Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Gunnar Uusi Memoriaal (Veteranide MV 2020)   ( id=727 )
11. september 2020 (kell 17:00) - 13. september 2020
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. september 2020, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Kalev
KontaktKONTAKT
moc.liamg@abrak.serdna
Info sisestajaSISESTAJA
Andres Karba  (05. august 2020 )
Muutis: Andres Karba  (10. september 2020 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1h 30min + 30 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Turniiril selgitatakse välja nii meeste kui naiste seenioride 50+; 65+ medalivõitjad. Seoses MM Rally etapiga 4-6 sept Lõuna-Eestis on G Uusi Memoriaal ja G. Uusi Memoriaal lastele edasi lükatud nädala võrra võrreldes kalenderplaaniga. Registreerimis aega on pikendatud võrreldes juhendiga ühe päeva.
35
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2137 2266 2176 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2020-09-01 11:46:15
2.AAnnast Joosep 1359 1459 1459 M 2002 - - - 181265 Andres Karba
2020-09-09 16:15:15
3.ABarkaševa Sofia 1714 1799 1669 N 2008 Malekool 64 150609 Sofia Barkaševa
2020-08-31 01:07:36
4.AHaavamäe Henrik 2206 2111 2115 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2020-09-10 19:36:58
5.AKikas Olari 1129 1388 1296 M 2001 Tartu Kalev 181235 Olari Kikas
2020-09-10 21:49:02
6.AKrivenko Dion 1939 1989 1935 M 2005 Kadrioru MK 130513 Dion Krivenko
2020-09-04 18:21:58
7.AKuldmaa Tanel 1626 1633 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2020-09-06 19:10:45
8.AKull Tormi 1830 1909 1736 M 2006 Rae Huvialakool 150209 Tiina Raud
2020-09-09 17:12:09
9.ALehes Erik Johannes 1367 1642 1668 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2020-09-11 15:56:39
10.ALindsalu Andreas 1229 1393 1472 M 2003 Tartu Kalev 131125 Andreas Lindsalu
2020-09-09 15:26:55
11.ALumiste Rene 2124 2213 2236 M 1999 Pühajärve MK 080309 Rene Lumiste
2020-09-03 11:46:00
12.AMakarov Gleb 1558 1722 1621 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2020-09-06 19:10:10
13.ANarusberg Peep 1959 1977 1910 M 1961 Põlva MK 030263 Peep Narusberg
2020-09-05 21:16:28
14.ANovikov Sergei 1739 1810 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2020-09-01 16:41:30
15.AÕim Mikk Kaarel 1558 1699 1566 M 2009 Tartu Kalev 180614 Mikk Kaarel Õim
2020-09-09 22:13:48
16.AOts Heikki 1755 1718 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Andres Karba
2020-09-09 13:43:03
17.APedmanson Albert 1991 2089 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2020-09-10 20:32:37
18.APeebo Kalle 2239 2197 2091 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Andres Karba
2020-08-27 21:26:33
19.APissarenko Peeter 1450 1488 1578 M 2003 Tartu Kalev 150500 Peeter Pissarenko
2020-09-07 14:38:18
20.APoluektova Arina 1593 1716 1655 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Arina Poluektova
2020-09-07 13:19:50
21.APõvvat Aalo 1385 1363 1175 N 1932 Tartu Kalev 070622 Silvi Salupere
2020-09-05 22:20:15
22.APuusepp Karl Kristjan 1114 1214 1214 M 2003 Tartu Kalev 180716 Karl Kristjan Puusepp
2020-09-07 12:20:52
23.ASalupere Silvi 1641 1653 1649 N 1956 - - - 070618 Silvi Salupere
2020-09-05 22:19:56
24.ASchmidt Mait 1768 1640 1638 M 1960 MK Kaksikodad 160400 Mait Schmidt
2020-08-22 20:56:18
25.ASepandi Jaak 1684 1675 1757 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2020-08-31 14:47:52
26.ATiisler Ander 1524 1706 1740 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2020-09-09 17:39:07
27.ATiisler Tanel 1830 2099 2087 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2020-09-09 17:39:31
28.ATobre Andres 1659 1617 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Andres Karba
2020-09-09 13:42:47
29.ATomson Mikk 1663 1722 1585 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2020-09-07 14:28:30
30.ATõnisson Trent Asso 1710 1862 1806 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2020-09-09 21:18:31
31.AVaino Einar 1900 1891 1950 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2020-09-01 16:40:47
32.AVerhni Vladimir 1784 1929 1881 M 1957 - - - 160137 Andres Karba
2020-08-27 21:26:23
33.AVorobjov Pavel 2321 2394 2272 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2020-09-08 16:25:49
34.AZaitsev Boris 1950 1973 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Einar Vaino
2020-09-01 16:41:54
35.AŠadrina Eva 1577 1679 1551 N 2008 Tallinna MK 160153 Roman Jezov
2020-09-06 17:12:24