 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2020-09-05 19:47:53
65.DRõtšagov Anton 1475 1618 1648 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2020-09-13 10:44:36
66.DSandberg Laur-Markus 1045 1103 1063 M 2009 MK Areng 180817 Monika Tsõganova
2020-09-13 21:33:10
67.DSizov Lev 1470 1580 1519 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:28:43
68.DTamberg Uku 0 0 0 M 2008 Viljandi Huvikool u-22625 Margit Simenson
2020-09-13 12:04:49
69.DVija Mattias 1241 1358 1328 M 2009 Tartu Kalev 180717 Andre Uibos
2020-09-07 15:59:50
70.EAkulistõi Andrei 1135 1219 1115 M 2011 MK Areng 180760 Monika Tsõganova
2020-08-31 10:36:25
71.EAllmaa Richard Oliver 0 0 0 M 2011 Pärnu Spordikool 180993 Eiki Lehemets
2020-09-13 21:42:36
72.EBalabonin Matvei 1223 1304 1281 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2020-09-13 21:58:18
73.EBlokhin Georg 1127 1277 1071 M 2010 Maleklubi Vektor 170963 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:28:26
74.EGorkov Kirill 1308 1371 1241 M 2011 Narva SK Maletäht 180827 Maris Korstin
2020-08-24 13:12:00
75.EGridin Maksim 1267 1226 1064 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Maksim Gridin
2020-09-09 18:39:53
76.EHani Eke Elmer 1134 1237 1234 M Viljandi Huvikool 181120 Margit Simenson
2020-09-13 12:14:07
77.EHromov Matvei 0 0 0 M 2010 Sillamäe SK Kalev u-22659 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:37:36
78.EIvanov Jaroslav 1142 1117 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:28:43
79.EJeltsov Artjom 0 0 0 M 2011 Maleklubi Lootus 180802 Sergey Titov
2020-08-22 19:27:23
80.Ejürmann maru 0 0 0 M 2011 Viljandi Huvikool u-22634 Margit Simenson
2020-09-13 12:38:37
81.EKasiukevic Denis 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 181173 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:28:43
82.EKotsar Bert 0 0 0 M 2010 Viljandi Huvikool u-22619 Margit Simenson
2020-09-13 11:50:10
83.EKöösel Hans Georg 1571 1610 1618 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:22:00
84.ELehes Ott Oskar 1182 1427 1435 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2020-09-14 19:28:21
85.EMazajev Ilja 1005 995 1000 M 2011 Maleklubi Lootus 180836 Sergey Titov
2020-08-22 19:27:51
86.EPunning Andero 1030 1135 1177 M 2010 Tartu Kalev 180720 Andero Punning
2020-08-26 20:17:50
87.EPurga Holger 0 0 0 M 2010 Viljandi Huvikool u-22629 Margit Simenson
2020-09-13 12:09:30
88.ERajandu Aaron 1432 1381 1255 M 2010 Tallinna Nõmme Huvikool 180507 Aaron Rajandu
2020-08-30 00:26:32
89.ERassohkin Valeri 0 0 0 M 2011 Sillamäe SK Kalev u-22664 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:45:25
90.EReinholm Karl Kristjan 1000 1111 1121 M 2011 Rae Huvialakool 180909 Rainer Raud
2020-09-13 21:03:49
91.EReintam Lennart 1095 1222 1119 M 2011 Eesti MAK 180825 Lennart Reintam
2020-09-10 10:37:51
92.ERoi Kristjan 0 0 0 M 2011 MK Areng 180884 Monika Tsõganova
2020-09-10 10:22:29
93.EShchiry Roman 1188 1134 1195 M 2010 Maleklubi Vektor 170557 Aleksander Dusman
2020-09-11 09:28:26
94.EShestakov Sebastian 0 0 0 M 2011 MK Areng u-22616 Monika Tsõganova
2020-09-13 00:34:20
95.ESnitsarenko Ilja 1417 1451 1392 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2020-09-10 11:44:07
96.EStepanov Roman 1229 1340 1200 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2020-09-03 15:06:46
97.ETimošenko Daniil 0 0 0 M 2011 MK Kuningas u-22673 Margus Sööt
2020-09-14 09:05:04
98.ETolmachev Artem 1171 1271 1271 M 2010 MK Areng 180946 Monika Tsõganova
2020-09-13 17:27:16
99.ETrempel Vladislav 1000 1048 1077 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Sergey Titov
2020-08-22 19:29:18
100.FAalund Daniel 0 0 0 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181169 Svetlana Zainetdinova
2020-09-13 21:23:27
101.FAndrijevskis Denis 0 0 0 M 2013 - - - 181184 Denis Andrijevskis
2020-09-12 12:39:29
102.FGvozdev Artjom 1139 1152 1154 M 2012 Kohtla-Järve SK Kalev 181093 Artjom Gvozdev
2020-09-10 12:48:10
103.FIvanov Denis 1078 1152 1137 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2020-09-13 12:00:05
104.FKais Kristofer 0 0 0 M 2014 MK Areng 181255 Kristofer Kais
2020-09-10 21:17:41
105.FKharkhan Igor 1300 1384 1400 M 2012 MK Kuningas 181163 Igor Kharkhan
2020-08-29 19:05:32
106.FKivimägi Lauri 0 0 0 M 2012 Viljandi Huvikool u-22630 Margit Simenson
2020-09-13 12:10:52
107.FKojus Lukas 0 0 0 M 2013 Pärnu Spordikool 181256 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:23:23
108.FKravchenko Aleksandr 0 0 0 M 2012 Sillamäe SK Kalev u-22662 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:43:31
109.FKrivenko Jaromir 1049 1052 1111 M 2013 MK Areng 180714 Jaromir Krivenko
2020-09-09 09:32:41
110.FLinnamägi Rafael 0 0 0 M 2013 Tartu Kalev 181112 Andres Karba
2020-09-14 19:35:25
111.FMoskaltsuk Ilja 1000 1000 1001 M 2012 Narva SK Maletäht 181001 Maris Korstin
2020-09-05 00:00:28
112.FPaap Juri 0 0 0 M 2012 Lootus Maleklubi u-22640 Sergey Titov
2020-09-13 19:33:16
113.FPeus Mihhail 0 0 0 M 2012 Maleklubi Lootus 181254 Sergey Titov
2020-08-22 19:28:19
114.FRogatšjov Timofei 0 0 0 M 2013 Sillamäe SK Kalev u-22660 Svetlana Pritulina
2020-09-13 21:40:56
115.FTšernov Jevgeni Aleksandr 0 0 0 M 2012 Lootus Maleklubi u-22639 Sergey Titov
2020-09-13 19:19:48
116.FVaar Mart 0 0 0 M 2012 Pärnu Spordikool 181253 Eiki Lehemets
2020-09-07 21:23:05